сценарій першого уроку для 1 класу

уроку сценарій першого для 1 класу.

Сцена. Назва сценарію: Перший раз у перший клас сценарій першого уроку в 1 класі 2019/2020 навчального року. Розробила: Манакова Ю.Н., вчитель початкових класів. Мета: познайомитися з однокласниками, сприяти згуртуванню дитячого колективу, виявити початкові знання учнів. Обладнання: м’яч, картки, листи, малюнки, чарівна паличка, листівки з побажаннями. Хлопці та дівчата, ми сьогодні зібралися з вами в перший раз. Тепер ми з вами будемо вчитися в одному класі. Порахуймо скільки людей у нас в класі. І скільки у нас хлопчиків, дівчаток, кого більше, а кого менше? Ми вирушимо в країну Знань. Подорож наша буде довгою, поки ви не станете великими. Відправимося в цю подорож на казковому потязі. Щоб подорож була цікавою, вам необхідно виконувати наступні умови: Точно і правильно виконувати всі завдання Бути дуже уважним Не допускати помилок, інакше з поїздом може статися аварія. Станція «осіння поляна» (Рахунок листочків) (На дошці розклеєні різні осінні листочки, діти повинні назвати кількість листочків по групах) Ну, ось ми й під’їхали з вами до останньої станції. Ви маєте доступ до цих воріт. Тут знаходиться країна Знань. Це особлива держава, яка має свої закони. Але ворота цієї держави закриті на ключ. А ключ не так-то просто знайти. Подивіться! Тут якась записка, лист. (Читаю лист) «Діти, ви наближаєтеся до незвичайної країни – країні Знань. Щоб потрапити туди, потрібно бути зібраними, акуратними, точними. Для того, щоб потрапити в цю державу, треба відшукати ключ до воріт. Знайти ключ можна, якщо ви подолаєте це гниле болото! Це зможуть зробити тільки самі рішучі, сумлінні люди. Тут є тверді ділянки землі, вони позначені квадратами. Особливо небезпечні місця позначені колами. Будьте уважні! Щасливої ​​дороги!» — Ну, що, хлопці, подолаємо гниле болото. Я думаю, що ми впораємося і зможемо потрапити в країну Знань. Тоді вперед, тільки по квадратах. Постарайтеся знайти ключ!

— Ви переступили поріг країни Знань. Всі жителі цієї країни мають почесне звання – учень. Тепер ви учні. Вітаю з початком шкільного життя! Ми з вами знаходимося в класі. Тут затишно, чисто. Все зроблено руками людей, які люблять свою працю. Тут ви будете отримувати кожен день нові знання. Сценарій першого уроку 1 клас «Перший раз у перший клас» — Формувати у шестирічних дітей позицію учня, знайомити з обов’язками школяра, основними правилами поведінки у школі, на уроці, дорогою до школи; — Прищеплювати інтерес до книги як джерела знань, мудрого порадника у школі та житті, бажання добре вчитися, щоб стати освіченою людиною. Сьогоднi для вас пролунав перший дзвiнок, який покликав вас на перший у вашому життi шкiльний урок. Ви переступили порiг Країни Знань, Усі жителі цiєї країни носять почесне звання — учень, школяр. Сьогодні ви iз звичайних хлопчикiв і дівчаток перетворитесь на учнiв, школярiв. Я вітаю вас усiх з цiєю визначною подiєю i хочу вручити дипломи першокласника. Перше, що хоче сказати моє серце, що ми, вчителі, будемо вас не тільки навчати, а будемо піклуватись про вас, щоб ви себе почували впевнено, затишно у рідній школі, щоб шкільні роки були щасливими. Будемо ділити кожен малий і великий успіх, розуміти одне одного серцем, поглядом. – Давайте порахуємо скільки на ній пелюсток. (Сім) Так сім. А скажіть в якій казці є квітка-семицвітка, яка виконувала всі бажання? (Казка «Квітка-семицвітка». Катаєва). Так, молодці, дітки. – А наша квіточка трішечки інша. Мудра Фея вирішила влаштувати нам іспити. І сьогодні ми маємо виконати бажання квіточки. Ви згодні? Вчителька: Давайте знайомитися. Мене звати ….

А тепер я хочу ближче познайомитися з вами. Подивіться, будь ласка, на це дерево. (Демонструє макет дерева). Воно вам подобається? А чого, на вашу думку, на ньому не вистачає? (Квіточок). Наше з вами завдання прикрасити це дерево квіто чками. Скажу вам по секрету, що це дерево незвичайне. Це дерево символізує наш клас, а кожен з вас – це маленьк а неповторн а квіточка чарівного дерева. На парті, у кожного з вас лежить квіточка. Кожен з вас роз фарбує цю квіточку і прикріпи ть її на дерево. І V пелюстка « І школа радо вас вітає Першокласників таких! ». Школа – це шлях до науки, в життя. Без знань життя неможливе. Знання для людини – що сонце для всього живого на світі. Людині потрібно знати, як звернутися один до одного, як і де знайти потрібні речі, де взяти одяг, їжу, як з чого приготувати, чому буває день і ніч, зима і літо, дощ і сніг, холод і тепло. Виникає безліч різноманітних питань кожен день саме у вас. І щоб навчитися відповідати на ці питання, необхідно вчитися для отримання знань. – Так, дійсно, з народження.

Нас вчать посміхатися, агукать, говорити, самостійно їсти, одягатися, взуватися.

Хто ж нас навчає? (Батьки).

– Але настає такий час, коли ви виростаєте і вам бракує отриманих знань. Ви знаєте що в світі стільки всього цікавого.

А матусі, батька, бабусі, дідуся поруч з вами немає.

Що робити у такому випадку? Д е людина почерпне нові знання? (В школі) Настав час скласти вірша про Україну із щирих і теплих слів, використовуючи гру « ДобавлянкаЯ почну, а ви будете добавляти останнє слово другого рядка в риму. У кого сьогодні День народження? Сьогодні народився наш 1-В клас. Сьогоднi день народження нашого класу. А без чого не буває день народження? Звичайно, без iменинного торта. (Вчитель дiстає великий торт). Кожен з вас має взяти свiчку i поставити на торт. (Вчитель запалює свiчки і всі разом спiвають). З днем народження, наш клас! З днем народження вiтаєм! (Дiти пригощаються тортом.) Учитель. Тепер ви першокласники. Щодня приходитиме до школи. Вона для вас стане рiдною. Школа, як мама, пригортає до себе своїх дiтей, дає їм тепло, радiсть, щастя i знання, без яких не можна жити. Я бажаю вам бути добрими, працелюбними, щасливими. А щаслива людина тодi, коли вона досягла певних успiхiв. Я буду щасливою щоранку бачити вашi щасливi оченята i привiтну усмiшку. Найсвiтлiша дорога в свiтi —

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

самостійна робота паралельність прямих і площин у просторі

правила безпеки під час проведення дослідів з природознавства у початкових класах

географія 7 клас практикум кобернік гдз