сценарій випускного вечора у 9 класі

випускного вечора 9 сценарій класі у.

Сценарій випускного вечора в 11 та 9 класах. Ведуча. Сьогодні наш НВК у сяйві квітів, святкового вбрання, добрих і щирих посмішок. Ми зібралися усією родиною на наше традиційне свято «Прощання зі школою». Випускний… Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі… Які ніжні почуття охоплюють душу! Серце переповнює любов до життя, до рідних людей! Завтра світанкова зоря покличе наших випускників у незвідані далі, різнобарв’я життя, для праці і радості. До школи прийдуть нові діти. І вона, як турботлива мати, буде виховувати їх, навчати, наставляти і випускати в життя, як робимо ми сьогодні. Непрохана сльозина у зіницях, В душі зі смутком радість обнялись Випускники сьогодні, як годиться З дитинством попрощатися зійшлись. Дорослими вже стали наші учні Їх повноліття і тріумфу час настав Тож просимо випускників востаннє Зайти у цей святковий рідний зал! Урочисте засідання, присвячене випуску дев’ятикласників та одинадцятикласників – випускників 2017 року оголошується відкритим! Для оголошення наказу по НВК про випуск учнів 9 та 11 класу зі школи слово надається заступнику директора з навчально-виховної роботи – Корихаловій Марині Миколаївні. Любі випускники! У мене в руках свіча – символ родинного вогника школи, бо школа стала вам другою домівкою.

Родинний вогник школи – вогник любові і добра – буде супроводжувати вас усе життя, він буде освітлювати вам життєву дорогу, він запалить ваші серця на гарні справи, цей вогник зігріє ваші душі у люті холоди та скрутні часи, він пам’ять про безхмарне рожеве щасливе дитинство. Не забувайте ніколи дорогу до рідного порогу, не забувайте про тих, хто дав вам життя – ваших батьків – і про тих, хто давав вам знання і ділився своїм життєвим досвідом – про вчителів. Цей вогник ви зараз передасте по черзі один одному, додавши до нього часточку свого тепла, жаринку свого серця. Загадуйте бажання, бо ваша енергія лине сьогодні до неба. Поїхали… А у кожної людини, як стверджує романтична легенда, є два береги: від одного з них людина відпливає, а до іншого неодмінно має пристати. На цій дорозі завжди трапляється багато труднощів, перешкод, є зупинки надії, юності, любові. Дорогі випускники! Коли закінчується якийсь період життя, завжди згадують, що було, аналізуючи якісь цікаві епізоди чи найважливіші моменти. Давайте погортаємо сторінки вашого віртуального шкільного альбому. Як співається: «Старі фотографії на стіл розкладу». Фотоальбом вартий нашої уваги, бо не покрився пилом і живе власним життям. Цей альбом масивний і знає багато ваших таємниць. День за днем… так і збігло… 3000 шкільних днів, 20 тисяч дзвінків – проста арифметика долі за 11 років шкільного життя. Але ці 3000 днів із вами «навчалися» ваші батьки. Хвилюючий сьогодні день не лише у наших випускників. Не менше хвилюються і їхні батьки. Так шалено б’ється серце, а то зовсім десь зникає його стукіт. І тато, і мама, і дідусь, і бабуся ще пам’ятають себе такими ж юними, свій випускний. А тут така несподіванка: красуня-донька на високих підборах або ж серйозний син, вищий за тата.

Ще зовсім нещодавно тримали їх на руках, безпомічних немовлят. А сьогодні вони вилітають з батьківського гнізда. Так дивовижно складається життя, що сьогодні ви ще разом, наші випускники, однокласники, а завтра – ваші шляхи розійдуться. Але через якийсь час вас покличуть стіни рідної школи, де завжди чекатимуть вашого приходу вчителі, і можливо, лише тоді ви по – справжньому зрозумієте, що саме вони найбільше про вас думали, захищали, підтримували, дбали і бажали лише найкращого. А сьогодні востаннє спробуйте прислухатись та запам’ятати напутні слова вашого класного керівника Алєксєєва Олексія Анатолійовича. З давніх-давен люди піднімали голову, спрямовуючи свій погляд на зоряне небо. Он Велика Ведмедиця, он Чумацький шлях, а он полетіла в небесній глибині комета, вітаючи нас вогненним хвостом. А он загорілася нова зірочка. Вона така маленька, несмілива ще… В народі кажуть: Загорілись на небі зірочки, то в родинах з’явились діточки. Так-так! Саме народження дитини віщують зорі. 199 9 — 2000 роки. В щасливих родинах з’явилися маленькі хлопчики і дівчатка. Яких батьки у 200 6 році привели до нашо го рідного НВК. І ось рік 201 7. Маленькі зірочки перетворились у яскраві і прекрасні зорі… Слово для привітання надається: першій вчительці дев’ятикласників – Дацун Наталії Миколаївні та першій вчительці одинадцятикласників – Корихаловій Марині Миколаївні. У школі Ви навчилися, дорогі випускники, відрізняти вчителів від старшокласниць, вміли знаходити потрібні кабінети і, звичайно, їдальню. Ви не тільки знаєте, що таке інтеграл і похідна, модуль та презентація, ви навчилися тонким життєвим премудростям, а саме: як залишатися індивідуальністю серед багатьох учнів. Ви заставляли себе поважати. Ви вміли ховати крейду, щоденники від вчителів, а деякі навіть своїх батьків. Ви добре зрозуміли, що похід до медпункту під час уроку можна зробити значно цікавішим і тривалішим, включивши до маршруту прогулянку по селу, зупинку у спортзалі або шоп – тур до магазину. Ви навчилися за 20 хвилин великої перерви списати домашку, збігати попити кави, пожартувати з однокласниками і віддзвонитися батькам. У старших класах ви вміли користуватися одним зошитом на всіх уроках і вчити домашнє завдання, навіть не відкриваючи підручника, ви навчилися непомітно зникати з уроків, так, що навіть Шерлок Холмс би цього не помітив. За 11 років ви навчилися закохуватися і, навіть, не один раз на рік. Ну а підказувати, підглядати, списувати, користуватися інтернетом під час контрольної, іноді спізнюватись на уроки — ви уміли завжди! Ви можете з цього провести навіть майстер-клас.

Ви поблажливо дивилися на звички вчителів, знаючи навіть, яка фраза має звучати далі. Пройде час і Ви справді будете сумувати за цими неповторними роками, хвилинами, митями. Повірте, погане забудеться, у пам’яті залишаться тільки добрі спогади. За традицією, вчителі і учні на випускному вечорі ніби братаються і припиняють шкільні бойові дії. Сьогодні ми всі по одну сторону життя. Ніяких вимог і претензій. Ви вже дорослі, але … ще діти. Тому я хочу надати слово вам, дорогі випускники. А зараз ми адресуємо слова щирої подяки всім, хто допомагав вам, хто щоденно навчав вас, годував, прибирав і просто оберігав від усіляких негараздів. Дорогі вчителі! Хай весни до вас летять журавлями, А ви не старійте ніколи з роками. Здоров’я і щастя ми зичим без ліку, І довгого, довгого, довгого віку. І в день такий урочистий, святковий Дозвольте Вашу працю вшанувати, І квіти всі принесені сьогодні, Від всього серця Вам подарувати. Сьогодні наш НВК нагадує осіннє дерево, від якого відірвалися листочки. Нехай же доля не розкидає вас у буремному вихорі життя. Дружіть між собою, приходьте до НВК, приводьте до НВК своїх дітей. Завжди пам’ятайте: ви – його діти, його вихованці. Вам тут завжди будуть раді, вислухають, порадять, допоможуть. Ще не раз у цьому залі лунатимуть сміх та спів, нові діти сідатимуть за парти і щороку НВК прощатиметься зі своїми випускниками. А ви, дорогі випускники, востаннє стоїте у цьому святковому залі. Запам’ятайте себе такими: молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій і сподівань. Миколаївна. У мене в руках дивовижний унікальний в інок для читання думок — МЕЛОФОН. Зараз ми перевіримо, які думки рояться у головах наших випускників, які таємниці ще нерозкриті для нас. Отже, почнемо читати думки (думки записані наживо). Висновок: У в ас у всіх дуже різні думки, але сьогодні в ас об’єднує свято – випус кний вечір, до якого ви йшли цілих 11 років. Це завдяки однокласникам уроки були не такими вже й довгими, а перерви здавалися занадто короткими. Іноді здавалося, що ви ходите у школу заради заходів, а не заради уроків: костюмований Новий рік, флеш моби… згуртовували вас більше, ніж будь-що. Шкільні витівки в пам’яті залишаться надовго: як робили барикади з парт, як переодягалися у дівчаток на 8 березня, змагалися на спортивних змаганнях, грали вистави на Свято Миколая. Це завдяки шкільним друзям закінчення канікул не ставало трагедією, а тематичні вдавалося написати більш-менш нормально.

Розлучатися з друзями особливо болісно. А хто сказав, що ви розлучаєтеся назавжди? Ви будете зустрічатися, спілкуватися, обмінюватися новинами «вконтакті», «однокласниках», «фейсбуці» і заходити у рідну школу. Дорогі випускники, час йде невпинно. Навіть якщо ви хочете зупинити мить, ви можете про це тільки мріяти. «Куди іде дитинство?» – запитуємо ми. Але ніколи не отримуємо відповіді. Незабаром вам разом зустрічати свій такий омріяний випускний світанок. В ізьміться, будь-ласка, міцніше всі за руки. Наступає ваш час! Відчуйте тепло рук один одного. Ще мить і ви попрощаєтесь. Ця мить вже ніколи не повториться, відчуйте її, проживіть її, запам’ятайте її на все життя. Запам’ятайте стук ваших сердець, і тепло рук ваших однокласників, які не раз виручали вас у важку хвилину, від яких ви не раз одержували клацання та лайки у контакті, які смикали вас за кіски, які милувалися вашими аватарками. Адже вже завтра поруч із вами будуть інші люди. А це вже ніколи не повториться! Не готуйтеся до життя, а вже живіть, просто зараз… Шановні гості! Урочиста частина випускного вечора, з нагоди вручення атестатів учням Новоєлизаветівського НВК вважається закритою. Дорогі батьки, вчителі! Ваші чаєнята вилітають з рідного гнізда змужнілими, з гордо піднятою головою і зміцнілими крилами. А вам, дорогі випускники, щасливого плавання у океані життя. І хай маленька річечка несе вас з дитинства у широкий світ. Не забувайте тих, хто дав вам впевненість у завтрашньому дню. Зараз у вас настає ота хвилина, яку можна сприймати як межу між дитинством і дорослим життям. Ви підете в це життя шляхами, які наворожила вам доля.

За добрим слов’янським звичаєм, всім, хто вирушає в дорогу, стелять на удачу рушник, щоб шлях був чистим, гарним і квітучим, як оті рушники. Будь ласка, батьки, проведіть своїх дітей в перше самостійне плавання в океан під назвою «Життя» . Актова зала школи святково прибрана. Звучить пісня про школу. Виходять ведучі — Добрий вечір, шановні вчителі, батьки, гості! Ось і прийшов цей радісний водночас сумний день – день прощання зі школою. — Час летить, змінює все довкола. Але всім неодмінно світитиме далеким вогником, оповитим солодким, стискаючим серце спогадом – дитинство і юність. — Юність… Це справді найкраща пора життя людини, і проходить вона у школі. Юність захоплює дружбою, мріями, першим коханням… — Але… Усе в цьому світі має свій початок і своє закінчення. На жаль, спливає і шкільна юність… — Тож дозвольте запросити до цієї зали вашу гордість і вашу надію, тих, кому присвячується ця подія, заради кого ми тут всі зібралися, для кого це свято – перша сходинка у самостійне життя – випускників 20___ року! (звучить вальс) — Чарівний вечір, синь безкрая! Цей день нам довго не забуть. Сьогодні, друзі, проводжають Нас в далеку добру путь. — Поруч із випускниками, до святкової зали зайдуть лагідні та вимогливі, милі, найдобріші – класні керівники –___________ Зустрічайте! Випускники 20__ року! (заходять випускники) — Дозвольте святковий урочистий вечір вважати відкритим. (звучить гімн України) — Випускний прощальний вечір зі школою… Останні урочисті хвилини шкільного життя… Квіти і випускний бал… Ще кілька днів – і старт у вир життя. Що побажати всім? Як сказати напутнє слово? Хто його має сказати? Ви вже, мабуть, здогадалися, звичайно – директор школи. Отож слово надається директору___________. (Виступ директора школи) — Травневий вечір. Цей день усім нам довго не забути. Ми, друзі, сьогодні ще учні і водночас – ні. Та нині не буде останніх уроків, іспитів, а буде просто свято – безкінечний перший, а для когось і останній випускний бал. — Пісня «Світ, який потрібен мені» — Промайнули дитячі роки, ми вже ніби дорослі. Сьогодні закінчується наше шкільне життя, наше дитинство. — А пам”ятаєте, якими ми були, коли 9 років тому стояли на святковій лінійці? -Тоді кожного з нас узяли під своє крило перші вчителі _______________. Ніжні і щирі, вони для вас були, як мами. — Ми виросли і залишили у початковій школі своє дитинство, а забрали назавжди з собою їхні усмішки, погляди, лагідні і трохи суворі голоси. (Вручення квітів) — Пісня вчителям — Потім з лагідних рук учителів початкових класів узяли нас класні керівники __________________ — Скільки вони допомагали нам, скільки хвилювалися за нас.

Ще раз назвемо їхні імена і запросимо до слова. — Шановні, Вам слово! — (Класні керівники говорять напутнє слово) — Учитель, як дбайливий садівник, Що прихиляється до гілки, Перекладає мудрість книг В учнівські ще малесенькі голівки. -Та ще настроює серця на щирість, Доброту та вроду яснооку. І все життя; аж до кінця, — Продовження його уроку. — Ми для вас, дорогі вчителі, будемо вічними учнями у школі, хоча невідомо, куди нас закине доля. — Хтось садитиме сад, хтось сіятиме хліб, усі розкриють свої таланти, але школу і Вас, наші другі батьки, ніхто не забуде. — Не раз ми пустували, зривали уроки, не раз боліла від нас голова, але ви все одно нас любили і любитимете все життя. — Шановні вчителі! Нехай ці прекрасні квіти, які тримаємо у руках ми, ваші учні, і наша щира любов будуть для вас подарунком за те, що ви були з нами аж 9 років, за те, що створили для нас чарівну країну – країну добра, бо зігріта вона теплом ваших сердець. (Випускники дарують квіти вчителям) — А я хочу сказати слова вдячності нашим батькам! Подивіться, їхні очі сповнені слізьми щастя, а десь у глибині затаїлася тривога. Бо попереду ще стільки випробувань. — Вони люблять нас такими,якими ми є, пишаються нами, радіють нашим перемогам і досягненням. Дякуємо вам, наші рідні. Низькій вам уклін від усіх випускників 20_ року! (три рази вклоняються) — Від імені батьків слово має__________________ — Слово надається директору школи для вручення подяк батькам випускників. (директор вручає подяки) — До нас зверталися з добрими словами вчителі, батьки. Сподіваємося, що всі побажання здійсняться. А зараз настає найурочистіша мить… Слово для зачитання наказу “Про випуск 9-х класів” надається заступнику директора з навчально-виховної роботи _________________ (Завуч зачитує наказ) — Атестати про неповну середню освіту вручає директор школи ___________. — Ви одержали атестати і на ваші плечі лягло стільки прав, що ви можете просто розгубитися. Віднині ви вливаєтесь у вир самостійного життя, нехай воно буде завжди прекрасним!

Бажаємо всім випускникам щасливої та безхмарної долі. — (випускники танцюють з вчителями) — На цій зворушливій ноті ми завершуємо урочисту частину нашого випускного балу. Сценарій випускного вечора в 9 класі. Виходять хлопці, а в руках у них ляльки — першокласники (хлопці читають вірші, які читали на лінійці в першому класі Льоша Готові ми вчитися і стати школярами, Хороші позначки готові отримувати!

Аня Ми їдемо в країну знань, квапить нас, Підемо веселою юрбою у просторий світлий клас. 1. Хлопці, дивіться, на пероні наші перші вчителі. Давайте помахаємо їм дружно! 32.Да не кричите ви, поїзд зупиниться, і ми зараз з ними зустрінемося! Слово першим вчителям Хлопці, а ви пам’ятаєте, як Євгенія Андріївна попросила Ваню знайти в слові «паровоз» корінь? 2. А Ваня тоді відповів: « У ньому немає коренів, зате там є багато коліс. І є ще два змінних машиніста!» (Репліка з мультфільму «Ось так завжди на самому цікавому місці») Чергова по вокзалу: Шановні пасажири 9 вагонів у поїзді працює радіовузол та танцмайданчик. На прохання Андрія, Насті, Лізи, Христини, Вані, Вікі, Льоші, Артема, Стьопи, Антона, Ані та багатьох інших хлопців звучить пісня «Прощай, дитинство» пісня «Прощай, дитинство» Йде дитинство через мій поріг І дитячі забави забуті. Я згадую свій перший урок І шкільний світ мені вперше відкритий. І перші сторінки букваря І перші слова в моєму зошиті. І перші квіти,квіти вересня. І запах терпкий і трохи солодкий. приспів: Дитинство, дитинство моє прощай, Я махаю тобі услід рукою. І в іграшки мої нехай Пограє малюк іншого. Пісні добрі хай співають Дзвінкі пташині голоси. І нехай відбуваються з ним Тільки добрі чудеса. У дитинства дуже тихі кроки Від нас воно йде потроху. Ти ощущенья дитинства бережи Частку їх візьми з собою в дорогу.

Воно кличе мене і кличе вдаль. Мені ночами не спиться.

Проходить все,але мені трохи шкода, Що дитинства закривається сторінка. приспів: 2 станція ГОЛОС: «Дорогі друзі, поїзд прибуває на станцію.

1.Опять батьків в школу викликають. Питання століття: «Навіщо викликають батьків у школу?» Навіщо? І ми не знаємо самі. Спілкуватися, щоб з вчителями, Поговорити за чашкою чаю Про те, ну, що нам не вистачає. Ну, обговорити капризи моди. І що зіпсувалася погода. Спілкуватися, щоб з вчителями: Дізнатися, хто, що не відвідує, Вчора не вивчив уроки, І в класі всіх «на раз» заводить! І що пора прийняти до нас заходи! Коли? Ну, раз у році, наприклад. 3. Ще приходять разом з нами, Порадіти, щоб з вчителями. Для мам ми кожен — золотий! Для ВАС, рідні, випускний Пісня на мотив «Свято, свято» Свято, свято, святкуємо сім’єю. Свято, свято, випускний свято Атестати будуть видавати, Привід хороший від щастя зарыдать! (приспів)Татуся поряд з мамами І вся інша рідня Дивляться на чад з розчуленням, Головний момент чекаючи. Слово батькам 3станция Чергова по вокзалу: Шановні пасажири, ми прибуваємо на станцію. Ведучий: Скільки було у вас цікавого! Дев’ять років — термін чималий, звичайно ж! Вікторини і різні конкурси У цьому залі надовго запам’ятаються! Поєднували часом неможливе: Репетиції разом з контрольними, Тренування з творами, Конкурси, тести і викладу. Може, щось і не встигається, Це життям у вас називається! -А мені кожен рік в один і той же сон мені сниться: » Йде педрада та всі вчителі мені кажуть : репліка з мультфільму «Залишайся, хлопче, з нами» — А ти що? — Я? (репліка: «А я кажу ВИСТАЧИТЬ!») А коли прокидався, то втік здавати всі борги. — Так, були радощі і засмучення, здавалося, ВСЕ. Виходу немає. але внутрішній голос давав про себе знати: (репліка «я зможу, про мене дізнаються, про мене заговорять» Шановні пасажири, запрошуємо ВАС в наш ВІДЕОЗАЛ, де сьогодні в прокаті фільм року «Ностальжі» 1.Ребята, дивіться, ми проїхали! 2.Вот і добре, що проїхали, а то б так у 9 класі і залишилися назавжди! 3.Стойте!Зупиняйте! А подякувати вчителів забули? (хлопці кажуть по рядку): Будьте всіма УЛЮБЛЕНІ! Будьте в житті збережені! Будьте чарівні! З доброї іскрою в очах! Багато радості, світла! Багато вічного літа! Хай любов’ю будуть зігріті ваші серця! Іспити здані і моя душа співає! (муз. заставка пісні «До чого дійшов прогрес!») Вручення сердечок і квітів вчителям. Сценарій складається з офіційної та святкової частини, де у нетрадиційній формі випускники можуть подякувати вчителям, нагородивши їх сувенірними «оскарами». Ведучий : Пані та панове!На червоній доріжці Мартинець Юлія! Слайд 3 Р озумна, вродлива дівчина з тонким почуттям прекрасного. Має чарівну усмішку, артистична, граційна, ініціатор багатьох починань у класі. Активна учасниця художньої самодіяльності ! Ведуча : Ще якась мить і на сцені з’явиться вона! Слайд 4 Х ороша, симпатична дівчина-білявка з чарівними очима. А ктивна учасниця художньої самодіяльності школи, принципова, небайдужа, завжди готова прийти на допомогу – Забіяка Валерія! Ведучий : На червоній доріжці Гнатенко Катерина. Слайд 5 Тендітна і вродлива, ніжна і доброзичлива дівчина, з вишуканим смаком і чарівною усмішкою. Завжди в потоці шкільного життя. Цілеспрямована і має серйозні плани на майбутнє. Вітаємо Катю!

Ведуча : На сцену запрошуємо Волошин Юлію! Слайд 6 Р озумниця, вродлива, покладиста, з тонким почуттям прекрасного, тактовна, добра подруга. Оплески Юлі! Ведучий : Марченко Альона! Слайд 7 Дівчина надзвичайно рухлива, обожнює компліменти, любить подорожі, свободу та зміни. А її врода розбила не одне хлопчаче серце. Мрі є покорити Голівуд! Ведуча : Вона у класі є символом скромності. Слайд 8 Тиха, мрійлива дівчина. Надійна подруга. Має гарні здібност і до танцю і гарний голос. Гучніше зустрічайте Орел Наталію! Ведучий : Зустрічайте на нашій сцені Тетяну Правду Слайд 9 — ввічливу й привітну, серйозну та старанну. Таня завжди зберігає оптимізм. Свій вільний час любить проводити у колі друзів. Оплески гучніше! Ведуча : Жвавий та енергійний, веселий і завзятий, доброзичливий і щирий, спортсмен, завжди привітний Т юфяєв Давид. Слайд 10 Його щира посмішка не залишається поза увагою у жодної дівчини. Вітаємо гучними оплесками! Ведучий : Ось з’являється він, красунчик, серцеїд. На сцену під оплески залу запрошуємо Зеленського Артема! Слайд 11 Х лопець, врівноважений і акуратний, який завжди розраховує на власні сили. Але в той же час готовий допомогти іншим у будь-яку мить. Запрошуємо Артема! Ведуча : Мені надзвичайно при ємно запросити на цю сцену справжню зірку – Кочергу Леоніда. Слайд 12 Льоня — любитель дотепного гострого слова, людина безмежної енергії та почуття гумору. Має гарні акторські здібності. Він і з шваброю вальс затанцює під час генерального прибирання, і вдало будь-кого скопіює. Ведучий : Зрозумів… Леді та джентльмени! Настав час для перших нагород! Урочиста частина з нагоди вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9 класу Придніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 2018 оголошується відкритою! У нову путь сьогодні ви рушає те, В минуле вже не буде вороття. Прощай дитинство юність по ч ин а ється Й нове кіно під назвою «Життя». Ведуча: Для привітання та вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту на сцену запрошуються: директор школи Кинебас Анжеліка Володимирівна та заступник директора з навчально-виховної роботи Омельченко Тетяна Володимирівна. Ведучий: Багато голлівудських фільмів починаються зі слів «Десь далеко на Заході»… І ми вирішили теж почати саме такими словами. Ведучий: Якими смішними і безтолковими в и були! Скільки безглуздих запитань сипалось на голови наших перших вчительок! Ведуча : Ви часто робили по-своєму : прогулювали, запізнювались не вчили…І вже кому-кому, а класним керівникам діставалось найбільше… Випускник : Класним, суперкласним, суперактивним, суперінтелектуальним, супервинахідливим та суперулюбленим нашим класним керівникам. Слово надається класному керівнику 9 класу Очкас Тамарі Сергіївні ____________________________________________________________________________. Лєра : Сьогодні мій день! Сьогодні я веду Оскар – церемонію нагородження престижною премією Міжнародної академії кіномистецтв. Лєра. Так, наш день, адже якщо брати наше життя, окремий його фрагмент, ну скажімо, школу – це теж свого роду фільм і мистецтво, в створення та реалізацію якого вкладено немало сил і терпіння, щоб отримати достойний результат. Лєра: Це наші дорогі вчителі, директор, завуч, технічний персонал, праця якого так не помітна, але така важлива, і, звичайно, учні. Льоня: Саме тому нашими сьогоднішніми номінантами на вручення Оскара будуть представники саме цього акторського складу і цього знімального майданчику вцілому. Сьогодні на випускному вечорі «Оскар – 2018» кращі з кращих будуть нагороджені найвищою премією за свою працю і внесок, який вони зробили в розвиток НАС – молодого перспективного покоління. Ми всі знаємо, що робить оператор – він управляє камерою. Актори грають, сценаристи пишуть. А що ж робить режисер? І перша номінація в категорії «Найкращий режисер» присвоюється людині, яка наділена глибоким баченням того, як повинен виглядати кінцевий результат, людина, котра є зразковим керівником. Для отримання премії Оскар на червону доріжку запрошується переможець в номінації «Найкращий режисер» …людина, для якої кожна осо бистість унікальна. А в роботі — головне допомогти дитині знайти свій шлях до самореалізації, створити атмосферу радості в спілкуванні – Кинебас Анжеліка Володимирівна. Добра Вам і здоров’я, дорога наша Анжеліка Володимирівна, світлої долі та плідної праці на освітянській ниві. Альона. Пригадуєш, щ о б у ло най страшн ішим у школ і? Давид. Ну, звичай но, по трапи т и в кабінет до за ступника директора ! Альона Ко ли втікали з суботника чи про гулювали уроки.

Альона Все це зак і нч у валос я в каб і нет і завуча! Нам до в го і переконливо вт лумачу вали, я к погано м и вчинили. Альона Які страшн і наслідки мо жуть мати так і вчинк. Альона Вона знає розклад, і хто з вчителів на курсах. Хто прийде на заміну, і чи не від мінили, не дай боже, канікули. Альона І наступну номінацію – «Кращий помічник режисера» ми не вагаючись присвоюємо ц ілеспрямованій, працелюбній та компетентній. На червону доріжку для отримання премії «Оскар» запрошується Омельченко Тетяна Володимирівна.

Мабуть найстрашніший день у житті школяра – це день батьківських зборів. Зазвичай туди ходять наші мами, але є випадки, коли на збори з’являються татусі. Отже батько ось-ось має повернутися із батьківських зборів.

Учень : Ало! Колян! А, Віталій Сергійович! А Коляна можна?

А, він покараний… Ну в ньго ж є право на останній дзвінок? А, він не може говорити, бо жере цигарки?(кладе телефон). Блін, і про сигарети розказали! Учень: Бать, те що тобі розказали на зборах – то не зовсім правда. Це не я вікно розбив, цигарки мені підкинули, а двійку ще можна перездати. Батько: Це ж батьківські збори були… Ну слава богу ти мені все основне розказав, бо як мамка дізнається, що я не ходив – приб’є! Батько: Ти уявляєш, другий поверх добудували! Наш оболтус так часто в школу не ходить, що не знає скільки там поверхів. 5. ЮляБагато цікавих моментів було в нашому шкільному житті. Як ти гадаєш, що відрізняє першокласника від усіх школярів? Юля А вчителька як добрий ангел-охоронець запалювала в наших маленьких серцях вогники дружби, вірності, взаємодопомоги. Юля Сьогодні премію Міжнародної академії кіномистецтв — 2017 в номінації «Краща актриса першого плану» отримує невтомна та чарівна, перша вчителька Богомаз Наталія Іванівна. Запрошуємо червону доріжку.

Він сказав, що посада вчителя набагато вагоміша за найвищі посади в державі, а німецький філософ Дістервег вважав, що “учитель для школи – це те саме, що Сонце для Всесвіту». Льоня. Атож – кожен день разом, ділилися радощами і проблемами. Вона знала про нас все, навіть коли ми вперто мовчали. Було, що й потерпала через нас, прикриваючи від інших наші гріхи, часто виконувала за нас нашу роботу, була за нас завжди відповідальною: за прогули, бійки і за все на світі. Дякуємо. Привітайте ще раз оплесками переможця в категорії «Найкращий сценарист-адаптатор». (пауза) А у школі, якщо щось пропустиш, то тоді вже не наздоженеш. Уявіть, учень перестав усе розуміти з самого початку. На уроці історії. Наташа Наступна номінація в категорії «Кращий режисер програми Теорія великого вибуху» вручається найзагадковішій людині у школі, яка хоч усе на світі знає, але завжди нас дивує і про дивні речі з фізики запитує: Наташа Для отримання премії Оскар на червону доріжку запрошується вчитель, який турбується про кожну дитину, допомагає досягти успіх ів у навчанні. Д уже уважна та чуйна людина, яка з великим теплом, людяністю ставиться до тих, хто поруч. П ереможець в номінації « Кращий режисер програми «Теорія великого вибуху.» Сира Наталія Григорівна. Наташа Ваша ж технологія успіху також допоможе нам у житті. До успіху ми йтимемо прямою дорогою, на якій у завжди дорівнює х. Юля Звичайно ж, відсутність помилок і грамотність! Хто ж зрозуміє сценарій, в якому маса лексичних та граматичних помилок?! Юля Щоб отримати перемогу в наступній номінації, треба мати великий розум і терпіння, працювати з душею і сумлінно.

Лєра Якщо ти безграмотний і не читаєш книжок, найбільшого успіху, якого ти зможеш досягнути у житті, – це трьохповерховий коттедж з басейном у дворі, автомобіль Бентлі і літо на пляжі в Майямі. Учіть правила, читайте класиків, щоб не обмежитись у житті таким мізером. Лєра Для отримання премії Оскар на червону доріжку запрошується переможці в номінації «Найкращий редактор» …. Зозуля Анна Вікторівна, Савочка Вікторія Ігорівна та Орлянська Ольга Юхимівна. Лєра Привітайте ще раз оплесками переможців в номінаціїї «Найкращий редактор».Вам в подарунок невеличкий сюрприз. Уявіть, вчителька української літератури заміняє урок фізкультури. Вчителька: Молодці! Шевченки зробили крок вперед! Повернулися Рильським до Рильського! І повторюємо за мною: зажурилися, повстали, зажурилися, повстали, зажурилися, повстали. Закінчили вправу, повернулися Минами Мазайлами до залу. Так! А що це ми стали як лінія означення, ану швидко в підмет! Загребельного мені в Лісову пісню. Ти що Нечуй Левицький, я тобі Лесею Українкою сказала: станьте в підмет! А зараз будемо здавати норматив перекотиполе. Учителька: Так, шуруй звідси! На цьому урок закінчено. На наступному будемо здавати стрибки в Довженка. І спробує хтось принести довідку, що він кріпак, я вам таку Кайдашеву сім’ю влаштую. І що б там інші не казали, а в душі у кожного із нас завжди ж ивуть замріяні вокзали, я кі покличуть нас, коли прийде час. Наступна номінація в категорії «Кращий режисер програми «Навколо світу» вручається найзагадковішій людині у школі. Для отримання премії Оскар на червону доріжку запрошується п ереможець в номінації «Кращий режисер програми «Світ навиворіт» Буряк Юрій Олексійович. Радості і любові бажаємо вам. Привітайте ще раз оплесками переможця в категорії «Кращий режисер програми « Світ навиворіт». Катя. Проте формулу успіху від учителя хімії ми отримали: успішним стає той, хто прагне мати найвищу масову частку в будь-якій спільній діяльності. Юля. В номінаціях «Кращий режисер програми «Таємниці Всесвіту» — перемагає врівноважений і завзятий Лебедєв Володимир Миколайович. Запрошуємо на червону доріжку! Тримайте свого Оскара! Юля Гадаю, що так. Наші імена назавжди увійдуть в історію школи. І це можливо завдяки наполегливій праці наших учителів, які уміють запалювати зірки!

Лєра Безперечно, серед нас будуть і зірки спорту.

Можливо, ми навіть започаткуємо новий вид спорту — «футбол на снігу» і будемо у ньому чемпіонами!

Лєра В номінації «Кращий ведучий спортивної телепередачі» перемагає цілеспрямована і врівноважена, життєрадісна і привітна, фахівець своєї справи, неповторна Бабенко Тетяна Віталіївна. Запрошуємо на червону доріжку, Оскар чекає на вас!

Юля Спасибі вам за наш всебічний розвиток, за фізичний стан, за наші успіхи. Це плід вашої роботи, ваших зусиль і турбот. 1Альона Щойно СМС-кою я отримала формулу успіху від педагога – організатора ПІБ. Вона пише: « За будь-яких обставин посміхайтесь. Успіх не любить похмурих облич». Це нам сьогодні потрібне, як ніколи. Таня. Так-так. Хочеш потрапити в епіцентр корисних справ, цікавих конкурсів, веселих свят або випробувати себе в змаганнях – звертатись треба до цієї талановитої організаторки, переможця в номінації «Кращий художник – постановник». Зачекай-но. Ось знову прийшло повідомлення, проте вже від переможця в номінації «Кращий хореограф-постановник». Формула успіху: якомога більше трудіться, творіть добро людям. Не дозволяйте душі і тілу лінуватися. Ага. Диви як можу! Уяви, скільки разів би веселив вас своїми цікавими виступами, які наполегливо готувалися під керівництвом справжніх зірок сучасних танців Берестюк Ірини Володимирівни та Тімуш Оксани Григорівни. Наташа. А я мрію про славу співачки. Гастролі, концерти, гонорари. Хіба не мрія! А співати мене вчив оскароносець в категорії «Найкраший саундтрек» Марченко Григорій Вікторович. Свого брата Давида та усіх випускників вітають Віра та Надія Тюфяєви. Ведучий. Ось і підходить до завершення церемонія нагородження!

Шановні вчителі, батьки, гості! Ведучий Відзвучали останні оплески, останні акорди музики. Зараз спорожніє зал, згасне світло й опуститься завіса. Так буває в театрі, у житті все інакше. Ведуча Театр життя ніколи не закінчується. Дія іде за дією, міняється тільки фабула, з’являються нові герої. Завтра ви почнете писати нову п’єсу. У вас є вибір — кого відіграти і як відіграти. Ведучий В житті немає простих ролей, але будь-яку роль у будь-якій п’єсі будь то комедія, чи драма – треба відіграти чесно й талановито, не перегравати й не фальшивити.

Ведуча Сьогодні, у своєму шкільному романі ви постави те три крапки. Запрошую вас до вальсу. Нехай переповнює ваші серця любов до життя, до своєї юності. Сценарій випускного вечора для учнів 9 класів.

Добрий вечір, дорогі випускники, шановні батьки! Ось і настав день, який ви всі разом так чекали. За 9 шкільними років! У кожного вони пройшли по-різному, були успіхи і розчарування, радості й прикрості. Важкий шкільний шлях, але ви, дорогі наші випускники, зуміли взяти свою першу висоту, і сьогодні ви отримаєте свій перший документ про освіту. Всі дев’ять років ходили ви знайомою доріжкою В рідну школу, і її Ви бачили в віконце.

Сюди ви трепетним пташеням Прийшли за ручку з мамою. Портфель — з величезним люкс замком, Букет красивий самий. Року так весело біжать, Змінюють класи класи Початкової школи, середньої — тут Всіх шкіл пройшли ви класи. Непомітно пролетіли дев’ять шкільних років, ви стали дорослішими і тепер добре розумієте, що в світі існує добро і зло, гарне і погане, прекрасне і благородне. У школі ви навчилися справедливості, чесності. А сьогодні прийшла пора прощатися. Хтось із вас продовжить своє навчання в десятому класі, хтось піде зі школи, але все ви назавжди запам’ятаєте шкільні роки, ті уроки, які тут усвідомили, тих, з ким вам випало щастя зустрічатися щодня. І сьогодні в цей урочистий для вас день в стінах рідної школи ви почуєте голоси людей, які навчили вас вірити в себе, долаючи труднощі, йти до кінця до наміченої мети. Є в школі людина, яку ви боялися і поважали одночасно. Виклик до нього в кабіні заганяв душу в п’яти, а сьогодні вона вітає вас із закінченням школи і вручає свідоцтво про закінчення 9 класів. Отже, слово директору нашої школи Шагваліевой Альфа Шавкатовне.

Школа, прекрасні шкільні роки. Дев’ять років тому ми прийшли в школу з широко розкритими очима, чекаючи чуда. Ми були подібні чистим білим сторінкам, на яких ви, наші вчителі, писали свій текст, створювали людини. За ці роки у нас було 12 тисяч уроків, більше 120 підручників, а в них — понад 25 тисяч сторінок. В середньому від будинку до школи і назад за ці роки ми пройшли шлях, рівний 3500 км, для нас продзвеніло 25 тисяч дзвінків. Сьогодні, на нашому святі присутні самі близькі та рідні нам люди, це наші батьки (оплески батькам). Скільки радості, хвилювання, тривоги в їхніх очах, адже для мами і тата ми завжди залишимося дітьми, скільки б нам не було років. Величезне спасибі всім мамам і татам за те, що вони дали життя, а потім привели в школу нас зовсім маленьких діток, а через дев’ять непомітних років ці дітки стали вже випускниками — такими прекрасними юнаками і дівчатами.

Дорогі батьки! Щастя вам, здоров’я, благополуччя! Адже попереду у вас ще так багато гарних добрих справ, а найголовніше, дати нам гарне престижну освіту.

Чи не пам’ятають наші мами, що маленькими були. Чи не пам’ятають наші тата, про шкільні роки Лають нас нещадно, напевно забули, Що самі пропускали уроки іноді. Ми скажемо нашим мамам, ми скажемо нашим татам: Величезне спасибі за їх нелегку працю За таїнство народження, за їх довготерпіння, За те, що нас ростили, дивіться, все ми тут. В руках у нас сьогодні знайомий дзвіночок. Сьогодні ми почуємо його прощальний дзвін Батьки, рідні, за нас не турбуйтеся. Вам роки ваші шкільні нехай нагадає він. (Дзвенить останній дзвінок) А зараз ми хочемо надати слово нашому класному керівнику, вчителям, які протягом довгих років були поруч з нами, допомагали нам, підтримували, переживали, вели нас за руку до знань і успіху. Ви, наші дорогі, шановна, любімая_Тамара Володимирівна, ви були нашим ангелом-хранителем, всі ці роки навчання в школі Ваші поради допомагали нам у скрутну хвилину. Зараз — одна з таких важких хвилин. Вам слово. Дякую за теплі слова, за все, що ви зробили для нас.

Згадуйте цей день! Згадуйте нас, не судіть занадто суворо за наші прорахунки і помилки. Адже для вас ми назавжди залишимося Сашамі, Танямі, льонами, Сережа, які прийшли до вас маленькими, а виросли і подорослішали на ваших очах. Наш шлях ніколи не був усипаний трояндами, тому що для них там не залишалося місця. Це місце було зайнято: пошуками Печоріна і стражданнями Тетяни, синтаксисом і пунктуацією, біквадратних рівняннями і трикутниками імені Піфагора. Нашим основним завданням було всі ці роки скуштувати від дерева пізнання. Ми спробували, і у деяких з’явилося нетравлення шлунка. Але сьогодні нам представляється остання можливість висловити все слова подяки, вдячності, любові, поваги вам, наші дорогі вчителі. Учні піднімаються на сцену, читають заздалегідь підготовлені рядки, розкривають конверт, називають прізвище та ініціали вчителя, вручають пам’ятну медаль і грамоту з присвятою. Учитель в слові вітає учнів.

Так — у всіх номінаціях. Про яку люди сперечаються І не день, не два, а багато років Почалася вона так просто Чи не з відповідей, а з питань — До сих пір на них відповіді немає. Для чого наш світ був створений? І навіщо сяють зірки, Посилаючи світло здалеку? Як ми в цей світ приходимо? Чому живучи — йдемо?

Нам хотілося знати напевно. Замикаючи коло, ми назад подивимося раптом, Там побачимо в вікнах світло, сяючий нам услід. Нехай йдуть дощі, минулих бід від них не жди, Камені пройдених доріг зумів пробити паросток. Дорогі наші мами, Дорогі наші тата, Дорога вся моя сім’я! Ви вибачте, якщо можна, Пісню на мотив нескладний Присвячуємо ми вчителям. Пам’ятай, що людина — це саме горде творіння природи. Йому підкорилися земля і небо: людина будує чудові міста, підкорює далекі планети, вирощує прекрасні квіти. Нехай твої руки будуть руками творця. Чесно і сумлінно стався до будь-якої справи. Ніколи не змінюй себе, своїм принципам, будь вірний своєму слову, справедливий і добрий до людей. Пам’ятай! Любов робить людину красивою. Бережи її! Нехай буде вона світла, як сонце! Пам’ятай, що усмішка матері — символ чистого і прекрасного почуття людини. Нехай ніколи цю посмішку не погасять сльози, пролиті через тебе. Нехай завжди твої плечі будуть готові прийняти на себе турботу про своїх близьких. «Школо рідна, прощавай!» Для випускників, батьків та педагогів вручення свідоцтв самий хвилюючий і довгоочікуваний момент. Пропонований сценарій допоможе створити урочисту атмосферу цього свята. Сценарій буде цікавий педагогам, класним керівникам та організаторам виховної роботи в школі. Ведуча: Доброго дня, шановні батьки, вчителі, гості ! Ось і настав цей незвичайний день, день святковий, радісний, веселий і сумний водночас. Це день розставання зі школою, рідними затишними стінами, такими знайомими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, які стільки душі й знань вклали в кожного зі своїх випускників. Зовсім недавно відлунав останній дзвоник. Радісно розправляти крила, але так боляче лишати рідні місця, де пролетіло 9 неповторних літ. Ведуча: Ми запрошуємо наших випускників, учнів 9-го класу та їх класного керівника Корнєву Інну Валеріївну. Зустрічаймо їх добрим словом, поглядом світлим, музикою та оплесками. (список учнів) Ведуча : Перша вчителька! Вона залишається завжди у пам’яті кожного випускника. Перша вчителька – це людина, яка відчинила двері в чарівний захоплюючий світ знань, такий складний і незвіданий. Це на неї ви дивилися з надією, у неї шукали захисту, ловили кожне її слово, пильно вдивлялись у її мудрі очі, шукаючи там відповіді на всі запитання. А вона впевнено вела вас по сходинках пізнання. 1-й. Ольга Олександрівно! Ви нас впізнали? Подивіться Тут ваші першокласники стоять, 2-й. Носили ми великі ранці І ручки забували ми узять. 3-й. Ми були рідними дітьми для вас А ви нам — лагідною мамою. 4-й. Я знаю, що колись, як буду я доросла, Й пройду по коридорам школи я, Постане в пам’яті моя хороша, Найперша, рідна вчителька моя. 5-й. Запрошуєм до слова Вас, Ми знаєм – є у вас про що сказати. 6-й. Ваші ж бо підказки завжди там, Де буде складно вашим пташенятам. «Океан Ельзи — Більше для нас » Ми не спали всю ніч, бо думки через край, Ми не хочемо школі казать: «Прощавай!». І не буде вже так, як то було завжди, Бо у вересні нам вже до школи не іти. Приспів: Давай, залишимо спогад про нас! Давай, ми зможемо більше для нас! І нехай знає весь світ: Не забудем школу й клас! Давай, залишимо спогад про нас! Наші коледжі вже зачекались давно, Наші роки навчальні пройшли як в кіно. Не показуйте жаль, ми прийдемо не раз, А сьогодні залишимо спогад про нас. Приспів. (2) В ед уча: Сьогодні радіють за своїх учнів, проводжають їх на дороги самостійного життя ті, хто багато років розкривав перед ними таємниці наук, проводив цікаві позакласні заходи, допомагав організувати вечори, конкурси, змагання, хто вболівав за них не менше, ніж батьки, хто радів їхнім успіхам і засмучувався через невдачі. Це – вчителі.

Кожен з них залишив у душах дітей добрий слід. 1Промчали роки. Від землі в нас сила Земля зростила дочок і синів 1А школа всіх нас мудрості навчила, Терпіння й доброти від вчителів! 1Усі знання одержані важливі І всім згодяться згодом на землі 1За те, що добрі ви були, і терпеливі, Спасибі, дорогі учителі. 17-й. За вашу ласку, чуйність і турботу, За те, що підняли нас на крилі, 18-й. За повсякденну клопітну роботу, Спасибі, дорогі учителі.

19-й. Як сонце зійде, ми залишим школу, Розійдемось у світ по всій землі, 20-й. Та не забудем Вас в житті ніколи Спасибі, дорогі учителі! (пісня «Збережем любов!») НА МОТИВ ПІСНІ «БЕРЕГИ ЛЮБОВЬ» («ФАБРИКА ЗІРОК») 1.Ми можем зараз вам відповісти Що краще вчителів нам не знайти Запам’ятаємо всіх Хто пройшов з нами дев’ять довгих літ. Приспів: Збережем любов, збережем наш світ Пам’ятатимем, що всі ми виросли в одній оцій сім’ї Збережем свій дім, душі і серця Ми знаєм, що це ближче, ніж здається нам.

2.І грає промінь сонця на стіні І перед нами милі вчителі І щирі вдячності слова, ви прийміть від нас В цей святковий світлий час. Ведуча: Це вони дали вам життя, піклуються про вас щодня, щохвилини. І зараз погляньте у зал, відшукайте очима своїх батьків, і ви помітите, що на очах у них непрохані сльози. Сльози радості і сльози смутку.

І кожна мама в думках промовляє те саме: «Боже, вбережи мою дитину!». Бо де б ви не були, що б не робили, мама завжди буде думати про вас.

Ведуча : Ви вступаєте у нове життя. Нехай на вашій довгій життєвій ниві завжди будуть хліб і сіль. Шануйте батька і матір, які дали вам життя і ростили вас. Шануйте вчителів, які дали вам знання і прагнули виховати вас чесними і добрими людьми. Любіть свій край, чесно і високо несіть горде наймення людини. Не забувайте. що ви вчилися для того, щоб розум і серце, свої фахові знання віддати людям. Ведуча: Урочистий вечір, присвячений випускникам 9-того класу вважати закритим.

Звучить гімн України. Та не забудем Вас в житті ніколи 2Спасибі вам, мамо, cпасибi вам, тату.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

самостійна робота паралельність прямих і площин у просторі

правила безпеки під час проведення дослідів з природознавства у початкових класах

географія 7 клас практикум кобернік гдз