німецька мова 10 клас підручник 2018

клас 10 2018 німецька мова підручник.

Німецька мова. Підручник. 10(6) клас. 6-й рік навчання, рівень стандарту.

Кожна нова іноземна мова відкриває нові горизонти, нові сторони життя та культури іншого народу. Німецька як мова, яка є рідною для найбільшої кількості людей в Європі, надає вам можливість зазирнути до скарбниць німецької культури, спробувати зрозуміти традиції та звичаї німецького народу, познайомитися з цікавими людьми в німецькомовних країнах та спілкуватися з ними. Завдяки знанням із німецької мови ви зможете донести своїм німецьким одноліткам особливості української.

культури та менталітету, а також через співставлення самі краще зрозуміти рідну мову та культуру, адже недаремно існує крилатий вислів: Wer fremde Sprachen nicht kennt, wei?

nichts von seiner eigenen (Хто не знає іноземних мов, не знає нічого про свою власну мову).

Цей підручник допоможе вам почуватися впевнено у світі німецької мови та культури, поповнити свої знання німецької мови та успішно використовувати їх у реальному спілкуванні. Як і попередні видання, він є складовою частиною навчально-методичного комплекту, до якого входять також робочий та тестовий зошити, книга для читання. У кінці підручника подані граматичний довідник, де зібрано пояснення до вивченого граматичного матеріалу, а також німецькоукраїнський словник, який містить слова та вислови, що трапляються в цьому підручнику. Окрім того, на сайті видавництва ви знайдете додаткові інтерактивні завдання, що допоможуть вам розширити словниковий запас, потренуватися в читанні й аудіюванні, перевірити за допомогою онлайн-тестів свої успіхи в опануванні німецької мови. Маємо сподівання, що з цим підручником навчання німецької мови буде цікавим та ефективним і цього року ви досягнете нових вершин. Товар входит в категории. Вы можете купить книгу с доставкой курьером новой поштой укрпочтой Кривой Рог, Львов, Полтава, Житомир, Черкассы, Харьков, Чернигов, Винница, Тернополь, Киев, Луцк, Ровно, Хмельницкий, Херсон, Кировоград, Николаев, Днепропетровск, Ужгород, Запорожье, Суммы, Черновцы, Одесса, Ивано-франковск, другие города Украины. только в нашем магазине низкие цены, прямые поступления от издательства,книги под заказ, печать книг на заказ, компьютерные книги на английском языке. Ви можете купити придбати книгу з доставкою кур’єром нова пошта Укрпошта Кривий Ріг, Львів, Полтава, Житомир, Харків, Чернігів, Вінниця, Тернопіль, Київ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Херсон, Кіровоград, Миколаїв, Дніпропетровськ, Ужгород, Запоріжжя, Суми, Чернівці, Черкаси, Одеса, Івано-франківськ, інші міста України. тільки в нашому магазині низькі ціни, прямі надходження від видавництва, книги під замовлення, друк книг на замовлення, комп’ютерні книги англійською мовою. . Багато кому доведеться під час навчання в школі зустрітися з таким предметом німецької мови. Звичайно, вона складна як в вимові так і в письмі. Багато учнів при вивченні німецької мови користуються ГДЗ по принципу «списав-здав-забув». Але це дуже неправильне користування ГДЗ. Готові домашні завдання розроблені для того, щоб учень міг самостійно підготуватись до уроку, контрольної чи самостійної роботи. Таке призначення і в ГДЗ до Німецька мова 10 клас Сотникова.І. Головне не забувати про правильне користування нашими ГДЗ. Основним завданням предмету Німецька мова є навчити учнів вільно розмовляти і писати на цій мова.

Тому на уроках дуже багато домашніх завдань, пов’язані з перекладом тексту, написання свого тексту. Під час виконання такого домашнього завдання учні простять допомоги у батьків. Добре коли хтось з батьків вчив німецьку мову в школі в свої часи. Але це дуже рідко, коли хтось в сім’ї розуміє і знає німеуьку мову. А тим учням, у яких батьки не знають німецьку мову ми рекомендуємо використати ГДЗ до Німецька мова 10 клас Р.О. Кириленко,.І. Орап. Це ГДЗ також необхідне і тим школярам, у яких батьки знають німецьку мову. Всі потрібні ГДЗ для шкільної програми зібрані на нашому сайті онлайн. Тільки на сайті усі готові домашні завдання ви знайдете гдз, гдр Німецька мова Н. П. Басай 11 клас. Вивчення предмету Німецька мова 11 клас стало значно простішим і зручнішим завдяки усім готовим домашнім завданням. Лише на сайті spysati.at.ua ви знайдете усі гдз, гдр 11 клас онлайн абсолютно безкоштовно, без реєстрації. Також даний підручник допоможе батькам, які хочуть проконтролювати рівень знань з німецької мови своїх дітей. Завдяки даному посібнику розвязувати домашнє завдання до книги Німецька мова Тепер вам не доведеться шукати в пошукових системах скачать гдз, або загрузить гдз pdf, просто переглядайте даний розвязник безкоштовно. Готові домашні завдання за підручником Німецька мова Н. Басай, 10 клас, онлайн безкоштовно для перегляду тільки на сайті гдз, гдр. Відтепер вивчення німецької мови стало набагато простішим. З готовими домашніми завданнями за підручником Н. Басай «Німецька мова» 5 клас. Гдз, Гдр допоможе вам заробляти гарні оцінки з німецької мови та в майбутньому скласти успішний іспит. Батьки зможуть легко перевіряти стан та якість виконання учнями домашніх завдань, за допомогою безкоштовного онлайн перегляду гдз Н. Ми забезпечуємо для вас легке та зручне вирішення домашніх завдань, шо забезпечить вас вільним часом для заняття улюбленими справами та хобі. І. Сотникова Т. Ф. Білоусова «Hallo, freunde» 6 клас доступна онлайн безкоштовно лише на сайті spysati.at.uat. Вирішення домашнього завдання з предмету німецька мова 6 клас, стало ще простішим завдяки ГДЗ, ГДР німецька мова 6 клас.

Даний підручник буде корисним як для батьків, які хочуть перевірити рівень знань з німецької мови, так і для учнів, дозволить освоїти не лише матеріал вивчений в школі, але і зрозуміти і вивчити матеріал, який задано додому. Том, памятайте, що ГДЗ німецька мова 6 клас можна безкоштовно онлайн переглянути на нашому сайті. ГДЗ Німецька мова 9 клас доступно онлайн для перегляду. нині ви зможете просто випробувати свої пізнання елементарно скориставшись розвязником до Німецька мова 9 клас. Розвязник по книжці Німецька мова Н. Басай 9 клас безсумнівно допоможе як батькам, які бажають випробувати пізнання власних діток, так і вихованцям, які будуть відчувати вірність рішення домашнього завдання. Завдяки всім готовим домашнім рішенням вам не буде необхідно сидіти зі словником, щоб перевести те чи інше слівце з німецької на українську мову. Підручник Українська мова 10 клас (рівень стандарту) — О.В. Заболотний — Генеза 2018. § 36. РОЗРІЗНЕННЯ ПРИСЛІВНИКІВ І СПІВЗВУЧНИХ СПОЛУК. Б. Чи можна дібрати означення до слова двір? А до слова надворі? У якому випадку йдеться про предмет, а в якому лише абстрактно вказується на місце дії? Потрібно відрізняти прислівники від співзвучних сполук, утворених поєднанням прийменника з іменником чи словами інших частин мови. Наприклад: збоку, вгорі (прислівники) — з боку, в горі (співзвучні сполуки). У співзвучних сполуках іменник завжди зберігає своє лексичне й граматичне значення, називає конкретний предмет (якийсь двір, якийсь день, якусь гору), а прислівник лише абстрактно вказує на місце, напрямок, час тощо. Прислівники, утворені злиттям прийменника з іменником (прикметником, числівником), пишемо разом, а співзвучні з такими прислівниками сполуки — окремо або через дефіс. 322. Спишіть, знімаючи риску, спочатку сполучення слів, у яких виділені слова пишемо окремо, а потім ті, у яких — разом. Обґрунтуйте написання. їхати на/зустріч вітру, маю надію на/зустріч, побачилися в/день, прийшов у/день народження, кульки злітають у/гору, літак врізався в/гору, підійшов до/купи іграшок, усі зібралися до/купи, відпочивали в/трьох, світилося в/трьох вікнах, ходили по/нашому полю, усе зробили по/нашому. 324. Розподіліть між собою завдання. Скласти й записати речення: 1) з першим словом кожної пари; 2) з другим словом. Перевірте одне в одного правильність виконання. 1. (У)перше вона побачила його в своїх сусідів (М. Стельмах). 2.

І посадила я тополю (в)день народження Кобзаря (Ю. Яновський). 3. Книжко-розрадо, (в)день і вночі ти до життя добираєш ключі (О. Підсуха). 4. Як у травні дощ (на)дворі, то восени хліб у коморі (Нар. творчість). 5. Під ним коник вороненький (на)силу ступає (Т. Шевченко).

6. І залюбки, не з наказу вірші (на)пам’ять вчать (М. Шеремет). 7. Ріка під містком розділялася (на)двоє (Я. Баш). Частину прислівників (прислівникових сполучень), утворених поєднанням прийменника з іменником (зрідка — прикметником, числівником), пишемо окремо. Наприклад: без сумніву, на радість, по закону, в основному, з розгону, до діла, по двоє. без відома, без жалю, без кінця, без сумніву, в міру, в ногу, до відома, до вподоби, з радості, з переляку, на відмінно, до завтра, до діла, до ладу, до побачення, до речі, до смаку, до сьогодні, з болю, з розгону, на бігу, на весну (але: навесні), на світанку, на віку, на диво, на жаль, на зло, на льоту, на мить, на ніщо, на радість, на сором, на сміх, на ура, на ходу, на щастя, під силу, по закону, по можливості, по правді, по суті, по черзі, тим часом, уві сні, через силу, як слід, у стократ. До/пуття, без/вісти, до/вподоби, до/останку, попід/тинню, до/відома, по/заторік, до/побачення, на/радість, на/відріз, на/жаль, на/відмінно, на/льоту, на/диво, без/відома, що/години, без/сумніву, о/пів/дні, на/ світанку, на/сором, на/швидку, уві/сні, у/стократ, по/одному, за/вдовжки, по/можливості, через/силу, на/встіж. 330. Уявіть, що учні вашого класу хочуть провести спортивні змагання або майстер-клас із писанкарства для молодших школярів.

Вам потрібно отримати дозвіл директора школи. Напишіть письмове прохання (4-6 речень) відповідного змісту, використавши кілька з поданих прислівників чи сполук. Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту. Ми приєднуємось до закону про авторське право в цифрову епоху DMCA прийнятим за основу взаємовідносин в площині вирішення питань авторських прав в мережі Інтернет.

Тому підтримуємо загальновживаний механізм «повідомлення-видалення» для об’єктів авторського права і завжди йдемо на зустріч правовласникам. Копіюючи матеріали во повинні узгодити можливість їх використання з авторами. Наш сайт не несе відподвідальність за копіювання матеріалів нашими користувачами. Підручник Українська мова 10 клас (рівень стандарту) — Олександр Авраменко — Грамота 2018. ОРФОГРАФІЧНА НОРМА. Поміркуйте, чи потрібна в цьому слові літера (звук) д, якщо взяти до уваги те, що україн­ська мова милозвучна.

Які ще помилки ви помітили? Коли збігається кілька приголосних, то не зручний для вимови звук не вимовляють, тобто мовці спрощують для себе вимову: [про у йі́зд] — [пройізни́й]. Спрощення відбува­ється не тільки у вимові — воно позначається й на письмі: проїзд — проїзний. у групах стц і стч. невістка — невістці [не и в’і́с’ц’і], невістчин [не и в’і́шчи е н]; ар­тистка — артистці [арти́с’ц’і], артистчин [арти́шчи е н]. Млос.ний, шубовс.нути, хворос.няк, щиросер.ний, абонентський, тиж.невик, випус.ний, передвіс.ниця, безкорис.ливий, облес.ливий, цілісн.ний, зліс.ний, йодовміс.ний, почес.ний, прихвос.ні, агентство, пес.ливий, гімнас.ці, хвастливий, хрус.нути, невіс.чин, шелес.нути, зап’яс.ний, ненавис.ний. Медаліс.щі, чес.шо, хвас.нути, зап’ястний, гігантський, умис.ний, перелес.шик, агент­ство, балас.ший, радіс.ний, ус.ний, невіс.чин, аванпос.ний, напас.ник, студен.ство, енерговміс.ний, нещас.ний, шістнадцять, корис.ний, облас.ший, журналістці. Якось, побачивши урочистий стіл, а на ньому на почесному місці святковий Хліб, під­ступна Гадюка позаздрила Хлібові й забажала дізнатися, як він досягнув такої честі. Хліб повагом розповів, що спочатку його закопали в землю. Як він достиг — зжали серпом, обмо­лотили ціпом. Його віяли й сушили. Змололи на жорнах, замісили кулаками, спекли на вогні, а вже потім поклали на урочистий стіл. Гадюці від переляку перехопило подих. Вона вирішила, що краще їй плазувати у вогкому дра­говинні, ніж терпіти такі випробування та муки (Народна казка). А. Знайдіть прості односкладні речення й визначте їхній вид (означено-особове, неозначе­но-особове, узагальнено-особове, безособове,називне). Існує споконвічне правило: щоб продати товар, треба привабити покупця. Способів безліч. Недарма кажуть, що прогрес не має меж. Англійські садівники навчилися ви­рощувати яблука з малюнками. На ще зелені плоди під час достигання наклеюють аплікації або «одягають» на кожний спеціальний чохол з трафаретним візерунком. Під час зби­рання врожаю їх знімають. На місці аплікації залишається малюнок. Один «мистецький витвір» коштує близько трьох доларів. Проте покупців не бракує (К. Геращенко). Уявіть, що ви працюєте в рекламній агенції й вам доручили скласти текст телереклами. Результат вашої роботи має зацікавити якомога ширше коло потенційних покупців яблук з малюнками (обсяг — три-п’ять речень). Турис.ці, якіс.ний, артис.чин, форпос.ний, випус.ний, мес.ник, піаніс.ці, совіс.ний, ко­рнс.ний, хворос.няк, радіс.ний, контекс.ний, шіс.десят, протес.ний, виїз.ний, тиж.невий, бриз.нути, хвас.ливий, улес.ливий, буревіс.ник, доблес.ний, учас.ник, жаліс.ливий, ус.ний.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

самостійна робота паралельність прямих і площин у просторі

правила безпеки під час проведення дослідів з природознавства у початкових класах

географія 7 клас практикум кобернік гдз