сценарій до нового року 2021 5-6клас

сценарій 2021 5-6клас нового року до.

Сценарій до Нового року 2021 «Новий рік з Биком» Интересный сценарий волшебного праздника с весёлыми конкурсами, добрыми надеждами и искренними пожеланиями. Главными героями праздника являются: Дед Мороз, Снегурочка, Бык и Джинн. Костюмы героям можно найти в магазине или сделать своими руками. С помощью этого сценария гости смогут не только развлечься, но и поверить в то, что все проблемы остались позади, а впереди — счастливая жизнь с новыми возможностями. Цікавий сценарій чудового свята з веселими конкурсами, добрими надіями та щирими побажаннями. Головними героями свята являються: Дід Мороз, Снігуронька, Бик та Джин. Костюми героям можна знайти в магазині або зробити власноруч. За допомогою цього сценарію гості зможуть не тільки розважитися, а і повірити в те, що усі проблеми залишилися позаду, а попереду — щасливе життя з новими можливостями. Бик : Не хочу, не буду правити Новим роком. Ось, ви тільки подивіться, що я знайшов на порозі. Це все Щур. Червоне, червоне, червоне. Що це таке? (Дістає з конверту різні фігури з кольорового паперу — червоного кольору). Усі ж знають, що не можу спокійно реагувати на цей колір. І тут на тобі, будь ласка. Конкурс «Виправити все» Кожен гість по черзі підходить до конверту з червоними фігурами (коло, трикутник, квадрат і так далі), дістає одну, зміцнює магнітом на мольберт (або приклеює на лист) та виправляє ситуацію за допомогою своєї фантазії. Наприклад, до кулі можна домалювати промінці і сказати, що це сонечко, котре буду світити протягом нового року для натхнення. А з трикутника можна намалювати балалайку і сказати, що з нею ніколи не буде сумно.

У кінці конкурсу усі гості отримають призи за проявлення фантазії. Бик : Добре, добре, дякую вам усім за ваші старання. Тепер усе виглядає інакше. Я залишаюся з вами. Та спочатку нагодуйте мене. У дитинстві мама готувала мені страви у вигляді мордочки бика. І мені зараз так захотілося згадати дитинство. Тому ось вам конкурс. Конкурс «Мордочка Бика» Гості діляться на пари. Кожна пара отримує завдання: зробити страву у вигляді мордочки Бика (очі — оливки, роги — сир, ніздрі — ковбаса і так далі). Кожна пара отримує тарілку та можливість брати будь-яку їжу зі стола. За 2 хвилини пара повинна зробити мордочку Бика. В кінці конкурсу за оплесками гостей обирають найкращу страву. Парі-переможцю Бик вручає приз. Дід Мороз роздає листи паперу та ручки усім гостям. Гості пишуть свої бажання. Далі усі разом підпалюють свої листи та кидають на великий піднос. Дід Мороз роздає усім хлопавки з конфетті. Гості на рахунок 3 підривають хлопавки. Вмикається таємнича музика. З’являється Джин. Хтось побажав щирих почуттів та любові, Тож нехай ваші половинки не будуть суворі. Дарую вам м’якесенькі серця, Щоб з коханими ви йшли до кінця.

Снігуронька : Новий рік — чудове свято. Дарує подарунки і Дід Мороз, і навіть Джин. Та щось наш Бик, хоч і поїв, та зовсім невеселий. Що трапилося знову? Дід Мороз роздає усім гостям надуті повітряні кульки та маркери. Кожен гість пише на своїй кульці проблему, з котрою хоче назавжди попрощатися (хвороба або кредит, сварка з коханою людиною або нудна робота, наприклад). Гості стають у коло. Усі кульки з проблемами кидають на підлогу. Вмикається весела новорічна музика, а гості весело та жваво лопають ногами кульки, прощаючись з усіма проблемами. Як тільки усі кульки полопали, звучать гучні оплески гостей.

А найактивнішому гостю, котрий лопнув більше кульок, вручають приз. Конкурс «Знайди дзвіночок» На ялинку (якщо ялинки немає — по кімнаті) вішають 5 дзвіночків. Повісити треба так, щоб їх було нелегко знайти. Усі гості стають у коло біля ялинки. Вмикається новорічна музика. Гості починають танцювати коло ялинки та очима шукати дзвіночок. Хто перший знайшов, тому і приз. Гру можна продовжити, щоб було кілька переможців. Конкурс «На роги» Гості діляться на 2 команди з однаковою кількістю учасників. Учасники кожної команди стають на однаковій відстані від Бика в ряд — один за одним. Бик сідає навпочіпки. На голові у Бика роги (роги можна зробити самостійно з картону або пластикових пляшок, можна придбати у магазині). Кожен учасник отримує по кільцю (пластмасові кільця можна знайти в магазині спортивних товарів, або в магазині дитячих іграшок). За командою «почали» кожен учасник кожної команди кидає своє кільце, стараючись потрапити на ріг Бика. В кінці перемогу отримає команда, котра зможе накидати більше кілець на роги Бика. Снігуронька : Нехай у цей чарівний Новий рік Здійсняться всі ваші бажання Нехай Бик подарує від бід оберіг, Нехай у ваших серцях панує кохання. Дід Мороз : Будьте здорові, кмітливі, веселі. Бажаю затишку у кожній оселі, Бажаю добробуту, миру та новорічного дива, Нехай Бик допоможе жити гарно та щасливо! сценка до нового року 2021 на українській мові.

Сценарии на Новый год. Большая коллекция душевных новогодних сценариев на ресурсе PozdravOK.RU. Позаботьтесь о празднике заранее, продумав все до мелочей!. Сценарій новорічного свята- конкурсу «Чарівниця -202І» Мета: розвивати творчі та комунікативні здібності дітей; створити передсвяткову позитивну атмосферу в учасників та глядачів ;розвивати у учнів навички сценічної гри, артистичні здібності, вміння перевтілюватися, фантазувати, мислення; формувати творчу уяву, культуру мовлення та спілкування; виховувати емоційно-дійове сприйняття танцювальної музики та виконавські навички.

Інші методичні матеріали на урок Виховна робота скачати. Представляємо вашій увазі нові найприкольніші сценарії на Новий рік 2021-2022 для веселої дорослої компанії! Кожен з нас прекрасно знає, що Новий рік може нас застати в абсолютно будь-якій компанії. А ще ми можемо відзначати цей чудовий свято кілька разів: на роботі серед товаришів по службі, вдома, серед домочадців, з друзями. Ігри, конкурси, вікторини, навіть квест. Сценарій №2 «Зустрічаємо Новий рік 2021-2022 з новими російськими бабками». Час проведення: 2 – 2,30 години. Сценка №1 «Нові російські бабки».

Мотря й Квіточка готуються до Нового року. Сидять на двох величезних м’яких кубах і розмовляють. Мотря: Ось що ти накоїла, Квіточка? Сценарій Нового Року 2021 — «Майданс» у Новий рік (Сценарій Новорічного свята для 5-6 класів). Сценарій Нового Року 2021 — «Стиляги знову з нами», Ретро Новий рік. Сценарій Нового Року 2021 — «Ялинка сяє яскраво». Сценарій Нового Року 2021 — Артисти-невдахи або Врятоване свято. Сценарій Нового Року 2021 — Вечір конкурсів у школі — новорічні сценарії. Сценарій Нового Року 2021 — Детектив під Новий рік.

Сценарій Нового Року 2021 — Зустрічаємо Новий рік — для дітей другої молодшої групи. Сценка — Вечірка. «У Новий рік всі хороші». У цій сценці ми зібрали всі специфічні особливості зустрічі Нового року в Україні. Думаємо, що кожний глядач впізнає себе, і не раз. У сценці беруть участь дві людини. ПЕРША: Добрий вечір, дорогі друзі! Зараз я розповім вам, як правильно зустрічати новий рік? ДРУГА: Стоп! А чому ти, а не я?! День української писемності та мови. Голодомор. День Гідності та Свободи (євромайдан,АТО). 18 Листопада, 2017Новий рік. Різдво. Вертеп. ЗБІРКА сценок до шкільних Новорічних ранків. Скачати сценарій Новорічних ранків (word docx) (посилання на скачування розміщене в кінці статті). СЦЕНКА.

«Бюро новорічних привітань». Сценка рекомендована для новорічних ранків в 1-4 класах.

(до богинь) Дівчата, не сваріться, ваша неземна краса, поза конкуренцією. Афіна: Щось не зрозуміла, це ви папінька з теми з’їхать вирішили. Каліпсо: А ну кажіть хто самий кращий! Сценарії Нового року. Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. У школах завжди організовують ранки для молодших класів і новорічні вечори для старшокласників. Рекомендуємо переглянути збірку шкільних новорічних сценарії. Чарівний новорічний ранок для учнів початкових класів з веселими іграми, розвагами, віршами, піснями, загадками, хороводами “Новий рік у нашій школі””. Сценарій новорічного корпоративу 2021. Прикольний сценарій Чим ближче наступ зими, тим менше часу на підготовку до святкування нового року. З цієї причини ми влітку в саму спеку придумали для вас новий сценарій новорічного корпоративу 2021. Прикольний сценарій допоможе вам зустріти рік півня так, щоб усім запам’ятався цей свято. Не обов’язково брати весь сценарій, можна тільки. Дід Мороз: Рік новий крокує гордо, Йде з дарунками до нас, Тож ми хочемо сьогодні Побажати: «В добрий час». Щоб усі були здорові І ніколи не хворіли, Щоб були слухняні діти, А батьки за них раділи. Снігуронька. Цікаві загадки про зиму на українській мові. Сценка до свята Нового року «Снігуронька». До зустрічі Нового 2021 року всі готуються заздалегідь, плануючи незабутній вечір.

До вашої уваги цікаві ідеї та смішні сценарії, які зроблять ваше свято ідеальним!.

Новий рік 2021 – не виняток. У сценарії повинні бути враховані всі особливості та риси характеру людей, що зібралися за одним столом.

Як правило, це дуже близькі компанії, в яких всі про всіх усе знають. Тому відомо, з ким можна пожартувати, а кого чіпати не варто, хто погодиться на смішний конкурс, а хто – ні. До теми: Новорічне меню 2021: рецепти страв, які варто приготувати на Новий рік. Це допоможе підібрати нові веселі конкурси до Нового року. При цьому варто не забути про призи, які будуть вручатися кожному учаснику. Новий рік (2018). Сценарій святкового концерту до Нового року (31 грудня) 2018 року. Детальніше. Новий рік (2017). Сценарій святкового концерту до Нового року (31 грудня) 2017 року. Новий рік (2016). Сценарій святкового концерту до Нового року (31 грудня) 2016 року. Новий рік (2015). Сценарій святкового концерту до Нового року (31 грудня) 2015 року. Новий рік (2014). Сценарій святкового концерту до Нового року (31 грудня) 2014 року.

Новий рік (2012). Сценарій святкового концерту до Нового року (31 грудня) 2012 року. Новий рік. Сценки. Популярні сценарії. 24.08.2016. Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей.

Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнісіньких Діда Мороза та Снігуроньку, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної казки. Сценарій свята «Повернення новорічної зірки»скачати docx.

Аби створити для дітей атмосферу новорічної казки, дорослі мають немало попрацювати: Скласти і розучити з дітьми сценарій новорічного свята. Підготувати костюми для казкових героїв. Виготовити чи придбати необхідні атрибути. Налаштувати дітей до виступу. Новорічне свято для дітей та б. Наступає І йому м’якеньку постіль застилає білий сніг. 2 Сніжинка. Нас чекає гарний зал на святковий карнавал. Казки подих тут панує диво всім нам подарує. 3 Сніжинка. Більше жартів, більше сміху, дозволяється у н. Конспекти Першого уроку 2020-2021 н.р. Хоровод – Казковий Баба-Яга. От свято так свято, та час вже Снігурці сюди завітати. Постоянные обновления. Сценарии Нового года, Дня рождения, Юбилея, Школьных праздников и мн. др.

ДМ: Швидше шукай список бажань, які треба виконати, бо до Нового Року залишилось зовсім мало часу.

С: Дідусю, дивись (показує на записку) хтось приходив поки нас не було. ДМ: Що там?

С: Бажання. ДМ: Добре? С: Дуже добре, дідусю. ДМ: Ну тоді і його до списку впиши. І поквапся, бо час біжить. Виступ. В Україні в останній день року службовці та працівники викидають з вікон непотрібні календарі, документи, бланки й іншу макулатуру.

– (Так роблять в Аргентині). У Румунії до столу подають пиріжки із сюрпризом: хтось може знайти монетку, хтось – перстень, а комусь взагалі “пощастить” натрапити на червоний перець.

+. А тепер давайте дізнаємося, як можна привітати з Новим Роком різними мовами. Слухайте уважно! Якщо знаєте відповідь, піднімайте руку. То ж,якою мовою привітання? Щасливого Нового року та Різдва Христового! українська. Frohe Weihnachten und ein glückliches Neues Jahr! німецька. С Новым годом и Рождеством Христовым! російська. Велика збірка новорічних сценаріїв для школярів українською мовою. На певні свята, наші вчителі готують своїм учням сценки для шкільного виступу. Вчителі пишуть сценарії і дають їх вчити своїм учням. Такі виступи робляться до безлічі різноманітних свят, яких з кожним роком стає все більше і більше. Наприклад, до свята Дня матері, до Нового року і до багатьох інших, відомих в нашій країні свят. Суть такого сценарію полягає в тому, щоб кожній дитині дати певну роль зі словами. Дитина повинна добре підготуватися і вивчити слова, щоб вийшов гарний виступ. На такі свята, запрошують безліч людей, а саме: вчителів, батьків, друзів. До вашої уваги Сценарії Нового року для початкових класів українською мовою. Новорічна шоу — програма: «Новий рік – чарівник». Новий рік – чарівник. Автор: керівник районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, вчитель-методист Ходакова Тетяна Миколаївна. Даний матеріал нетрадиційно допоможе закріпити уявлення учнів про зустріч Нового року. Розвивати уміння інсценувати,декламувати, використовувати інформаційно- комунікативні технології. Весело, цікаво, театралізовано проводити час. Бомбезний новорічний сценарій. Ведучий. Добрий вечір, дорогі друзі! Вітаю всіх, хто зібрався у цьому залі. Незабаром Новий рік Переступить наш поріг. Хай до вас він завітає З тим, що серце забажає. Сценка Фіксики і Баба Яга на Виходять ведучі, сідають за стіл. Ведуча. Зараз із вами ми, ведучі ______________ Сьогодні 30 грудня. Сонце зійшло о 7 годині 58 хвилин. Тривалість дня — 8 годин 1 хвилина. Хоч зараз уже вечірній час, але у всіх передсвятковий настрій, всі готуються до зустрічі Нового року. Ми бажаємо вам весело провести час разом із нами. Сьогодні у нашій програмі: 1. Передсвяткові новини на « ТУ каналі».

2.Святкові зустрічі.

В гостях —найпопулярніший дідусь нашої планети. 3. Розважальний новорічний КВК 20__ Містер Ґру краде новорічний годинник тут До вашої уваги передсвяткові новини на «ТУ каналі» За статистикою, рівень навчальних досягнень у школі за останні дні не знизився, незважаючи на те, що в учнів з’явилися нові проблеми: «Що одягнути на новорічний маскарад?». Хворих дітей серед учнів небагато. Це засвідчує, що сніг і бурульки цієї зими не дуже смачні, отож, карантин не передбачається. НОВОРІЧНИЙ КОТИГОРОШКО. У школі вже провели кілька новорічних ранків. Наш кореспондент, звичайно, побував на них і його зачарували сніжинки, настрахали вовчики, обхитрили лисички, обскакали зайчики і ледве не заморозив Дід Мороз. Що ж, не розчаруйте кореспондента, який завітав і на наше свято. А зараз святкова зустріч. У нас в гостях найпопулярніший дідусь нашої планети. Найпопулярнішою людиною у ці пердноворічні дні є Дід Мороз. Тому ми вирішили запросити його до нашої студії. Вітайте. У цей час вибігає баба Палажка, огрядна, очіпок збитий, волосся висмикнуте. Баба Палажка. Люди добрі! Що мені на світі божому робити! Не можна мені через бабу Параску не то що на селі вдержаться, не можна через неї на світі жити: набріхує на мене, як скажена собака, бігає по дворах та вигадує на мене таке, що й купи не держиться. Чого тільки вона на мене не понабріхувала! Я сяка й така, і носата, і губата, і горлата, і задрипана, ще й до того відьма. (Піднімає очі й руки догори). Господи милостивий та милосердний! І що я людям заподіяла? Вже насилу душа моя держиться в тілі. Я не знаю, що вже далі буде. Не можна мені не то що «а селі вдержатись, не можна мені вже на світі жити. Благословіть мені скоропостижно вмерти! Нехай мій гріх впаде на Парасчину голову!

Відходить до ведучих, продовжує лаяти. Баба Параска (худа, висока із синяком під оком, хустка на бік). Ой люди добрії! Що мені на світі божому робити? Не можна за лихими сусідами на селі вдержатись! Хоч зараз спродуйся, пакуйся та й вибирайсь на кубанські степи! Але ніхто мені так не допік аж до живих печінок, як та капосна баба Палажка Солов’їха. Боже мій!

Так уже її обминаю, обходжу десятою вулицею; отже ж зачепить! Якби я під землею лежала, вона б мене, капосна, і там знайшла б.

А я собі на лихо вдалась добра. Хоч я трохи й сліпа на одне око (доторкується до синяка), але добре бачу, де що діється. Свята вона та божа! До церкви ходить, Богу молиться. Знаємо, яка вона свята! Йде з церкви, то ще за селом роззявить рота, ладна всіх поїсти, ще за селом аж язика висолопить, та вже день ладна лаятись. Сидить вона мені от тут у печінках. Я ж кажу: хоч зараз пакуйся та й мандруй на кубанські степи. Побачили одна одну. Параска.

Ага, так це ти, капосна, мого підсвинка зв’язала! А бий тебе божа сила! Ще не чула, одколи живу на світі, щоб свині цибулю їли! Палажка. Ой люта ж я, люта! Не підступай, бо голову провалю кочергою (бере кочергу) та й на Сибір піду: і я пропаду, але й ти пропадеш! Кидається до Параски. Подивись лишень на свою морду, яка вона стала од злості, синя, як буз! А в тебе зелена, як гарбуз! (підходить). Та годі вже людей смішити. (Обидві замовкають). Цур йому, дожилися, що всі сусіди на кутку сміються. Конкурс з глядачами. Де ж наш Дід Мороз, де ж Снігуронька? Що ж робити? Може зателефонуємо до міліції, повідомимо про викрадення? Міліція! Входить міліціонер. Міліціонер.

Інспектор Петренко. Викликали? Викликали. Вже годину тому вам телефонували. Панімаєтє, попав своїм «Запорожцем» у пробку. Пока пробку вийняв от і время прошло незамітно. Звідки пробку вийняв? З дороги, чи що? Тупой чоловік, з бутилки єстєствєнно. Так, шо у вас случилось? У нас біда. Діда Мороза викрали розбійники. З оленями чи без? Ведучий Нарушаєм, товаріщі, нарушаєм. Так, за викрадення людини ст. 46, за хіщєніе імущества стаття 25. Нарушаєм. Ведуча (в істериці). Та навіщо мені ті статті! Ви знайдіть Діда Мороза і Снігуроньку, поверніть їх на свято. М і л і ц і о н е р (до ведучого суворо). Ти туда не ходи, ти туда ходи. Так, почнемо огляд місця злочину. Ти взагалі тут не ходи, не заважай слідству!

(Відштовхує ведучого на край сцени, відкриває папку.) Січас складемо протокол, так де ж то мій персональний комп’ютер (починає шукати ручку, викладає з кишені різні речі, дістає ручку, ліхтарика.) О! Знайшов. Це все, що треба. Іду по гарячих слідах. Ох, як знайду, ох, і штраф здеру з викрадачів. Куплю жінці шубу, ні краще собі нову машину. Та забирайте свого Діда, якийсь дуже мудрий виявився, вже 4 годи¬ни нас виховує. Якщо ще довше в себе потримаємо, то самі чемними та вихованими станемо. І цю братію до себе забирайте на свято, від їхніх суперечок у нас вже розболілася голова. Сценка Король, королева, принцеса. Вони сваряться між собою. Король. Ви тільки гляньте, що творить ваша дочка! Королева. Я думала вона і ваша також. Чого ви дивуєтеся? Дівчинка просто нудиться. Нудиться. В інших королів діти як діти, а наша. Принцесо, несіть свій табель! Принцеса (подає табель). Ось він. Кулінарне мистецтво — 2, прання білизни — 1, прасування — 2, вишивання — 3, шиття — 2, правила поведінки — 1. (При назві кожної оцінки королева падає, втрачаючи свідомість.) Принцеса. Але ж це не профілюючі предмети! А які тоді ж профілюючі? І які в тебе оцінки з цих предметів? Принцеса. Робота з віялом — 12, техніка повітряно¬го поцілунку — 12, танці до упаду — 12. Ох, ця вже сучасна освіта. Принцесо, вас мало спалити на вогнищі! Не рюмсати! Я придумав. Я буду вас сварити, сва¬рити, сварити. Ні, я найму вам гувернантку, злу, як собака! Ні, я завтра ж віддам вас заміж за старого, мудрого радника. Нізащо! К о р о л ь. А хто тебе питає! Я йому вищипаю всю бороду! Він бритий, без бороди! П р и н ц е с. Я видеру йому все волосся! Він лисий. Тоді я виб’ю йому всі зуби! У нього немає зубів. І ось за таку беззубу розвалину ви хочете мене піддати заміж? Я — принцеса! Мені дозволено все! Я вийду заміж за коханого!

А дзуськи! Історія таких випадків не пам’я¬тає!

Принцеса хлипає, королівська родина залишає сцену під піс¬ню «Все могут короли». Виходить міліціонер і Голохвастов. Приймайте товар. Ось ваш Дід Мороз. Бач, як нарядився. Визирає Химка. X и м к. Тут під брамою якийсь панич стоїть, я й забула. Чи пускати? П р о н я.

Та це ж жених мій Голо-хвастов. Куди ж його вести, в хаті такий мотлох. Химко, Химко! Прибирай швидше в хаті! Химка.

Та й приберу. мов пожар. почека! Проня (з відчаєм).

Господи, чи все ж у мене на своїм місці!? Що ж його одягнути? Чи шалію, чи мантилю? Не знаю, що мені більше до лиця? Або, може, те й друге?! Так! Нехай баче!

А книжки й нема! Знову занесла ота каторжна Химка до кухні, щоб пироги на листах саджати! Ось, слава Богу! Щось знайшла! А як у мене серце тіпається?! (Задумується, поглядає в дзеркало.) Як би його прийняти: чи ходячи, чи сидячи, чи стоячи. Ні, краще лежачи!

Ей, Химко, проси! Чого просити? Панича клич! Так би й сказали! (Ви¬ходить до панича.) Бариня лягли і просють! (Заходить Голохвастов, у шляпі, рука¬вичках; з паличкою, тре часто руку.) Голохвастов (кашляє). Честь імею, одрикамендуватись у собствен-нім вашім дому! (Кашляє.) Горю, палаю от щастя, милая мамзеля, што виджу вас. П р о н я (скинувши очі).

Ах, це Ви?Банджур! А я так зачиталась! Мерсі,што прийшли! Проня. Химко, Химко, вагню! (Обоє закурюють.) Ваша папіроска шкварчить! Голохвастов. Ето в груді моєй-с! Чого? Од любві! Ах, што Ви! В груді моєй — Визувій, так і клекотить! Рішайте судьбу мою нещасную: прошу у вас руку і серце! Ой, я так стривожена. так сталось несподьовано. я. Вас. Ви знаєте. Чи ви мене не обманюєте? Чи любите? Я ще молода. не знаюсь у цім ділі. Ви не вєритє? Так знайте ж, що я рєшительно нікого не любив, не люблю і не любитиму, окромя Вас! Без Вас мінє не жити на свєтє! Так дуже любите?

(Схиляється до нього.) То єсть говорю Вам — кип’яток! Ой страшно! І я вас дуже люблю! Душка мой! (Дає руку і цілує його.) Я согласна. буть вашою половиною. От только спросіть благословеніПапонько, мамонько! (Вибігає з кімнати.) То ти не Дід Мороз?Нарушаєм товариші, нарушаєм. Пройдемо зі мною. Виходять. Ну і міліція, прости Господи. І як же нам повернути Діда Мороза? Вже і не знаю. Що робити. Не хвилюйся, ти так? Кажуть, що під Новий рік, Що не забажається, Що задумав ще торік, Все завжди збуваєтьсЗвучить музика. Заходить Дід Мороз і Снігурка Дід Мороз З Новим роком, браття милі, В новім щасті, в новій силі, Радісно вітаю вас. І бажаю, щоб в здоров’ї, В мирі, в злагоді, любові Відтепер ішов ваш час. З Новим Роком всіх вітаю, Зичу свят веселих вам, Долі, радості бажаю, Всім шанованим гостям. Дід Мороз. Я цілий світ цей обійшов, Де лиш сягнути можна оком. І ось тепер на бал прийшов, Щоб привітати з Новим роком. Я не їхав, йшов ночами, Брів глибокими снігами. Пробирався поміж віт, Новорічний ніс привіт. І потрапив я в цей зал На чарівний дивний бал. Сьогодні для суму в нас місця не буде. Радість і сміх пануватимуть всюди. Запрошуємо вас танцювати, співати, Щоб настрій веселий, бадьорий всім мати. Отже ми можемо продовжувати нашу святкову телепередачу. Вітаємо всіх вас в ці передсвяткові, передноворічні дні в нашій студії. Ми раді, дідусю, що ви дали згоду бути нашим гостем і пройшли через всі замети і труднощі на наше новорічне свято разом зі своєю внучкою. Нам би дуже хотілося, щоб сьогоднішній вечір ми провели цікаво, весело, щоб запам’ятався він на цілий рік. Але одного нашого бажання замало, І тому я звертаюся до вас: будьте веселі, здорові, щасливі. Танцюйте, співайте, жартуйте разом з нами. І зараз на нашому ТУ каналі розважальний КВК 2010. У ньому братимуть участь дві веселі команди. Що це за команди ви зараз подивитесТож запрошуємо наших учасників зайняти свої місцДавайте гучними оплесками привітаємо їх, і побажаємо успіхів та перемоги. А оцінювати виступи наших учасників буде журі, до складу якого входять: Запрошуємо наші команди до першого конкурсу – представленнВиступ команд 5хв. А зараз наступний конкурс – розминка. Всі ви знаєте гру „Щасливий випадок”. Ми будемо зачитувати на команду запитання, вам потрібно дати якнайбільше відповідей. Перемагає та команда, яка назве більше відповідей.

Отже, розпочинаємо. 1 команда 1.Назвіть найбільший океан світу. (Тихий) 2.Як називаються великі крижини, схожі на плавучі острови? (Айсберги) 3.Найбільш маленька в світі держава. (Ватікан) 4.Першовідкривач Америки. (Колумб) 5.Автор твору „ Война и мир”.

(Л. Толстой) 6.Найбільша річка світу. (Ніл) 7.Перший космонавт.(Ю. Гагарін) 8. Острів ананасів. (Мадагаскар) 9. Найбільш твердий природній матеріал. (Алмаз) 10. Країна, яка на географічній карті нагадує чобіт. (Італія) 11. Як звуть Діда Мороза в Англії. (Санта-Клаус) 12. Хто завіз новорічну ялинку в Росію? (Цар Петро 1) 1Перший звук музичної гами. (До) 14. Що росте взимку вниз головою. (Бурулька). 15.Велика площа землі, заросла деревами і кущами. (Ліс) 2 команда 1.Назвіть найбільший в світі острів, покритий товстою кригою? (Гренландія) 2.Найвища гора земної кулі?

(Джомолунгма) Найглибше озеро у світі? (Байкал) 4. Як називаються хвилі висотою до 50 м, які рухаються зі швидкістю реактивного літака? (Цунамі) 5.Живе в Антарктиді, добре плаває, а літати не може. (Пінгвін) 6.Найбільша в світі трава. (Бамбук) 7. У якій країні на Новий рік викидають старі речі? (Італії) 8. Найбільший материк Землі. (Евразія) 9. Одиниця виміру сили. (Ньютон) 10.Яка країна першою відзначає (Японія) 11.На чому приїздить Дід Мороз у Німеччині? (На віслюку.) 12.Третій звук музичної гами. (мі) 13.Улюблене заняття у вільний час. (Хобі.) 14.Що сходить без насінн(Сонце) 15.Зовнішній покрив тіла людини. (шкіра) А зараз слово журі. Переходимо до наступного конкурсу„ Пантоміма”. Одна команда — Новорічне свято Друга команда – Новорічний ярмарок. А ми переходимо до конкурсу капітанів. Розшифровка і записування «зимових» слів. ЗОРМО (мороз) НІКАСИНЖ (сніжинка) ОТУРВИХНА (хуртовина) АМЗИ (зима) ХАВІРЮЗА (завірюха) КАРУЛЬБУ (бурулька) «Як сказати одним словом». • Сніг кружляє в повітрі, по землі. (Завірюха) • Замерзла вода. (Лід) • Падає сніг. (Снігопад) • Білі голочки прилипли до гілок дерев. (Іній) • Вітер віє, здіймаючи сніг. (Сніговій) Конкурс Звучить музика. Залітає Баба Яга. Баба Яга свариться мітлою в сторону. Що за неподобство! Мало шию не зламала.! Літають тут усякі! Скоро ніяк буде і в повітря піднятися! Ну, я до вас таки доберуся! Баба Яга дивиться у зал. Іш, зібралось скільки душ, Зараз з вами розберусь.

Усе зиму рекламують, Прославляють, декламують, Вірші й пісні складають, А про мене й не згадають. Ану всі — брись. Теж мені, Ля-ля-ля, ля-ля-лВ мене пісня є сво(Баба Яга співає пісню на мотив «Жениха хотела»). ПІСНЯ БАБИ ЯГИ. А ви, бабусю, як сюди потрапили?

Баба Яга. Тебе не спитала. Бачу, ідуть оці хлопці і дівчата. Так і я свій транспорт (трясе мітлою) сюди спрямувала. І от я тут.

Куди захотіла, туди й прилетіла!Ясно! Ясно! А ви що тут робите Ми святкуємо новорічне свято! Я теж можу і співати, і в п’єсі грати, і танцювати.

Так, годі горювати, Будем танцювати. Але з ким? Де мій партньор? Треба Чорта визивати! Де тут моя мобіла? Тополь, тополь! Я — береза! На допомогу тягни сюди свої копита. Надаю координати: Сім кроків до ялини, три до хати. Там я на тебе буду чекати. Звучить музика. Ой, шумить, гуде, мабуть Чорт їде. Стій, чому швидкість перевищуєш? Де ти тиняєшся? Де тебе чорти носять? Чорт. Чого розбудила? Годі тобі спати, Будем святкувати! У людей сьогодні свято Новий рік всі зустрічають. А мене, Бабцю Ягусю, Запросити не бажають. Вигляд маю, як старенька, А в душі я — молоденька. Я весела і моторна — Бабця спритна і проворна! Ти Ягусю не сумуй, А краще поміркуй. Часу обмаль в нас уже, Скоро Новий рік прийде. Ми ж з тобою відомі лиходії, Неперевершені злодії. Любимо робити гидоту, Гидота- це наша робота. Що ж Чорте, за мною. Летім, творити зло з тобою. (Облітають на мітлі удвох зал, а ведучі їх зупиняють) Ану, заждіть ! Яку це ви гидоту надумали робити? На нашому святі злодіям місця не має. Виходять ведучі, сідають за стіл. Зараз із вами ми, ведучі Марина Головко і Юрій Савченко. Сьогодні 30 груднСон¬це зійшло о 7 годині 58 хвилин. В гостях —найпопулярніший дідусь нашої пла¬нети. Розважальний новорічний КВК 2010. До вашої уваги передсвяткові новини на «ТУ каналі» За статистикою, рівень навчальних досягнень у школі за останні дні не знизився, незважаючи на те, що в учнів з’явилися нові про¬блеми: «Що одягнути на новорічний маскарад?». Це засвідчує, що сніг і бурульки цієї зими не дуже смачні, отож, карантин не передба¬чаєтьсНаш корес¬пондент, звичайно, побував на них і його зачарували сніжинки, настраха¬ли вовчики, обхитрили лисички, об¬скакали зайчики і ледве не заморозив У цей час вибігає баба Палажка, огрядна, очі¬пок збитий, волосся висмикнуте. Не можна мені через бабу Параску не то що на селі вдержаться, не можна через неї на світі жити: набріхує на мене, як скажена со¬бака, бігає по дворах та вигадує на мене таке, що й купи не держитьс(Під¬німає очі й руки догори). Вже наси-лу душа моя держиться в тілі. Не можна мені не то що «а селі вдер¬жатись, не можна мені вже на світі жити. Не можна за лихими су¬сідами на селі вдержатись! Хоч я трохи й сліпа на одне око (доторку¬ється до синяка), але добре бачу, де що дієтьсДо церкви ходить, Богу мо¬литьсЯ ж кажу: хоч зараз пакуйся та й мандруй на кубан¬ські степи. Ага, так це ти, капосна, мого підсвин¬ка зв’язала! Па¬лажка. Не підступай, бо голо¬ву провалю кочергою (бере кочергу) та й на Сибір піду: і я пропаду, але й ти пропадеш! (Відштовхує ведучого на край сцени, відкриває папку.) Січас складемо прото¬кол, так де ж то мій персональний комп’ютер (починає шукати ручку, викладає з кишені різні речі, дістає ручку, ліхтарика.) О! Іду по гаря¬чих слідах. Ох, як знайду, ох, і штраф здеру з викрада¬чів. Кулінарне мистецтво — 2, прання білиз¬ни — 1, прасування — 2, вишивання — 3, шиття — 2, правила поведінки — 1. (При назві кожної оцінки королева падає, втрачаючи свідо¬мість.) Тут під брамою якийсь па¬нич стоїть, я й забула. Куди ж його вести, в ха¬ті такий мотлох. мов по¬жар. Зно¬ву занесла ота каторжна Химка до кухні, щоб пироги на листах саджа¬ти! (За¬думується, поглядає в дзеркало.) Як би його прийняти: чи ходячи, чи сидячи, чи стоячи. Чи ви мене не об¬манюєте? буть вашою полови¬ною. (шкіра) Переходимо до наступного Музичного конкурсу Я зачитую по черзі запитання для команд, а ви повинні впізнати пісню і виконати її. 1.Пісня про довгу подорож маленької дівчинки у шапочці. (Червона шапочка) 2.Пісня про тварин з довгими вухами, що косять газони. (Пісня про зайця) 3.Пісня про тварин, завдяки яким наша земля здійснює повороти навколо своєї осі. (Пісня про ведмедів) 4.Пісня про трагічну смерть маленької комахи. (В траве сидел кузнечик) 5.Пісня про використання посмішки у якості електрики. (Улибка) 6.Пісня про щоденні заняття дітей на протязі 11 років. (Учат в школе) Наступний конкурс Танцювальний. По парі від команди. Пари танцюють під музику: Ламбаду Танго Утята Вальс Циганський Всі пари виходять і танцюють свій танець, яка б музика не звучала. Надається слово журі. А зараз оголошуємо конкурс Новорічних вітань. Командам ми роздамо листочки з надрукованими римами. Новорічні вітання Ви складаєте Новорічні вітання використовуючи ці рими. Скінчилось наше свято, Нам розставатись час. Хай Новий рік багатий І щасливий іде до вас. Іще раз зі святом щиро вітаю вас, І радісно повідомляю, що дискотеки зараз час. В залі для смутку немає місця, А ви залишайтесь, танцюйте,смійтесь. І навіть той, у кого скроні сиві, На 20 років хай помолодіє.

Сценарій корпоративного Нового року в 2021 році. Святкування Нового року-дуже важливий захід. Причому зовсім неважливо чи буде це святкування в сім’ї або у великій компанії. У будь-якому випадку в ідеалі варто продумати, як ви будете відзначати свято. Особливо, якщо мова йде про корпоративне святкуваннІ тут на допомогу прийде добре продуманий сценарій корпоративного Нового року 2021 року. Особливості корпоративного сценарію. Креативний сценарій корпоративного Нового року 2021 має на увазі, що він повинен бути креативним в міру. Тут важливо грамотно дотримати баланс між креативом і тієї тонкої гранню, за яку переходити не варто. Якийсь виняток можуть становити компанії сімейного типу з невеликим колективом, де прийнята неформальна манера спілкуваннСценарій проведення свята на роботі обов’язково повинен бути цікавим і охоплювати всі основні моменти. Так, наприклад, це повинні бути Ігри та конкурси, крім того, необхідно ретельно продумати, хто, де і як буде виступати.

Причому всі ці офіційні промови обов’язково повинні бути добре продуманими і прописаними. Які деталі повинні бути? Крім основного сценарію необхідно продумати і супутні моменти. А це стіл і його оформленнНаприклад, якщо у вас планується тематична вечірка – піратська, середньовічна і т.д., то і стіл повинен бути прикрашений у відповідному стилі. Крім того, потрібно використовувати і спеціальний музичний плейлист. Його варто почати складати заздалегідь. Природно, догодити на всіх вийде – занадто багато смакових пристрастей у людей. Тому варто заздалегідь підібрати нейтральні варіанти, які крутяться практично скрізь. Це стане відмінним рішенням проблеми. Також фахівці рекомендують різні несподіванки для гостей. Кращі сценарії корпоративного Нового року 2021 року припускають наявність незвичайних ходів і рішень. Так, наприклад, часто радять проводити різні флешмоби, наприклад, це можуть бути флешмоби Дідів Морозів і Снігуроньок, а також будь-які інші варіанти. Які є приклади конкурсів? Наприклад, можна влаштувати змагання наступного плану. Кілька людей (до 8-ми) повинні розділитися на 2 команди. По черзі кожному з них ведучий повинен зав’язати очі і підвести до полотна паперу. Полотно повинен бути досить великим – як мінімум формату АПерші випробовувані малюють тіло будь-якої тварини. Потім наступні учасники, також з закритими очима повинні домальовувати Інші частини тіла.

Ведучий може допомагати-допускається, щоб він направляв руку малює до тих областей, де закінчується малюнок попереднього гравцЗа результатами такого малювання визначається переможець – як правило, це проводять всі присутні в залі люди гучними хлопками і схвальними вигуками. Відмінним варіантом розваги стане гра Питання-відповідь. Заздалегідь готуються картки з серйозними питаннями і жартівливими відповідями. Учасники повинні діставати картку питання, а потім відповіді. В результаті такого роду підбору виходять досить забавні комбінації. Сценарій корпоративного Нового року в 2021 році, конкурси та ігри для якого є в Інтернеті, скласти не так і складно. Головне, використовувати свою фантазію по максимуму, але при цьому не забувати і про певну міру. Які доповнення можуть бути? Як варіант, якщо компанія велика і має в своєму розпорядженні досить великим бюджетом, вона може організувати професійний корпоратив. В цьому випадку наймається ціла команда професіоналів, що включає в себе ведучого, апаратуру, освітлювача і т.д. крім того, цілком вірогідні сценарії, коли запрошуються різні зірки естради – окремо виступаючі співаки або групи. Такого роду свята хоч і коштують дуже дорого, все ж являють собою максимально яскраве і запам’ятовується дію, яке напевно оцінять і запам’ятають всі співробітники.

Які деталі варто врахувати і не забути? Природно, одна з найулюбленіших частин вечора будь – якого свята-це вручення подарунків. Причому подарунки можуть бути як досить дорогими, так і невеликими пам’ятними сувенірами. Так, наприклад, багато компаній проводять лотереї. На початку вечора при вході гостям лунають папірці з номерами, які потім беруть участь в лотереї. Виграли номери, витягнуті з барабана, отримують різного роду презенти. Сценарій для Нового року 2021 року. Суперечка про те, як потрібно відзначати Новий рік, можна з легкістю назвати безглуздим заняттям, тому що кожна людина має в цьому плані якісь свої певні переваги. Один буде доводити, що потрібно приготувати Олів’є, відкрити пляшку шампанського і провести вечір-ніч перед телевізором, яке спеціально до цієї події випускає багато нових і цікавих програм, а інший буде стверджувати, що потрібно просто дочекатися бою курантів і починати розважатися за власною програмою. І найцікавіше, кожен буде впевнений в тому, що він на 100% правий, однак якщо для зустрічі свята за першим сценарієм ніякої особливої підготовки не потрібно, то вибрати сценарій для Нового року 2021, який планується відзначати за власне програмою, просто необхідно. Новорічний сценарій на 2021 рік. Головною особливістю новорічного сценарію є розвага гостей. Звичайно, багато хто може сказати про те, що у них така компанія, яка збирається разом, і їм без всяких сценаріїв буває дуже весело, але «раз на раз» не доводиться, і можливо саме в новорічну ніч, здавалося-б, веселим людям раптом буде не дуже весело. Ось для таких-то випадків і знадобитися Новорічний сценарій на 2021 рік Бика, більш того, саме сценарій допоможе зробити свято більш живим і емоційно насиченим, так що до його складання по можливості потрібно поставитися якомога відповідально. Правила складання новорічного сценарію. При підготовці до свята багатьом в голову (особливо творчим людям) приходить багато «хуліганських» ідей, головною метою яких є створення святкової, веселої і невимушеної атмосфери на торжестві. Однак при складанні святкової програми необхідно все ретельно продумати так, щоб підняти гостям настрій, але при цьому нікого не образити. Складаючи програму потрібно обов’язково відвести час для невеликих перерв, щоб гості змогли випити шампанського, трохи поспілкуватися один з одним або вийти на вулицю, щоб подихати свіжим повітрям. Більш того, інформація про те, як правильно підібрати сценарій для Нового року 2021 Бику, дуже важлива, тому конкурси повинні бути активними, але не дуже довгими, а то гості можуть дуже швидко втомитися, що, природно, зведе нанівець всю святкову атмосферу. Краще, звичайно, доручити вибір сценарію ведучому заходу, якого, природно, доведеться найняти заздалегідь, але якщо такої можливості немає, то можна з усім впоратися і самостійно. Дуже важливе значення має антураж, тобто господар будинку, в якому буде проходити торжество, повинен не полінуватися і прикрасити своє житло новорічними атрибутами – свічками, мішурою, «зимовими» фруктами і гірляндами, так як, потрапляючи в таку атмосферу, гості волею-неволею будуть налаштовуватися на позитивний лад. Цікаві ідеї для новорічного сценарію на 2021 рік. 2021 рік буде проходити під знаком Бика (за східним гороскопом), а це означає, що оптимальним варіантом буде вибір тематики вечора в цьому стилі. Можна знайти костюми у вигляді символу року і роздати всім гостя якісь певні ролі, наприклад, на вході, в будинок можна видавати всім людям листочки з якимись фразами, які потрібно буде повторювати після певного сигналу ведучого. Крім того, потрібно обов’язково продумати кінцівку вечора з феєрверками і бенгальськими вогнями, тоді він точно буде незабутнім.

Новорічний сценарій для Нового року 2021 може бути придуманий в театральному або етнічному стилі.

Перший варіант передбачає те, що костюми гостей повинні бути незвичайними – можна одягнутися героями з казок, мультиків і навіть книг (жінки оцінять образ Анни Кареніної), і можна не сумніватися в тому, що всі гості будуть просто в захваті від цього. Безумовно, на підготовку нарядів доведеться витратити додатковий час, але це того варто. А другий варіант найбільше підійде для тієї компанії, яка планує святкувати Новий рік на дачі.

Чому саме тут? Тому що етнічний сценарій передбачає те, що гості повинні будуть одягнутися в національні сарафани, валянки, зробити яскравий макіяж (жінки можуть навіть підфарбувати щічки буряком), а вночі всі учасники торжества будуть кататися на санях, співати пісні і водити хороводи.

Написати сценарій для проведення такого свята дуже легко, тому що конкурси в ньому можуть бути пов’язані з накриванням новорічного столу (Хто підсмажить шашлик смачніше або хто красивіше загорне млинець з ікрою), а для того щоб водити хоровод і співати пісні план складати не потрібно. Свято для найменших.

Яким повинен бути дитячий сценарій для Нового 2021 року? Насправді головне, щоб він був веселим, а придумувати щось принципово нове не потрібно.

Можна організувати дітей і поставити з ними якусь сценку з казки (наприклад, інсценувати історію про ріпку або колобка), а можна найняти Діда Мороза і Снігуроньку і попросити їх, щоб вони влаштували для дітей казку (можна все уявити так, як ніби Дід Мороз втратив Снігуроньку на космічному кораблі і разом з дітьми відправився її шукати). Загалом, варіантів проведення для проведення свята може бути просто неймовірно багато, і кожна компанія може вибрати саме той варіант, який підходить особисто їй. Головне – щоб всім було весело, тоді позитивні емоції від такого свята збережуться на весь рік.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

самостійна робота паралельність прямих і площин у просторі

правила безпеки під час проведення дослідів з природознавства у початкових класах

географія 7 клас практикум кобернік гдз