тести з біології онлайн

тести онлайн біології з.

Тести з біології. ЗНО з біології. Основна сесія 2019 року. Тест розбитий на п’ять частин. Три тести це завдання з вибором однієї правильної відповіді, а інші два на встановлення відповідностей та завдання в групах відповідей. Додаткова сесія 2019 року. Повний тест на 48 завдань. Завдання з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідностей та з вибором трьох правильних відповідей в трьох групах. Пробний тест 2019 року. Основна сесія 2018 року. Додаткова сесія 2018 року. Запрошуємо пройти онлайн тести з біології для школярів, студентів, учнів, дітей та дорослих. Цікаві питання з відповідями. З’ясуйте, як добре ви знаєте біологію та дізнайтесь нові цікаві факти на цю тему. Перевіряйте свої знання відповідаючи на запитання по біології з відповідями, які підготували й надіслали автори нашого сайту. Цих українських ерудитів та їхні роботи зможете побачити на сторінці «Автори запитань». І не тільки побачити, а й познайомитись з ними через соціальні мережі, якщо будете мати таке бажання.

Тести по біології стануть у нагоді як для простої перевірки знань з цього навчального предмета, так і для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

За структурою вони схожі на тести ЗНО з біології й відповідають всім необхідним вимогам. Для зручного пошуку необхідного матеріалу всі тести з біології згруповані від сьомого до одинадцятого класу по темах цього предмету. Тести з біології по темам 7 клас. Тести з біології по темам 8 клас. Загальна характеристика тварин Одноклітинні тварини Тип Губки Тип Кишковопорожнинні Тип Плоскі черви Тип Круглі черви Тип Кільчасті черви Тип Молюски Тип Членистоногі. Ракоподібні Тип Членистоногі. Павукоподібні Тип Членистоногі. Клас комахи Тип Голкошкірі Тип Хордові. Загальна характеристика Головохордові. Ланцетник Тип Хордові. Клас Хрящові риби Тип Хордові. Клас Кісткові риби Тип Хордові. Клас Земноводні Тип Хордові. Клас Плазуни Тип Хордові. Клас Птахи Тип Хордові. Клас Птахи.

Різноманітність Тип Хордові. Клас Ссавці. Загальна характеристика Тип Хордові.

Різноманітність.

Тести з біології по темам 9 клас. Тести з біології по темам 10 клас. Тести з біології по темам 11 клас. Якщо в даному розділі ви не знайшли потрібних тестів з біології, тоді запропонуйте свої цікаві запитання. Створюйте авторські тести з відповідями. Надсилайте нам листи й ваші роботи побачать всі українці. Станьте одним з авторів сайту! Усі тести й вікторини, крім тестів по ЗНО, є авторськими роботами. Використання цих матеріалів на своїх інтернет-ресурсах можливе тільки зі згоди автора і при встановленні активного посилання на «Український Ерудит». ЗНО-ОНЛАЙН. Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua. На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2020 років. Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту. Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання. Для отримання додаткової інформації про розрахунок тестових та рейтингових балів, порядок оцінювання тестових завдань, час, що надається для виконання тестів ви можете скористатись розділом «Довідка». Більше інформації про проведення зовнішнього оцінювання ви можете отримати на сайті Освіта.ua. Онлайн тест незалежного оцінювання 2020 року з біології. Використовуючи сервіс ЗНО-онлайн, учасники тестування з біології мають можливість без зайвих зусиль визначити свій тестовий бал за виконання завдань тесту. Для того щоб скористатись сервісом, учаснику ЗНО необхідно заповнити варіанти відповідей, що були надані ним під час виконання завдань тесту з біології. Після надання усіх відповідей учасник тестування отримає значення тестового бала за виконання завдань тесту. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з біології, дорівнює 82 балам. За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з біології. Сервіс використовує правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з біології, що були ухвалені на засіданні предметної фахової комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти. Також рекомендуємо ознайомитись з алгоритмом розрахунку тестового бала за виконання завдань тесту з біології. Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook. Тести ЗНО онлайн з біології. У розділі розміщені тести ЗНО онлайн з біології, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Під кожним завданням у тестах з біології ви знайдете посилання на опис правильного виконання завдання та схему його оцінювання. Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах ЗНО онлайн з біології максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання всіх тестів вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових та рейтингових балах. Після завершення тесту буде зазначено час, який ви витратили на його виконання.

Ви можете завершити тест достроково натиснувши відповідну кнопку поряд із кожним завданням. Також, за останнім посиланням у списку тестів на цій сторінці, ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з біології. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви отримуєте правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання. Завдання 45-48 основної сесії ЗНО з біології 2019. Завдання з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей. Для того, щоб зв’язатись з нами, зайдіть у розділ «Контакти» й заповніть форму зворотнього зв’язку. . Тест з теми «Голонасінні рослини» для учнів 6 класу. Узагальнення знань з теми «Різноманітність рослин». I варіант. Завдання містить тестові запитання різних типів. Будьте уважними, коли читаєте опис до питання. «Репродукція та розвиток». Тестова робота для 10 класу, біологія. Контрольна робота № 2 для учнів 6 класу.

Підсумкове контрольне тестування для діагностики знань, отриманих за ІІ семестр та під час карантину.

ДПА Біологія 9 клас 2018. Підготовка. Збірник призначено для підготовки та проведення письмової державної підсумкової атестації 2018 року за курс основної школи з біології в загальноосвітніх навчальних закладах.

ДПА 9 клас біологія. Тести з третьої частини ДПА з біології 9 клас 2020 року на знаходження відповідності та послідовності явищ, подій, структур. Перевірка знань з теми: «Біорізноманіття.Надорганізмові біологічні системи» Перевірка знань з біології та екології для учнів 11 класів рівень стандарт з теми: «Біорізноманіття.Надорганізмові біологічні системи» Узагальнення «Процеси життєдіяльності тварин» Тест «Неорганічні речовини організмів». Елементарний склад організмів. Як фізико-хімічнівластивості води відіграють важливу роль у забезпеченні процесів життєдіяльності окремих клітин і всього організму? Якщо цікаво, проходь тест та поглиблюй свої знання. Сенсорні системи. Перевірочне тестування за темою » Гриби. Лишайники» для учнів 6 класу. Тест «Органічні речовини». Функції білків. Нуклеїнові кислоти. Які закономірності кількісного вмісту залишків нітратних основ у молекулі ДНК дали підставу для встановлення її просторової структури? Тестування з теми «Водорості» Узагальнення з теми «Поведінка тварин» для учнів 7 класів IЗнаходження відповідей на запитання або пригадування їх допоможе учням узагальнити знання з теми «Поведінка тварин» Антропічний вплив на атмосферу.Антропічний вплив на біорізноманіття. Перевірка знань з біології та екології рівень стандарт для учнів 11 класу з теми: «Антропічний вплив на атмосферу.Антропічний вплив на біорізноманіття» Водорості. Вищі спорові рослини. Перевірочний тест для учнів 6 класу за темою » Водорості. Вищі спорові рослини». Поведінка тварин. Шановні учні, даний тест покаже ваші знання з теми «Поведінка тварин», при виконанні тесту будьте уважні! Щастить! Тест «Вступ». Рівні організації життя. Методи дослідження у біології. Що спільного та відмінного в будові та функціонуванні клітин одноклітинних організмів і клітин, що входять до складу тих чи інших тканин? Якщо цікаво, проходь тест та поглиблюй свої знання! Обмін речовин (2) — тест. Тест «Загальна будова клітини. Поверхневий апарат. Ядро» Що спільного й відмінного в будові та хімічному складі поверхневого апарату клітин рослин і грибів? Еволюція органічного світу. Узагальнення теми «Рослини» І частина. Тести дають можливість виявити знання учнів про будову квіткових рослин, способи розмноження. Тестове завдання з біології з теми: «Різноманітність тварин. Безхребетні тварини» 7 клас.

Тестові завдання з біології для учнів 7 класу для проведення уроків узагальнення та систематизації знань, контролю та корекції знань учнів з теми: «Різноманітність тварин. Безхребетні тварини». Зв’язок організму людини із зовнішнім середовищеи. Контрольний тест для учнів 8 класу за темою » Зв’язок організму людини із зовнішнім середовищем. Сенсорні системи». Тест1.

Біологія. Тема:Нуклеїнові кислоти.ДНК. Тест дозволить перевірити знання про будову нуклеїнових кислот, а саме знання про будову та функції ДНК. Надорганізмові біологічні системи. Контрольна робота з біології 1, 8 клас. Контрольна робота з біології у 8 класі за перший семестр. Включає питання з тем: травна система, дихальна система, кровоносна система, людина — біологічна система. Нестатеве розмноження 10 клас.

Тест призначений для перевірки рівня навчальних досягнень учнів 10 класу з теми «Нестатеве розмноження» а також для підготовки до ЗНО з предмету. Запитання за презентацією «Біологічні основні поведінки людини» Тест до презентації «Біологічні основні поведінки людини» Виконуючи завдання вибирайте правильну відповідь та не поспішайте. Шкіра: будова, функції, ураження. Загартування. Тест з курсу біології для учнів 8 класу. Допоможе систематизувати і перевірити знання. Рослинна та тваринна клітина. Тестування з теми «Клітина — основна одиниця живого». Усього за тест можна отримати 12 балів. Підсумкове тестування з теми: «Птахи» Тестування для учнів 7 класу, містить тестові завдання, завдання з малюнками, завдання на встановлення відповідності. Тестування з теми: «Вегетативні органи рослин» для учнів 6 класу. Тестування з біології для учнів 6 класу містить тести, завдання з малюнками, завдання на встановлення відповідності.

Вегетативні органи рослин.ПАГІН. Екологія. Надорганізмові системи. Екологічні чинники. тест з біології по темі: надорганізмові системи, екологічні фактори, форми симбіозу. Тест «Цитоплазма клітини». Клітинний центр. Рибосоми. Що спільного та відмінного у будові та функціях мітохондрій і хлоропластів? Тест «Клітинна як цілісна система» Клітинний цикл. Метоз. Мейоз. Як відбувається обмін речовин між клітиною та її навколишнім середовищем?

Якщо цікаво, проходь тест та поглиблюй знання! Тестування для учнів 8 класу з теми «Кров» Для узагальнення знань з теми. Організм людини як біологічна система. Земля батьків.

Здавна славиться наш край своєю красою: родючими землями, чудовою природою, неосяжними степовими просторами, степовими орлами, журавлями, ковилою. Любов до Батьківщини — це і любов до природи рідного краю, яка потребує захисту і охорони. Тест по блюдам советской кухни: Только люди с хорошей памятью смогут пройти его на 11/11. Как хорошо вы помните фильм «Кавказская пленница, или Новые приключения Шурика»? Тест на интеллект: Если наберете 9/9, то уровень вашего IQ точно выше среднего. Если вы всесторонне развитый человек, то точно наберете в нашем тесте хотя бы 8/10 — ТЕСТ. Вы очень интересный собеседник, если наберете в нашем тесте хотя бы 8/10 — ТЕСТ.

Преимущества.

Можете встраивать тесты на Ваш сайт. Тест показывается нашем и других сайтах. Гибкие настройки результатов. Возможность поделиться тестом и результатами. Лавинообразный («вирусный») трафик на тест. Русскоязычная аудитория. Без рекламы! Создавайте тесты онлайн, всё быстро. У нас можно быстро: создать тест онлайн для для учеников, друзей, сотрудников, для вашего сайта, с ответами и результатами — Все быстро! Пользователям. Вам захотелось отдохнуть? Или просто приятно провести время? Выбирайте и проходите онлайн-тесты, делитесь результатом с друзьями. Проверьте, смогут они пройти также как Вы, или может лучше? Конструктор Тестов ру — это огромное количество интересных и бесплатных тестов на сообразительность, IQ, зрение, знания правил дорожного движения, программирования и многое другое. Если Вам понравилось, обязательно поделитесь со своими друзьями в социальных сетях или просто ссылкой. А еще Вы можете легко создать свой тест и его будут проходить десятки тысяч людей. Внимание! Наши тесты не претендуют на достоверность – не стоит относиться к ним слишком серьезно!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

самостійна робота паралельність прямих і площин у просторі

правила безпеки під час проведення дослідів з природознавства у початкових класах

географія 7 клас практикум кобернік гдз