перший урок 2021 це наше і це твоє 1 клас розробка

перший і 1 наше твоє урок це це розробка 2021 клас.

І розробку перший 2020-2021 класу 1 урок це наше для це твоє. Пропоную вашій увазі перший урок під гаслом «День народження класної родини». Цей урок буде цікавим як для дітей, так і для батьків, які забажають прийняти участь у першому уроці. Вправи і завдання підібрані з урахуванням вікових особливостей першокласників. Конспект на урок Я досліджую світ скачати. Тепер ми одна родина, один колектив. Це сонечко буде символізувати міцну дружбу нашого класу. Від сьогодні воно буде з нами, щоб нагадувати про те, що наша дружба міцна й непорушна, всі ми житимемо у мирі й злагоді. Саме в цю хвилину народився наш клас. У нас немає ТИ. У нас немає Я. Головна » Матеріал для завантаження » Розробки Уроків » Перший Урок 1 Вересня. Це – наше і це – твоє! Перший урок. 16.08.2016, 19:30. Тема: Мета: ознайомити учнів з основними історичними подіями становлення української державності, культурними здобутками, національними цінностями та досягненнями України в роки незалежності; формувати усвідомлене відчуття приналежності до української громади, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу. Хід уроку.

І. Організаційна частина. 1.1. Привітання учителя: Оця земля, це небо, ці стежини, Поля безкрайні, річенька в гаю Повідомлення теми і завдань уроку – Правильно! Сьогодні ми поговоримо про нашу рідну Україну, про її багатства, символи, про народ, пограємо в ігри, поспіваємо, послухаємо українські пісні, відгадуватимемо загадки, переглянемо презентації. ІІУкраїнці одягають вишиванки, і це свідчить про те, що вони є патріотами своєї держави, що вони є щирими українцями. Фізкультхвилинка Ми крокуєм, ми крокуєм, Україною мандруєм.

Ось побачили Карпати: Як вершини нам дістати? Розробка Першого уроку для 3-4 класів. Це наше-це твоє. З використанням музичного супроводу, виступи дітей. Мета: виховувати любов до рідної землі, мови. — Ось і закінчилося ще одне, сповнене веселощів і радості літо. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах ще така свіжа, а небо таке пронизливо синє і високе. І лише замріяні осінні вечори підтверджують правоту календаря. А отже настав час вирушати у нову захоплюючу мандрівку дивовижною країною Знань. Мета уроку: привітати третьокласників зі святом; надати інформацію, що 2020/2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні, підвищувати інтерес до вивчення математики; ознайомити з традиціями святкування Дня знань та організацією освітнього процесу під час пандемії в різних країнах світу; «озброїти» здобувачів освіти … Читати далі. Перший урок на тему: “Культура здорового способу життя у нових обставинах” (9 клас). 29 Серпня, 2020Конспекти першого уроку 2021 н.р. Перший урок в 9 класі Тема: Культура здорового способу життя у нових обставинах Мета: поширити інформацію. Перший урок в навчальному році — важлива подія як для усіх учнів, так і для їхніх батьків та вчителів. Саме тому підготовка до цієї дати повинна бути належною. Окрім урочистих заходів обов’язковим, як дає зрозуміти програма Міністерства освіти, 1-го вересня є і проведення першого уроку. Щорічно м. Методичні рекомендації щодо проведення Першого уроку у 2020/2021 н.р.

(Чернігівська область).

Методичні рекомендації для проведення Першого уроку у 2020/2021 н.р. (Кіровоградський ОІППО). Перший урок-подорож у 1 класі з елементами STEM «Я люблю свою країну» + Презентація. Конспект першого уроку на тему “Добре тому жити, хто вміє дружити ” (1- 2 клас). Корисна педагогам для використання на першому уроці і в подальшій роботі з формування національної свідомості маленьких громадян своєї країни. Презентація, створена на основі мультфільмів “Це наше і це твоє”, спонукає взяти участь у Всеукраїнському проекті “Це наше і це твоє”. Розробка презентації «Це наше і це твоє» з природознавства для 1-4-х класів. Завантажити Present.zip (8888.41 Кб.) Формат файлу.zip.

Оцініть публікацію. Рейтинг статті: 4.1 з 5 на основі 13 оцінок. Автор: Смірнова Алла Анатоліївна Посада: учитель початкових класів. Перший урок у першому класі. Дітям сподобається робити промінчики сонечку. За бажанням можете прослухати гімн України, або ще намалювати малюнок. Просмотр содержимого документа «Перший урок для 1 класу». Розробка першого уроку в першому класі. Тема: Знає сонце гомінливе – день сьогодні особливий. Мета: формувати уявлення учнів про школу як країну знань, розширити кругозір учнів про рідну Україну, про державні символи, викликати інтерес до пізнання своєї Батьківщини, розвивати почуття патріотизму, заохочувати здобувати знання, щоб бути гідним учнем своєї школи і громадянином своєї держави. Головна » 2020 » Серпень » 9 » Перший Урок У 2020/2021 Навчальному Році. 12:57. Перший урок у 2020/2021 навчальному році. Перший урок в навчальному році — важлива подія для усіх учнів. Важливо, щоб початок нового навчального року налаштував здобувачів освіти на навчання, дав їм достатню мотивацію та корисні роздуми. Обираючи ту чи іншу тему, вчителі повинні орієнтуватись на вік школяра, враховувати актуальність проблематики. Так, для початкових — 1-4-х класів, доречними стануть такі теми: “Діти об’єднують Україну”; “Я люблю свою країну”; «Добре тим, хто вміє дружити”; “Краса людини — її.

Конспект першого уроку для 1-4 класів. Обладнання: державна символіка України – Прапор, Герб, Гімн; ілюстрації та фотознімки відомих куточків України, Європи, області; відеоролики телеканалу ПЛЮСПЛЮС «Це – наше і це — твоє»; ілюстрації краєвидів України та рідного краю; елементи народної символіки; зразки вишиваних візерунків на сорочках/рушниках/карті «Україна вишивана»; портрети видатних українців і відомих людей рідного краю; тексти художніх творів; світлини пам’ятних місць України. Презентація до уроку — superschool.com.ua/load/3-1-0-5977. Скачали: Коментарів. Всього коментарів: 0. У виданні містяться методичні рекомендації щодо проведення Дня знань та Першого уроку у 2020/2021 навчальному році, а також творчі розробки педагогів області за тематичними напрямами «Взаємодія і гармонія», «Інтелект і здоров’я», «Патріотизм і відповідальність». МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо проведення Першого вересня в закладах загальної середньої освіти Чернігівської області у 2020/2021 навчальному році. Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського опублікував «Крокуємо разом. Дослідужуємо, відкриваємо, взаємодіємо… Методичні рекомендації для проведення Дня знань та Першого уроку у 2020/2021 навчальному році». Перший клас — час для відкриттів? Орієнтовний сценарій першого уроку у першому класі допоможе учителям відкрити двері в цікавий шкільний світ. Урок-неформат. Без стандартних етапів. Перший урок у 1 класі 2019/2020. Тема: ПЕРШОкласний день у школі. Мета: а давайте-но сьогодні без неї, триєдиної. Давайте просто знайомитись, товаришувати, посміхатись, дивуватись і багато фотографуватись! Обладнання: все, що вам знадобиться до цього уроку, ви знайдете нижче. До кожної діяльності свій перелік прописаний окремо. Хід зустрічі. 1.«Як я потраплю до школи цього року?» Матеріали та інструменти: Відеоролик за мотивами книги«Як я потраплю в школу цього року?» Дж.Паллотта,.Бзєжицкі. Кольорові стікери. Щорічно міністерство пропонує свої варіанти тем для першого шкільного заняття. Такі теми не є обов’язковими та можуть коригуватись вчителем. Важливо, щоб початок нового навчального 2019-2020 року налаштував дітей на навчання, дав їм достатню мотивацію та корисні роздуми.Обираючи ту чи іншу тему, вчителі повинні.

Орієнтовна розробка Першого уроку-2016 для учнів початкової школи (3-4 клас). Тема: Мета: ознайомити учнів з основними історичними подіями становлення української державності, культурними здобутками, національними цінностями та досягненнями України в роки незалежності; формувати усвідомлене відчуття приналежності до української громади, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу; розвивати бажання працювати задля ефективного зростання країни; виховувати повагу до державної символіки, історичних надбань, шанобливе ставлення до звичаїв, культ. Тема першого уроку 2020-2021 н. р. Перший урок 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класи. Тематика 2020-2021 навчальний рік. Яким темам слід присвятити не лише Перший урок, а й увесь навчальний рік?

Корисні матеріали для першого урокускачати презентацію. Чи підготували Ваш заклад до навчального року: ЧЕК-ЛІСТ. Реформа Нової української школи передбачає, що вчителі, батьки та учні є партнерами у освітньому процесі. В основі ідей Нової української школи — виховання, що ґрунтується на цінностях. Перший урок у старшій школі. Учнівську молодь 10–11-х класів зацікавлять теми для обговорення: «Правовий статус людини і громадянина в Україні». «Людина серед людей». «Свобода в житті людини та її межі». НУШ 1 клас. НОВА редакція ТИПОВИХ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ для 1-2 класів ЗЗСО від 08.10.2019 № 1272. Бібліотека матеріалів. Перейти на сторінку документа. Методичні рекомендації викладання навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році. Наскрізні завдання до різних тем для 1 класу НУШ. Мій/Наш клас 2 тиждень. Мої друзі 3 тиждень.

Наше для 1 твоє конспект 1 це і класу це 2020-2021 уроку. Мета: доповнювати і поглиблювати знання учнів про Україну, формувати уявлення про Україну, як суверенну державу з давньою історією, багатою культурною спадщиною; Ознайомити учнів з основними історичними подіями становлення української державності, культурними здобутками, національними цінностями та досягненнями України в роки незалежності; Формувати усвідомлене відчуття приналежності до української громади, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу; Розвивати бажання працювати задля ефективного зростання країни; виховувати повагу до державної символіки, історичн. Конспект на урок Виховна робота скачати. Сподіваюсь, що після цього уроку ви будете намагатись більше дізнатися про нашу рідну Україну, пишатись тим, що ви – українці, любити свою країну, розмовляти та оберігати свою мову. IV. Вправа «Прощання». «Всім серцем любіть Україну свою, — І вічні ми будемо з нею!» — писав поет Володимир Сосюра.

І кожен громадянин України прихиляється до цих слів, тому що у душі народу живе велика любов до його рідної і милої України. Давайте і ми віддамо частинку свого серця Україні. У кожного з вас на парті є паперове сердечко. Инфоурок › Начальные классы ›Конспекты›Конспект уроку «Це наше і це твоє». Конспект уроку «Це наше і це твоє». Скачать материал. библиотека материалов. Добавить в избранное. 1 вересня 2016 Поляк О 3 – Б клас. Тема: Це наше і це твоє.

Мета: Розширити знання учнів про фрагменти з історії України; донести до учнів необхідність збереження культурної спадщини Батьківщини; донести важливість збереження патріотичного духу у кожного громадянина;виховувати культуру взаємовідносин між людьми у щоденному житті, повагу до традицій і звичаїв; сприяти розвитку пізнавального інтересу. Повідомлення теми і завдань уроку – Правильно! Конспекти уроків, сценарії виховних заходів, підготовка до ДПА та ЗНО 2021. Меню. Перший урок в 9 класі Тема: Культура здорового способу життя у нових обставинах Мета: поширити інформацію, стосовно нового захворювання серед учнів, виховати необхідність слідкувати за своєю гігієною та визначити необхідність дотримуватися всіх вимог карантину, проаналізувати причини та наслідки недотримання цих вимог. ознайомити з новими правилами поведінки в умовах карантину та пояснити їх; розвінчати міфи щодо … Читати далі. Презентація до першого уроку 2020-2021 н.на тему “Коронавірус: все, що треба знати сучасним учням”. Автор: невідомий. tema_tse_nshe_i_tse_tvoye.doc — 59 KB. Предмети: Класному керівникові. Класи: 1 клас. Нижче Ви можете скопіювати URL-адресу ц. Більше 150 готових конспектів Першого уроку разом із презентаціями до них опубліковані розділі “Конспекти Першого уроку 2020“. Матеріали для проведення Першого уроку 2020-2021 н.Урок-подорож у 4 – В класі. Тема.

Це наше і це твоє. Мета: формування ключових компетентностей: вміння вчитися: організовувати своє робоче місце, доводити роботу до кінця, орієнтуватися у часі та берегти його; загальнокультурної: вміння будувати взаємні стосунки на толерантній основі, оволодівати формулами мовленнєвого етикету; громадянської: усвідомлення своєї належності до різних елементів природного, етносоціального й соціально-культурного середовищ; соціальну продуктивно співпрацювати з однокласниками в групі, проявляти повагу до думок інших та ініціативу 2021-01-12 19:36. Проблеми життя і смерті, дружби і зрадництва у творі Джека Лондона «Жага до життя». 2021-01-12 19:24. Шкільні дні. 2021-01-12 18:27. Безпека сьогодні. 2021-01-12 18:25. Курчата загубились. 2021-01-12 16:48. Конспект уроку, мета якого поглибити знання учнів про нашу державу – Україну; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати любов до рідного краю, повагу до його історичного минулого і сучасного, шанобливе ставлення до символів держави. Автор: Яковенко Алла Степанівна, вчитель початкових класів навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради Черкаської області. ce_nashe_i_ce_tvoje.doc — 68 KB. Класи: Початкова школа. Перший урок для 3-4 класів «Це — наше і це — твоє!» (2016/2017 н.

р.). Тема: Мета: ознайомити учнів з основними історичними подіями становлення української державності, культурними здобутками, національними цінностями та досягненнями України в роки незалежності; формувати усвідомлене відчуття приналежності до української громади, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу; розвивати бажання працювати задля ефективного зростання країни; виховувати повагу до державної символіки, історичних надбань, шанобливе ставлення до звичаїв, культурних традицій українців та представників інших національностей, котрі прожива. Автор: Пономар Тетяна Вікторівна Навчальний заклад: Слобожанська гімназія №2 Чим може пишатися українець Мета: Розширювати знання дітей про природні багатства, народ, історію, мову України, ознайомити з цікавими фактами з історії української нації та відомими українцями. Формувати в школярів життєві, соціальні, громадянські компетентності, громадянську героїко – патріотичну активну позицію шляхом вивчення … Тема першого уроку в школах обумовлена суспільно-політичною ситуацією та подіями в Україні. Мета уроку: поглибити знання учнів про нашу державу — Укра. Середа, 01 липня 2020. Головна. Основний сайт. Під час уроку використовувались матеріали телеканалу ПЛЮСПЛЮС «Це — наше і це — твоє», відеоролики патріотичного спрямування. Матеріали уроку можна використовувати під час виховних годин. Розробка першого уроку «Це — наше і це — твоє: таємниці соляного королівства…» 3 клас. Мета: поглибити знання учнів про нашу державу – Україну, рідне місто; формувати національну свідомість школярів, соціокультурну компетентність; розвивати творчі здібності; виховувати патріотів рідної держави, повагу до її символів, виховувати любов до рідного краю, свого міста, його історичного минулого і сучасного. Обладнання: презентація «Знаменні дати -2016», кристали солі, прислів’я про сіль, пазли герба м.Соледара, мультфільм Телеканалу «ПЛЮС ПЛЮС».Сіль: посилання для перегляду https :// www. youtube. watch? v =8 YXdnNU 5 Llc., солоне тісто, дощечки, стеки, рельєфні ґудзики, пляшкові пробки, музичний супровід Т. Кароль «Україна – це я…». — Поверніться,усміхніться,візьміть одне одного за долоньки — подаруйте один одному посмішку,побажайте успіхів,кропіткої роботи та гарної співпраці. Наш урок я хочу розпочати словами французького філософа Ж.Ж.Руссо: « Ви – талановиті діти! Коли-небудь ви самі приємно здивуєтесь,які ви розумні, як багать вмієте, якщо будете постійно працювати над собою, становити перед собою мету і намагатися її досягти». Я бажаю вже сьогодні впевнитись в цих словах, тому що вас чекає відкриття нових знань в новому навчальному році. Бажаю вам доброго та творчого настрою на уроці. Історики свідчать,що ще до нашої ери люди могли отримувати цей життєво важливий мінерал шляхом випаровування його із солоної ропи Бахмутських озеВчитель. Кожна людина любить найбільше той край, де народилася і живе. Кожен пишається своєю рідною землею. Завжди хоче сказати про неї найкраще. 1880 рік – учений – геолог О.П.Карпинський зробив точне наукове обґрунтування, довів наявність величезних соляних запасів в нашому степовому краю, через який віками пролягав Чумацький шлях за сіллю в Крим. Зоряна дорога слугувала дороговказом для чумаків у їхніх степових мандрах. Учень 2. Це відкриття привернуло увагу промисловців, які розгорнули будівництво соляних шахт. Перша шахта, що стала до ладу в 1881-му, належала промисловій компанії генерала у відставці Миколи Летуновського. Сіль вважається символом дружби і гостинності. Її підносять на знак побажання добробуту і багатства. Сіль наділяють магічними властивостями, вважають, що вона відвертає все погане. Для фарбування використовують харчові барвники, гуаш. Тісто можна забарвити під час замісу, додавши в нього харчові барвники, буряковий або морквяний сік, гуаш. Можна фарбувати вже готові фігурки, для цього використовують гуаш. Фарбувати фігурки потрібно після того, як вони повністю висохнуть. Це -наше і це-твоє розробка уроку для виховної години. Мета: ознайомити учнів з основними історичними подіями становлення української державності, культурними здобутками, національними цінностями та досягненнями України в роки незалежності; формувати усвідомлене відчуття приналежності до української громади, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу; розвивати бажання працювати задля ефективного зростання країни; виховувати повагу до державної символіки, історичних надбань, шанобливе ставлення до звичаїв, культурних традицій українців та представників інших національностей, котрі проживають в Україні. (За можливості пропонується завчасно роздати дітям слова пісні, щоб на уроці увесь клас під відеосупровід виконав музичну композицію). — Сьогодні, у цей святковий та урочистий день, коли школи знову привітно відчинили свої двері, коли тисячі дітей з усіх куточків нашої країни сіли за шкільні парти, ми з сумом та тугою вболіваємо серцем за всіх, хто поклав своє життя для нашого вільного майбутнього. Щоб без гуркоту гармат, пострілів та вибухів, щоб під синьо-жовтим стягом України тисячі малят прийшли до Храму Науки, наші захисники, наші воїни, наші Герої віддали найдорожче – свої життя. Давайте вшануємо їх хвилиною мовчання. — Нещодавно наша держава відзначила знаменну дату.

Хто знає – яку? — Правильно. 25-та річниця Незалежності не була легкою, але всього за чверть століття Україна багато здобула. Наші пам’ятки архітектури відвідують європейці, нашу продукцію з радістю споживають у всьому світі, нашу вишиванку вважають витвором мистецтва та навіть створили на її честь свято! — А хто підкаже, коли відзначають Всесвітній день вишиванки? — Так. Третього четверга травня уся Україна майорить червоними та чорними, синіми та блакитними, зеленими та білими кольорами і дивний візерунок простирається від Ужгорода до Луганська, від Чернігова до Севастополя: великі й малі, молоді та літні, чорняві й русяві – усі зодягаються у вишиванку. Візерунки на вишитих сорочках та рушниках – не просто орнаменти – це прадавні обереги. Давайте уважно переглянемо невеличкий ролик: можливо, чогось про вишиванку ми іще не знаємо? — Що нового ви дізналися з відео? — А про що вже вам було відомо раніше? — Розгляньте зразки вишиваних візерунків, які є сьогодні в нашому класі. Що ви на них бачите? Які рослини ви впізнаєте у цій вишивці? — На вашу думку, чому на багатьох зразках є дуб та калина? Дуб та калина, а ще верба та тополя, житнє колосся та маковий цвіт (вчитель показує ілюстрації усіх рослин) – це все – рослинні символи України. — Вважалося, коли в родині народжується хлопчик, батько має посадити дуба, адже разом з молодим деревцем зростатиме і сила маленького хлопчика, він стане мужнім, кремезним та відважним. Якщо ж на світ з’являлася дівчинка – у подвір’ї садили калиновий кущ, бо «…як розцвітає щовесни калина буйним цвітом, як нанизує червоне намисто щоосені, так цвістиме і рум’янітиме донечка…». Дуб та калина – символи краси та сили. Саме тому, вишиваючи синові сорочку, а доньці весільний рушник, мати обов’язково вишивала дубове листя та калинові кетяги – як побажання доброго здоров’я, міцності родини та довгого і щасливого життя. Обереги – невід’ємна частинка душі українського народу. Та не лише сорочка й рушник були оберегами нашого народу. Давайте переглянемо відеоролик і дізнаємося, які ж ще обереги славлять українців у всьому світі. — Отже, які ще обереги характеризують українську націю? — На вашу думку, чому ляльку-мотанку виготовляють без голки і ножиць? — Саме так.

Обмотуючи і обв’язуючи ляльку-мотанку кольоровими нитками і стрічками, майстрині подумки бажали майбутньому власнику ляльки здоров’я, любові, добра. Вважалося, що голка чи ножиці можуть пошкодити «ниточку здоров’я» чи «стрічечку достатку» і саме тому ці інструменти ніколи не використовувались при виготовленні ляльки-мотанки. 2.4. Виготовлення «Символу класу» — Ми сьогодні у класі теж створимо свій оберіг – свій віночок, який буде нашим символом. Погляньте-но сюди – це український вінок. І кожна рослинка в нім – то знак: Волошки сині – символ чистоти, Колосся в ньому – то мотив багатства, А маків цвіт – любові й доброти, Ромашки білі – символ миру й щастя. Калини листя у вінок вплели, Щоб про красу ми теж не забували: Краса обличчя – то не ж назавжди — Краса душі – оце навіки з нами! (А.Ткаченко) — Ось який символічний у нас віночок! Що ж у ньому головне, на ваш погляд? Краса душі – то найважливіша людська риса, адже народна мудрість каже: добра душа – то повна криниця, а темна душа – криниця пуста. — Кожен з вас – це невтомне дзвінке джерельце. Кожен з вас дарує цьому світові і людям навколо часточку добра.

Давайте ми вплетемо у наш віночок стрічечки і побажаємо один одному, усім українцям та людям світу чогось доброго. (Учні прикріплюють паперові кольорові стрічки на символічний вінок. Прикріплюючи стрічку, кожен каже: я бажаю (кожному з нас/українцям/нашому класу) миру, добра, сонця, любові, щастя і т. ін. За умови малої наповнюваності класу доцільно використати вінок з живих квітів та зав’язувати на ньому справжні стрічки). — Без символів та оберегів важко уявити багатомільйонну українську родину, але ще важче уявити собі українців без пісень і танців. — Національна урочиста пісня нашої держави має назву «Гімн України» і виконується на всіх державних святах, лунає перед відкриттям конкурсів та чемпіонатів, звучить у стінах кожної української школи. Але не лише ця пісня характеризує українську націю.

Українці, як відомо, співоча нація, і без пісні не проходить жодна подія. Жваві та веселі, журливі та сумні мотиви споконвіку линули в височінь з українських земель. Національні інструменти – кобза, ліра та бандура (вчитель демонструє ілюстрації справжні інструменти. За наявності інструменту, доцільне учнівське виконання мелодії на вибір класовода чи муз. керівника) завжди супроводжували вистави кобзарів. — Перегляньмо відеоролик і дізнаємось ще щось цікавеньке про дух кобзарства! — Ким ще, окрім співців, були кобзарі? — Чому люди охоче збирались їх слухати? — Звідки кобзарі здобували знання? — Ми вже побачили, що співоча душа українського народу не може жити без пісні. А чи знаєте ви, що є один український музичний твір, композитора Миколи Леонтовича, слова якого перекладено більш ніж на 200 мов світу?

— Ця пісня лунала навіть у відомих голлівудських фільмах, зокрема у відомій дитячій кінострічці «Один вдома». Чи знаєте ви що це за пісня? — Ця пісня зветься «Щедрик». Подивімось відео! — Не лише піснями славиться Україна. Візитною карткою українського народного мистецтва є й танець. Чи знаєте ви його назву? — Це танець – Гопак. Давайте дізнаємось більше про нього! — Отже, чому український народний танець має назву «Гопак»? — Що потрібно було для того, аби вправно виконати елементи танцю? — Україна – велика країна.

ЇЇ кордони межують з сімома країнами світу, а південне узбережжя омивається аж двома морями. Пам’ятаєте назву цих морів? — До речі, Чорне море, яке в Україні нині відвідують не лише українці, а й білоруси, румуни, поляки, молдавани, чехи не завжди так називалось. Давайте переглянемо ролик і дізнаємось, чому Чорне море отримало таку назву. — Отже, чому Чорне море саме так називається? Яку назву воно мало спочатку? — Наша країна славиться не лише морями, але річками й озерами, горами та рівнинами, родючими чорноземами, безмежними горами та пишними лісами. Все це багатство українці берегли тисячі років і з любов’ю передавали з покоління в покоління, примножуючи та збагачуючи здобутки попередніх поколінь. І до наших часів збереглись історичні пам’ятки, коштовності, предмети побуту, які можуть розповісти усьому світові про славетну історію нашого народу. Одна з таких пам’яток – золота пектораль – прикраса скіфського царя, що жив на території сучасної України більш як 2,5 тисячі років тому (вчитель демонструє фото ілюстрації). Пектораль чудово збереглася, більшість часу знаходиться в одному з музеїв Києва і час від часу експонується у найвідоміших музеях світу. Подивімось! — Безумовно, багата наша Батьківщина. Стільки цікавих місць, корисних природних ресурсів та неймовірно красивих культурних реліквій береже вона в собі. Під час цього навчального року ми з вами познайомимося з мальовничими куточками нашої держави, полинемо в далеке історичне минуле і спробуємо зазирнути у майбутнє, відвідаємо багато цікавих місць та познайомимося зі славетними українцями, які відкрили ім’я України усьому світові, показали її багаті таланти та свободолюби вий дух. Бережіть свою Батьківщину, любіть свій рідний край, бережіть природу, прикрасьте нашу країну своїми добрими вчинками, щоб і ваше ім’я, ймення вашого роду звучало у віках лише з добрим словом. Шануйте батька й неньку, допоможіть другові у біді, подайте руку допомоги тому, хто цього потребує, і тоді здійметься Україна з колін, розправить широкії крила і гордою птахою летітиме до волі, щастя та свободи.

Вчіться невпинно, черпайте мудрість з книги і слава про видатних синів та дочок лунатиме на увесь світ. Відсьогодні дорога до знань поведе нас усіх новим, незвіданим, широким і дуже важливим шляхом. У добру путь!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

самостійна робота паралельність прямих і площин у просторі

правила безпеки під час проведення дослідів з природознавства у початкових класах

географія 7 клас практикум кобернік гдз