твір на тему про погоду на англійську мову

тему про на на погоду мову твір англійську.

My perfect day твір на англійській мові. Sometimes teenagers have hard and busy days. So we often dream about our perfect day without studying – just relax. I would like to tell you about my “dream day”. Firstly, l would like to sleep as long, as I want, I would like to rise without any alarm clock. The weather on my perfect day would be snowy and frosty. Secondly, I would like to cook a healthy and in the same time tasty breakfast for myself and for my family. Probably, together we will enjoy delicious pancakes with caramel. During the breakfast I would like to speak with my family about plans for this day. Then I would like to go for a walk with my friend or with my dog. We would enjoy amazing winter weather and snowy park. I would like to play snowballs with my friend or make a snowman. It would be great, if we have a cup of hot cacao. After that, I would like to go home and have tasty lunch. Later, I would like to sit by the fireplace and read my favorite book. In the evening I would like to order some pizza or sushi and watch a movie with my family.

For the end of the day I would like to take a shower and go to the bed. My perfect day переклад. Іноді у підлітків бувають важкі та насичені дні. Тому ми часто мріємо про наш ідеальний день без навчання – просто розслабитися. Я хотів би розповісти вам про свій “ідеальний день”. По-перше, я хотів би спати скільки завгодно, хотів би піднятися без будь-якого будильника. Погода в мій ідеальний день буде сніжною і морозною.

По-друге, я хотів би приготувати корисний і в той же час смачний сніданок для себе та для своєї родини. Напевно, разом ми будемо насолоджуватися смачними млинцями з карамеллю. Під час сніданку я хотів би поговорити з родиною про плани на цей день. Тоді я хотів би піти на прогулянку зі своїм другом або зі своїм собакою. Нам би сподобалася дивовижна зимова погода та засніжений парк. Я хотів би пограти в сніжки зі своїм другом або зробити сніговика. Було б чудово, якби ми випили чашку гарячого какао. Після цього я хотів би повернутися додому і смачно пообідати. Пізніше я хотів би посидіти біля каміна і почитати улюблену книгу. Увечері я хотів би замовити піцу чи суші та подивитися фільм із родиною. На завершення дня я хотів би прийняти душ і лягти в ліжко. Чому потрібно вивчати англійську мову. There are lots of languages in the world. And every language is unique and useful.

But I think, that it isn’t enough to know only one language nowadays. I can’t imagine modern world without knowing English. There are a lot of people, that understand the opportunities that this language gives. That’s why they started learning English. I was one of those who realized the importance of knowing English in the modern world. First of all, English is the most popular language in the world. A lot a people know this language, so you will not have problems in communication with others. You can travel where you want and don’t be afraid that you can’t enjoy your trip because of lack of knowledge.

English is the language of opportunities. You are able to watch films in the original, read books, study. With an excellent knowledge of English it is easier to find a good and highly paid job. This is a business language. So if you want to earn enough money, you need to know English.

If you want to study in the best universities in the world, you need to speak English.

Just imagine, you can be a student of Stanford University or University of Oxford! As for me, I study English to communicate with others. I like to meet new people, share my knowledge and get new information from others. I like to discuss different questions and just speak with interesting people. As you see, English opens new opportunities in our life. By the way, there is a nice proverb “A new language – a new world”. Learn new languages and open new worlds for your own! Why we should study english – переклад.

У світі існує багато мов. І кожна мова унікальна та корисна. Але я думаю, що в наш час недостатньо знати лише одну мову. Я не уявляю сучасний світ без знання англійської мови.

Є багато людей, які розуміють можливості, які дає ця мова. Вони почали вивчати англійську мову. Я один із тих хто усвідомив важливість знання англійської мови у сучасному світі. Перш за все, англійська – найпопулярніша мова у світі. Багато людей знають цю мову, тому у вас не буде проблем у спілкуванні з іншими. Ви можете подорожувати куди завгодно і не боятися, що не зможете насолодитися поїздкою через брак знань. Англійська – це мова можливостей. Ви можете дивитися фільми в оригіналі, читати книги, вчитися. З відмінним знаннями англійської мови легше знайти гарну та високооплачувану роботу. Це ділова мова. Тож якщо ви хочете заробити достатньо грошей, вам потрібно знати англійську мову. Якщо ви хочете навчатися в найкращих університетах світу, вам потрібно говорити англійською. Тільки уявіть, ви можете бути студентом Стенфордського університету чи Оксфордського університету! Що стосується мене, я вивчаю англійську, щоб спілкуватися з іншими. Я люблю знайомитися з новими людьми, ділитися своїми знаннями та отримувати нову інформацію від інших. Мені подобається обговорювати різні питання та просто спілкуватися з цікавими людьми. Як бачите, англійська мова відкриває нові можливості у нашому житті.

До речі, є приємне прислів’я “Нова мова – новий світ”. Вивчайте нові мови та відкривайте для себе нові світи! Все школьные сочинения по литературе. Твір на тему англійська мова. Починаючи з першого класу, ми вивчаємо кілька мова: свою рідну, українську, російську та англійську. Остання настільки тісно переплітається з іншими, що ми в старших класах вже і не пам’ятаємо, коли почали її вивчати. Навіщо ж вона нам потрібна, якщо покинуть Україну лише одиниці з нас? Багато дітей вивчають англійську зовсім змалечку, сьогодні стало дуже модно водити двохрічних дітей на курси іноземних мов, де вони вчать елементарні фрази та слова. Останніми роками Україна почала активно долучатися до євро інтеграційних процесів. Ми налагоджуємо торгівлю з європейськими країнами, встановлюємо різні дипломатичні відносини з ними, створюємо позитивний образ свої країни за її межами. У всьому світі повинна існувати одна спільна загальна мова, котра би об’єднувала всіх і дозволяла спілкуватися без проблем представникам різних країн. Так сталося історично, що цією мовою стала саме англійська. Її вивчають у всіх країнах світу, нею говорить значна частина світу і Україна не є винятком. Ми теж її вивчаємо в школі, а багато хто з нас відвідує ще додаткові заняття, щоб поглиблювати свою знання. З кожним роком вимога знати іноземну мову набуває популярності у різних сферах життя. Її треба знати не просто для якогось абстрактного майбутнього, про яке говорять всі дорослі. Цей предмет є обов’язковим до здачі для вступу в хороші університети, його вивчають на всіх спеціальностях усіх ВНЗ, а після закінчення і отримання диплому практично кожне друге резюме ставить за вимогу знання іноземної мови. Це звісно ж дуже мотивує! Хочеш бути спеціалістом, котрий зможе реалізувати себе в хорошій компанії – вивчай англійську мову!

Однак не лише до кар’єри вона дає ключі, є ще багато інших причин для того, щоб її вивчати. Одна з пріоритетних для мене – це для подорожей. Я планую відвідати багато країн світу. Звісно, стільки мов вивчити не можливо. Однак достатньо знати лише англійську, щоб комфортно почувати себе в кожному готелі світу. Адже у всіх цивілізованих країнах світу всюди: в аеропортах, ресторанах, таксі – говорять англійською мовою.

Тому я вивчаю її для комфортних подорожей в майбутньому. А ще мені подобається читати іноземною мовою улюблених авторів. Чудово сприймати Оскара Вайлда чи Конан Дойля в оригіналі! Це не просто спосіб вивчення мови, це спосіб отримати від читання потрійне задоволення. До того ж вивчати англійську мову просто на уроках вже не модно. Адже існує стільки цікавих способів це робити! Можна слухати музику, діалоги, уривки з улюблених фільмів та серіалів, гратися в різні ігри на телефоні та комп’ютері, змагатися з друзями на знання граматики.

Можливостей існує справді безліч! І це не втомлює, однак в процесі такого вивчення відчуваєш, що справді долучаєшся до англомовної атмосфери. Є ще одна дивна причина, чому ж все-так варто її вчити. До України, зокрема до Києва, приїздить все більше іноземних гостей. Наше місто стає привабливим для туристів. І часто на вулиці можна почути іноземну мову. Розгублені гості інколи підходять до киян та запитують дорогу до кінотеатру чи найближчої станції метро. Великий сором не допомогти в такій ситуації людям! Я колись був свідком ситуації, коли киянка не змогла сказати гостям маршрут… Я підбіг і все швиденько пояснив. Це ж наш імідж! Такими нас повинні бачити іноземці: впевненими, розумними, відкритими та готовими допомогти! Щоб не було соромно в таких ситуаціях, треба вчити мову. Це не просто добрий вчинок – допомогти комусь. Це надзвичайно цікаво: спілкуватися з представниками інших країн. Це чудова нагода по практикувати свою мову та познайомитися з туристами. Тема «Погода» англійською мовою – як легко скласти розповідь. Тема «Погода» на англійській мові може включати розповідь про те, які умови переважають в різний час року і чим можна займатися, за що ми любимо ту чи іншу погоду. Лексика про погоду. Прийменник in використовується як з порами року, так і з місяцями. Обидва слова fall і autumn широко використовуються, тільки fall є більше американським варіантом. Пори року зазвичай вживаються без артиклів, однак певний артикль може зустрічатися з ними на загальних твердженнях. Певний артикль завжди використовується у фразі in the fall. ·Weather – погода. ·Cold – холодно, холодний. ·Warm – тепло, теплий. ·Hot – жарко. ·Heat – спека, спека.

·Rain – дощ. Frost – мороз. Wind – вітер. Fog – туман. Snow – сніг. Nature – природа. Листя – листя. Sky – небо. Region – регіон. Degrees градуси. Above/below zero – вище/нижче нуля. Change – змінюватися. It сніги – йде сніг. It rains – йде дощ. Mild – м’який. Small rain – дрібний дощик. To like – любити, подобатися. To prefer – віддавати перевагу. To enjoy – насолоджуватися. To come – приходити. To expect – чекати, чекати. To be sorry – шкодувати (for — кого-небудь, що-небудь). To bloom – цвісти. To indicate – позначати. To fall down – падати. To freeze – замерзати.

Rainy – дощовий. Windy – вітряний. Foggy – туманний. Hazy – неясний, туманний. To blow – дути. nshine – сонячне світло. Bright яскравий. Changeable – непостійний, мінливий. Early – ранній. Late – пізній. To be common – бути поширеним, звичним. During – протягом, під час. Приклади. The weather changes four times a year. – Погода змінюється чотири рази на рік. Winter is a very cold season in Russia. – У Росії зима є дуже холодним порою року. It is usually hot in summer in my country. – У моїй країні зазвичай влітку жарко. It often сніги during winter season. – Взимку часто йде сніг. Winter is always mild and warm in my region. – У моєму регіоні зима завжди м’яка і тепла. Sometimes it rains heavily. – Іноді йдуть сильні дощі. I like when snow falls in large flakes and covers the ground completely. – Мені подобається, коли сніг падає великими сніжинками і повністю покриває землю. Though I like winter I never sorry when it’s over.

– Хоча я люблю зиму, я ніколи не шкодую, коли вона закінчується.

The flowers bloom and the weather is very warm in spring. — Навесні погода дуже тепла і цвітуть квіти. Snow indicates the coming of winter. – Сніг означає настання зими. I like watching snow falling down from the sky. – Мені подобається спостерігати за падають з неба снігом. I like to take a walk during the small rain. – Мені подобається прогулятися під невеликим дощиком.

The July is the hottest month in summer. – Липень – найспекотніший місяць літа.

I don’t like when the morning is foggy. – Мені не подобається коли туманний ранок. Autumn usually brings rains and windy days. – Осінь зазвичай приносить дощі і вітряні дні. Розповідь про погоду. My favorite season is spring. It always comes early in my region. The nature wakes up in spring, I like the blooming flowers and chirping birds. The sun shines brightly, but it’s not hot.

I don’t like summer heat, though I like to swim in the sea. I’m always glad when there is a small summer rain and when the fresh wind blows from the sea. I prefer warm autumn without strong wind and heavy rains. It often comes late.

Hazy days are very common during this season in my town, everything around me looks as if it was painted in grey. The weather can be very changeable in the beginning of winter. The days can be rainy, windy and foggy. We often have snow only in the end of December. I don’t like early winter and I always expect New Year holidays. Моя улюблена пора року – весна. В моєму регіоні вона завжди приходить рано. Навесні природа прокидається, мені подобаються квітучі квіти і цвірінькання птахів. Сонце яскраво світить, але спеки немає. Я не люблю літню спеку, хоча мені подобається плавати в морі. Я завжди радію, коли йде дрібний літній дощик і коли з моря дме свіжий вітер. Я віддаю перевагу теплу осінь без сильного вітру і зливи. Вона часто приходить пізно. Неясні дні звичні в цей час року в моєму місті, все навколо мене виглядає так, наче була пофарбована в сірий. На початку зими погода може бути дуже мінливою. Дні можуть бути дощовими, вітряними і туманними. Часто у нас йде сніг тільки в кінці грудня. Я не люблю ранню зиму і завжди чекаю новорічних свят. Зверніть увагу: природні об’єкти, які є унікальними, супроводжуються певним артиклем, до них відносяться – the sun, the moon, the ground, the sky, the earth. Твір на англійській мові. Як писати твір на англійській мові? З таким питанням ви зіштовхуєтеся вперше, коли вчитель дає завдання написати твір на яку-небудь тему англійською мовою. Нижче ми написали поради, які допоможуть вам написати твір англійською мовою. По-перше, виберіть тему, яка вам до вподоби. Навіть якщо вчитель вже дав вам тему, підійдіть до нього та попросіть його дати вам ту тему, яка була б цікава саме вам. Річ у тому, що якщо ви будете писати твір про тему, яка вас цікавить, то ви будете робити це з легкістю, не напружуючись, а написання твору буде приємним, а не нудним. По-друге, подивіться на вже існуючі приклади творів на цю тему, якщо вони, звісно, є. Шукати приклади для творів можна як в інтернеті, так і в книжках. Нижче також буде наведено декілька прикладів творів на англійській мові. По-третє, перед початком написання визначтесь з планом свого твору. Наприклад, в першому абзаці йде вступ до теми, окреслюються питання твору, у другому та третьому абзаці йде розкриття цих питань, в останньому -висновки. По-четверте, напишіть спочатку тів українською мовою, не пишіть його відразу на англійській. Написавши твір українською перечитайте його декілька разів, намагайтеся зрозуміти, чого йому не вистачає й допишіть це. І лише після того, як ви будете повністю ним задоволені, перекладайте на англійську мову. По-п’яте, не перекладайте твір за допомогою Перекладача Google. Річ у тім, що автоматичний перекладач сам зробить багато помилок (як граматичних, так і пунктуаційних), віднайти які потім буде набагато складніше. Повірте нашому досвіду Краще пишіть твір самостійно і лише якщо ви не будете знати якогось слова, то шукайте його у словнику, у книжці або в інтернеті. Kyiv – the Capital of Ukraine Київ – столиця України.

Kyiv is a large political, industrial and cultural centre. Kyiv is a seat of the higher body of state power of Ukraine, the Verkhovna Rada. Kyiv is a scientific centre. The Academy of Sciences of Ukraine is here. Kyiv’s cultural life is rich and varied. There are many theatres, museums, exhibitions in Kyiv. Kyiv’s theatres are well-known. The famous National Opera and Ballet Theatre and other theatres are greatly appreciated by the Kyivites and the guests of the city. The most important educational institutions of Ukraine are in Kyiv. The National Ukrainian University named after Shevchenko is in the centre of the capital. Kyiv is famous for its monuments. The monument to Prince Volodymyr in the picturesque park on the Dnieper hills has become a simbol of the ancient city. Kyiv is the Hero-City. In the park of Immortal Glory there is an obelisk in honour of those who fell in the battles of the Second World War. Київ – великий політичний, промисловий і культурний центр. Київ – місце вищого органу державної влади України, Верховної Ради. Київ – науковий центр. Тут знаходиться Академія Наук України. Культурне життя Києва багате й різноманітне. У Києві багато театрів, музеїв, виставок. Найголовніші освітні установи України знаходяться в Києві. Національний український університет, названий на честь Шевченка, знаходиться в центрі столиці. Київ знаменитий своїми пам’ятниками. Пам’ятник князю Володимиру в живописному парку на дніпровських пагорбах став символом стародавнього міста. My Plans for Future Мої плани на майбутнє.

In our country every boy and girl has a chance to choose one of several jobs which interest him or her.

The best way to prepare for any job is to get a good education at school. Our boys and girls can find a job to their liking. They are also given every possible opportunity to go on with their education.

There are a lot of interesting trades and all of them are important and useful. Vocational schools teach all kinds of trades, for example, bus, tram and trolleybus driving, repairing radio and TV- sets and refrigerators. There is also dress making and decoration of hails, shops and cinemas. You may learn the trade of a builder, a turner, a dressmaker, a shop assistant, a carpenter, a hairdresser. After finishing secondary school young people may enter an institute or a university to prepare for different professions, such as that of a teacher, a doctor, a lawyer, an engineer, a designer, a journalist, a chemist, a physicist, a musician, a writer, an economist among other professions. У нашій країні кожний хлопчик і дівчинка має можливість вибрати одне з декількох робочих місць, які цікавлять його або її. Кращий спосіб готуватися для будь-якої роботи – здобути хорошу освіту в школі. Наші хлопчики і дівчатка можуть знайти роботу на свій смак. Вони також отримують кожну слушну нагоду продовжити свою освіту. Є багато цікавих професій, і всі вони важливі й корисні. Професійні школи навчають усім видам професій, наприклад, водінню автобусу, трамваю і тролейбусу, ремонтуванню радіо, телевізорів і холодильників. Є також дизайн одягу й інтер’єру, ма­газинів і кіно. Ви можете навчитись професії будівельника, токаря, кравчині, продавця, тесляра і перукаря. Після закінчення середньої школи молодь може вступити до інституту або університету, щоб готуватися до різних професій, як, наприклад, викладач, доктор, адвокат, інженер, проектувальник, журналіст, хімік, фізик, музикант, письменник, економіст і інші професії. Sport Спорт.

Physical exercises are helpful to make us healthier as well as to keep us well mentally. So if we want to keep ourselves fit, we have to go in for sports or games. People play games – in some games each person is for himself, in others there are teams. Some games are quiet, others are very lively. Games that take a great deal of athletic skill are often called sports. Football (soccer), tennis, hockey, basketball, for instance, are sports. We may go in for a great variety of sports and games. Some kinds of sports need simple equipments and facilities, other – rather complex ones. First touch to sports and games we make in childhood. Later on in school we discover our favourite sports and games. As far as I am concerned I go in for football, table tennis, swimming, chess, and some others. Фізичні вправи корисні для оздоровлення, так само, як і для підтримування роботи мозку. Отже, якщо ми хочемо бути здоровими, ми повинні займатися спортом і спортив­ними іграми. Люди грають в ігри – у деяких іграх кожний грає сам за себе, в інших існують команди. Деякі ігри спокійні, а інші дуже жваві. Ігри, що вимагають визначених атлетичних здібностей, часто називають видами спорту. Наприклад, футбол, теніс, хокей, баскетбол – види спорту. Ми маємо можливість займатися різними видами спорту й іграми. Для занять одними видами спорту необхідно просте обладнання, для інших – досить складне. Уперше ми прилучаємося до спорту в дитинстві. Пізніше в школі ми вибираємо, які ігри нам подобаються.

Що стосується мене, то я займаюся футболом, настільним тенісом, плаванням, шахами і деякими іншими видами спорту.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

самостійна робота паралельність прямих і площин у просторі

правила безпеки під час проведення дослідів з природознавства у початкових класах

географія 7 клас практикум кобернік гдз