англійська для малят онлайн

для англійська малят онлайн.

Англійська мова. Англійська мова – мова міжнародного спілкування. Займає друге місце в світі по кількості людей, що володіють нею, з них близько 350-400 мільйонів вважають англійську своєю першою рідною мовою. До англомовних країн відносять США, Велику Британію, Канаду, Австралію та Нову Зеландію. Це – провідні країни світу з розвиненою економікою та інфраструктурою. Крім того, англійська поширена у Індії, країнах Західної Європи, Японії, Кореї, Таїланді та в країнах Африки.

Тож володіння англійською мовою – це можливість подорожувати по всьому світові при цьому знаходячи спільну мову з місцевими мешканцями. На даному історичному етапі англійська мова є мовою міжнародного спілкування. Куди би ви не поїхали, де би ви не були, англійська допоможе вам порозумітися з місцевими, знайти друзів та просто цікаво провести час.

До речі, більшість сайтів в Інтернеті – також на англійській мові. Знання англійської мови завжди є плюсом при отриманні роботи. Якщо фірма в якій ви працюєте, працює з іноземними клієнтами, то можливо саме ви отримаєте можливість працювати з ними, адже ви знаєте англійську.

Англомовні країни – це країни розвинуті, є багато тих, хто хоче працювати в цих країнах легально. Проте не всі це можуть робити. Одна з причин цього – незнання англійської мови. Як ви будете працювати в країні, якщо не знаєте мови людей, що в ній проживають? Є така приказка: Person lives as many lives as many languages does he know, що перекладається як “Людина проживає стільки життів, скільки мов вона знає”. Дійсно, вивчення мови – це цікавий та пізнавальний процес. Він тренує пам’ять, розвиває комунікативні навички та розширює ваші кордони. Дивитися фільми та, особливо, серіали – вони допоможуть вам тренувати правильну вимову та використання тих чи інших слів у повсякденному житті. Читати книжки англійською. Читання корисно завжди, а читання іноземною мовою – вдвічі корисніше. Це дозволить вам збагатити ваш словниковий запас та краще зрозуміти будову англійського речення. Звісно, одним з найважливіших тренувань при вивченні будь-якої мови є спікінг, тобто – розмова на англійській мові. Шукайте іноземців у вашому місті, беріть участь у дискусіях на форумах, заходьте на міжнародні сайті по обміну іноземними мовами (language exchange) де ви знайдете людей, з якими можете поспілкуватися по Скайпу. Найкраще, звісно, спілкуватися з носіями англійської мови (native speakers), але якщо ви новачок – розмовляйте з усіма, адже у цей спосіб ви будете тренувати свою вимову. Для вивчення англійської мови можна записатися на платні курси або ж розпочати відвідувати якийсь клуб розмовної англійської мови, що може бути у вашому місті. Зазвичай ці клуби безкоштовні і відвідувати їх – одне задоволення. Якщо ви школяр або тільки-но розпочинаєте вивчення мови, то вам перш за все потрібно вивчити англійський алфавіт. Без знання літер знання мови не можливо, оскільки літери – це основа.

Вивчення англійського алфавіту буде для вас більш легким, якщо до цього ви вже зістрічалися з латинским алфавітом та вивчали хоча б одну з європейських мов. В мові усьому голова – граматика. Граматика англійської мови – це те, як, власне, мова побудована. Вона складається з часів, морфології, правил побудови речень та багатьох інших складових. Наріжним каменем є також вивчення таблиці неправильних дієслів. Їх у англійській мові не надто багато, проте для їх вивчення вам потрібно буде докласти зусиль. Найкращий спосіб вивчення неправильних дієслів – їх використання у розмовній мові або заучування через написання речень, в яких їх використання буде доречним. Доречним буде вивчення фразеологізмів та ідіом. Англійська мова багата на це, а їх знання дозволить вам урізноманітнити вашу вимову та зробити її більш багатою. Іноземець, що знає фразеологізми та ідіоми англійської мови завжди викликає пошану. А якщо ви ще будете знати приказки та прислів’я, то ваш співрозмовник взагалі відчує культурний шок. Топ-11 онлайн-ресурсів, де можна вивчити безкоштовно англійську. BBC Learning English — масштабне відділення BBC, присвячене вивченню англійської мови.

На сайті доступні навчальні курси для різних рівнів. Частина курсів поділяється за тематикою: англійська в університеті, на роботі, у новинах тощо.

British Council LearnEnglish — ресурс для вивчення англійської мови від Британських рад, департаменту уряду Великої Британії, що займається поширенням британської культури. На сайті можна вивчати граматику, лексику, покращувати навички з письма та вимови.

Duolingo — платформа для вивчення іноземних мов. Англійську можна вивчати як на сайті проекту, так і за допомогою мобільного додатку. Додаток зручний для початківців, які хочуть зрозуміти базові лексичну та граматичну структуру мови. Вправи для рівня Intermediate та Advanced також доступні. Lingualeo — навчальний сайт, цілком присвячений вивченню англійської мови. Вивчення відбувається із використанням ігрової моделі з талісманом сайту левенятком Leo. На сайті є безкоштовні та платні навчальні курси. engVId — сайт з відео-уроками для вивчення англійської, поділений за тематичним вивченням. Ті, хто хочуть здати міжнародний екзамен IELTS чи TOEFL, можуть скористатись спеціальними відео-лекціям для підготовки. Memrise — оригінальна платформа для вивчення іноземних мов за допомогою системи карток. Контент також можуть створювати самі користувачі. У 2017 році додаток переміг у категорії “Найкраща програма року від” Google Play Awards.

TED — організація, присвячена мотиваційним пізнавальним лекціям англійською мовою. Чудово підійде для глядачів із уже наявними знаннями з англійської, які хочуть покращити свої навички сприймання мови на слух. На сайті доступні субтитри. Loyal books — бібліотека безкоштовних електронних та аудіокниг різними мовами. Ефективний спосіб вдосконалити збільшення свого словникового запасу. Курс бізнес-англійської на Prometheus — онлайн-курс для тих, кому англійська необхідна в роботі. Навчання складається з трьох частин: необхідної лексики, розвитку практичних навичок та порад для подальшого вивчення мови. Курси англійської на Coursera — набір навчальних лекцій з англійської мови на одному з найбільших у світі ресурсів з онлайн-освіти Coursera. На сайті можна знайти найрізноманітніші відео для підготовки: від основних принципів мови до спеціалізованого курсу з написання електронних листів англійською. Tandem — месенджер для вивчення іноземних мов. Додаток створений для ентузіастів, які хочуть вивчити мову завдяки спілкуванню з іншими людьми, а також поділись своїми знаннями рідної мови. Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED​. Повна або часткова републікація тексту без згоди редакції заборонена та вважатиметься порушенням авторських прав. 8 онлайн-ресурсів для вивчення англійської з дитиною. Онлайн-ресурси, електронні книги, аудіо-, відео-сховища, онлайн-перекладачі. Так багато корисних ресурсів можна знайти у сучасному віртуальному світі! Потрібно тільки бажання ними скористатись 😉 Щоб спростити ваш вибір серед такого різноманіття, ми підготували підбірку сайтів, які ми рекомендуємо для вивчення англійської з дітьми. На сайті ви знайдете різноманітні, дуже корисні ресурси для дітей: відео, пісні, онлайн ігри, інтерактивні вправи та ідеї до творчих завдань. Всі матеріали поділені на розділи, навігація дуже зручна. Ви також можете користуватись ресурсами цього сайту встановивши додаток LearnEnglish Kids: Playtime на свій мобільний телефон. Це український сайт, наповнений авторськими подкастами — короткими, на цікаві теми, озвучениими носіями мови. Ідіоми, бізнес-тематика, різниця між британською та американською англійською, і що найважливіше — подкасти для дітей. Також є додаток Enpodcast, який допоможе вивчати англійську «на ходу». Чудовий сервіс для тих, хто починає вивчати англійську з нуля. Навчання складається з цікавих інтерактивних вправ з елементами гри. Розробники не відстають і тому додаток Duolingo є дуже популярним серед початківців. Дуже зручний, цікавий і зовнішньо привабливий сайт, де за Ваші успіхи, отримуватимете різноманітні заохочення (віртуальні фрикадельки ;). Тут і добірка відео, і книг, велика кількість слів для вивчення у формі ігор, граматична теорія і практика.

Користування сервісом максимально наближено до цікавої гри, тому користуватися ним буде цікаво як дорослим так і дітям. А для більшої ефективності яскравий додаток Lingualeo, який завжди буде поруч. Сайт-знахідка для викладачів та студентів середнього рівня. Трохи складна навігація.

Але суть в тому, що зібрані подкасти з усього світу на різноманітні теми. Жива мова з роздруківками і поясненнями (все англійською). Можна порівняти вимову з Канади, Англії, Австралії і т.д. Cвоєрідна соціальна мережа для тих, хто вивчає іноземні мови. Головною перевагою сайту є можливість отримати оцінку ваших текстів і промови від користувачів, що вільно володіють англійською, та знайти собі співрозмовника для тренування розмовної англійської. Ідеально підійде для підлітків, які без тями від сучасних технологій! Поповнюйте свій словниковий запас, використовуючи комп’ютер, телефон або інший мобільний пристрій. Виконуйте вправи на відпрацювання читання, письма, сприйняття на слух та використання слів в контексті. Алгоритм цього ресурсу Вам у цьому допоможе. Тому обирайте зручний для вас спосіб вивчення іноземної мови та розширюйте свої можливості, подорожуйте та спілкуйтеся з цікавими людьми. . м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6 тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90 Немирівське шосе, 69 моб.: (067) 439-92-09 мапа проїзду. 1. General Information – загальна інформація про себе. 2. Colors – кольори.

3. Numbers – цифри. One — один Two — два Three – три 4.

Four – чотири 5. Five – п’ять 6. Six – шість 7. Seven – сім 8. Eight – вісім 9. Nine – дев’ять 10. Ten – десять 1Eleven – одинадцять 1Twelve – дванадцять 1Thirteen – тринадцять 14. Fourteen – чотирнадцять 15. Fifteen – п’ятнадцять 16. Sixteen – шістнадцять 17. Seventeen – сімнадцять 18. Eighteen –вісімнадцять 19. Nineteen – дев’ятнадцять 20. Twenty – двадцять. 4. Opposites – протилежності. 5.

New Year – Новий Рік. Snowflake, snowflake, little snowflake. Little snowflake falling from the sky. Falling, falling, falling, falling, falling, Falling, falling, falling, falling. falling on my head. falling on my nose. falling in my hand. Falling on my head. Falling on my nose. Falling in my hand. Jingle Bells, Jingle Bells, Jingle all the way! o What fun it is to ride In a one-horse open sleigh, hey. 6. Animals – тварини. Dino – динозавр Snake – змія Camel – верблюд Hedgehog – їжачок Bat – летюча миша Zebra – зебра 7. Crocodile – крокодил 8. Bird – пташка 9. Seal – тюлень 10. Elephant – слон 1Bear – ведмідь 1Turtle – черепаха 1Squirrel – білочка 1Cow – корова 1Sheep – овечка 1Pig — поросятко 17. Horse – конячка 18. Duck – качечка 19. Cat – котик 20. Dog — собачка 2Owl – сова 2Hippo – бегемотик 2Parrot – папуга. 7. Food – їжа. 8. Family – сім ‘ я. 9. Fruits – фрукти. 10. Transport – транспорт. Look at a ship. Поглянь на корабель.

Look at a plane. Поглянь на літак. Look at a bus. Поглянь на автобус. Look at a train.

Поглянь на поїзд. Курсы английского языка для детей в Киеве.

Проводим набор в группы для детей: Открыт набор на летний семестр детей 10–12 лет. Первый Кембриджский образовательный центр приглашает родителей записать своих малышей на курсы английского языка для детей в Киеве! Английский детям и международные сертификаты от University of Cambridge.

После окончания курса английского языка все наши ученики сдают экзамен Cambridge Assessment English и получают бессрочные международные сертификаты от Кембриджского университета, которые подтверждают уровень владения языком: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools или B1 Preliminary for Schools. Все наши программы изучения английского языка для детей разработаны в соответствии с рекомендациями Детского департамента Cambridge Assessment English. Важная особенность Кембриджских экзаменов по английскому для детей: программа обучения и сами экзамены построены таким образом, что успешная сдача гарантирована каждому ученику. Вследствие чего от процесса сдачи остаются только позитивные впечатления, а у деток не возникает страха перед экзаменами более высокого уровня в будущем! Особенности курса английского для детей в Первом Кембриджском образовательном центре: планирование курса дает возможность качественнее обучать всех детей, вне зависимости от их потребностей и темпа работы. У детей, которым нужно больше времени на выполнение задания, будет достаточно практики, чтобы усвоить материал, а у тех, кто учится быстро, будет возможность углубиться и лучше подготовиться к экзаменаДети с разным темпераментом и концентрацией смогут успешно усвоить материал. Более интерактивный подход к обучению дает возможность не только выучить язык и подготовиться к экзамену, но и социализироваться, научиться работать в группе и вести проектную работу. 9 причин выбрать английский для детей в нашем центре: Всемирно признанные учебники Cambridge University Press, Oxford University Press, Macmillan, Pearson, Express Publishing и уникальные игровые материалы. Сдача международных экзаменов и получение сертификатов от Cambridge Assessment English после окончания курса — со скидками от 10% до 50% Профессиональные преподаватели: владельцы передовых сертификатов CELTA, CELTYL, TKT Delta, CELT-P/S, TYLEC, IHCYLT с правом преподавания английского детям в любой стране мира. Программы курсов английского языка для детей и младших подростков. Мы разработали новую систему подуровней, в которой максимально учитываются особенности детей разного возраста. Все возрастные категории обучаются по разным программам и учебникам, которые соответствуют им по тематике и возрастным особенностям обучения. Курсы изучения английского для детей от 6 до 11 лет. Дети младшего школьного возраста (6–11 лет) обучаются с помощью игры, частой смены видов деятельности, чередования активных и двигательных заданий со спокойными, благодаря чему преподаватель удерживает их внимание.

Так младшие ученики обучаются и отрабатывают материал с интересом и без усталости.

Мы используем учебники, которые легко приспосабливаются к потребностям группы и конкретного ребенка (например, там есть онлайн-практика для тех, кому скучно и/или мало материала на уроках и в домашних заданиях). Кроме того, применяется много мультимедийных ресурсов, которые действуют на разные каналы восприятия информации детей (зрительный, слуховой, кинестетический) и помогают лучше запоминать материал.

Уровни обучения детей от 6 до 11 лет: Курсы для младших подростков (pre-teens) от 10 до 12 лет. Pre-Teens (младшие подростки) — это дети примерно 10–12 лет, которые уже переросли категорию маленьких детей. У них меняются механизмы обучения, запоминания и мотивации к обучению. Они все еще любят играться, но уже отдают предпочтение командной игре, соревнованиям и групповым видам деятельности. У этой возрастной группы — другая тематика, которая соответствует им по возрасту и интересаТакже книги для этого подуровня сочетают характеристики материалов для детей (много рисованных иллюстраций и аудио/видеозаписей; в книге есть герои, через описание приключений которых вводится новая лексика и грамматика) и подростков (появляются фотографии рядом с иллюстрациями, появляются задания на развитие самостоятельности и творчества). Ученики с дислексией имеют трудности с чтением и письмом (например, путают буквы). А также с переносом изученного из краткосрочной памяти в долгосрочную. Чтобы они могли учиться, мы применяем специально разработанные упражнения и виды деятельности, чтобы преодолеть трудности и помочь ученикам продвигаться в изучении языка в комфортном для них темпе и среде.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

самостійна робота паралельність прямих і площин у просторі

правила безпеки під час проведення дослідів з природознавства у початкових класах

географія 7 клас практикум кобернік гдз