швидке вивчення англійської мови самостійно

вивчення швидке англійської мови самостійно.

Самостійне вивчення англійської мови. Як швидко і легко вивчити англійську мову? Методика навчання англійської мови. сьогодні, англійська мова – це універсальний засіб спілкування.

З його допомогою відкриваються відмінні кар’єрні перспективи. Та й про доступ до великого інформаційного матеріалу НЕ варто забувати. Завдяки знанням англійської мови можна дивитися улюблені серіали в момент їх показу, а НЕ чекати, поки їх переведуть і адаптують до російської мови. Як вивчити часи в англійській мові Як вивчити текст англійською мовою? Як вивчити англійську мову уві сні? Вивчення англійської: відгуки Відео: Поліглот за 16 годин. Урок 1 з нуля з Петровим для початківців. Переваг у знання другої мови, а як правило це англійська, очень много і їх можна перераховувати очень довго. Вивчити мову Шекспіра складно навіть в самій Англії. Но, осягнути ази простого розмовної мови может кожен.

Для цього НЕ потрібні викладачі та задушливі аудиторії. Завдяки сучасним методикам самостійне вивчення англійської мови – це захоплююче і цікаве заняття.

І НЕ таке складне, як здається на перший погляд. ВАЖЛИВО: Нездатних до «мов» людей немає. Так, комусь вивчення іноземної мови может даватися легше, а кому-то важче. Головне навчитися собі правильно мотивувати і знайти курс навчання, який для цього підійде. Звичайно, якщо англійська потрібна НЕ для перегляду серіалів і читання улюбленого блогу, а для більш серйозних завдань, то тут самостійне вивчення навряд чи допоможе.

Доведеться відвідувати спеціальні, цілеспрямовані курси. Но, і до них можна дійти, починаючи з самостійного вивчення. Звичайно, вчити будь-я ку мову з нуля, в тому числі і англійський, набагато легше, відвідуючи спеціальні курси і спілкуючись з «живим» викладачем. такі заняття коштують грошів необхідно підлаштовуватися під графік при пропуску одного заняття можна сильно відстати. звичайно, много недоліків такого навчання можна мінімізувати за рахунок навчання за допомогою Skype. Но, якщо немає можливості викроїти з бюджету кілька десятків тисяч рублів на таке заняття, то єдиною можливістю вивчити англійську мову є його самостійне вивчення. Як вивчити англійську мову з нуля? для того, щоб вивчити мову Джоан Роулінг з нуля, найкраще скористатися комп’ютерною програмою або аудіокурсів для початківців. З їх допомогою можна зрозуміти вимова окремих букв і слів. До речі, аудиокурс в цьому має масу переваг З його допомогою навчання можна проводити, НЕ відриваючись від інших справ. Його можна включити в машині при поїздці на роботу. Якщо ві віддаєте перевагу пересуватися на метро, то завантажте такий курс в свій смартфон і слухайте його по дорозі Звичайно, аудиокурс НЕ может замінити візуального сприйняття англійської мови. Но, для цього є спеціальні онлайн- тренінги. Вибирайте потрібний вам курс і починайте вивчення. ВАЖЛИВО: З першого дня вивчення англійської мови потрібно намагатися нею розмовляти. Якщо цього НЕ зробити, то ві НЕ зможете на ньому розмовляти і тоді, коли словниковий запас і знання граматики покращитися.

Для того, щоб вивчити англійську мову з нуля спочатку вивчіть алфавіт, потім переходите до простих слів – будинок, м’яч, дівчинка і т.п. Вибирайте такий тренінг, де вивчення нових слів представлено у вигляді карток. На ній має бути написано слово англійською і намальовано ті, что воно означає. Вчені давно встановили силу візуального запам’ятовування інформації. Непотрібно намагатися запам’ятати відразу очень много слів. Спочатку нова інформація буде даватися легко. Потім, нові слова будуть запам’ятовуватися легко, а старі можуть забуватися. Для того, щоб цього НЕ сталося необхідно більше приділяти увагу закріпленню нового матеріалу. Краще вчити одне нове слово в день, но закріплювати всі старі, ніж вчити по 10 нових слів в день, но забувати ті, что Вже пройшли.

З чого почати вивчення англійської мови? Зазвичай починають вивчати англійську мову з алфавіту. В цьому є свій резон, можна зрозуміти, як звучить та чи інша букв. Но, зовсім НЕ обов’язково запам’ятовувати її правильний порядок. Запам’ятати вимова букв можна і без алфавіту. Тім більше, что НЕ завжди смороду звучати так, як в цьому переліку букв від «Їй до Зета» Коли почнете розуміти букви намагайтеся читати якомога більше англійських текстів. Розуміти, что там написано НЕ потрібно. Звичайно, цікаві картинки в тексті змусять вас захотіти зрозуміти, что в ньому написано Тоді можна скористатися онлайн перекладачами. Но, чи НЕ вставляйте в них весь текст. Переводите по одному слову. Це дозволити ще краще пізнати мову і запам’ятати кілька слів.

записуйте в нього (самє записуйте ручкою) Усе зустрічаються незнайомі слова і фрази, і їх переклад Паралельно з веденням свого словника потрібно починати приділяти увагу граматиці. В англійському очень складна система часів. Є неправильні дієслова та інші труднощі на шляху вивчення цієї мови. Всім їм потрібно приділити много годині. Но воно окупитися з лишком НЕ забувайте про вимові. Навіть людина, яка добро розуміє, что написано англійською текстом НЕ завжди зможе розібрати, про что говорять носії цієї мови. Як правило, смороду розмовляють швидше, ніж це роблять вчителі та викладачі мовних шкіл Для того, щоб легше було розуміти англійську мову дивіться фільми, серіали і документальні передачі без перекладу. Це відмінний спосіб вивчення цього цікавого мови. ВАЖЛИВО: Намагайтеся приділяти англійській мові хоча б 30 хвилин щодня. Для цього бажано вибрати певні години. Так наш мозок до цього годині зможе «налаштуватися» і процес навчання через кілька днів піде легше. Як легко вивчити англійську: методика навчання англійської мови? Метод Дмитра Петрова. Відомий в нашій країні поліглот винайшов свою методику і спосіб подачі інформації, яка вміщується в 16-ти заняттях. Напевно, много хто, хто цікавився вивченням англійської бачили серії телепередач, в яких Дмитро навчав відомих людей. Завдяки цій методиці можна швидко зануритися в мовне середовище і зрозуміти граматику Метод «16». Ще одна методика, яка дозволяє вивчити основи англійської мови всього за 16 годин.

Вправити будуватиметься на навчальних діалогах, освоївши які ві зможете зрозуміти і англійську мову Метод Шехтера.

Ця система вивчення англійської мови була розроблена відомим радянським лінгвістом Ігорем Юрійовичем Шехтером. На шкода, ця методика НЕ может використовуватися для самостійного вивчення іноземної мови.

Більше того, викладач-лінгвіст, якого буде дозволено навчати за цією методикою винен сам пройти спеціальне навчання і здати іспит Метод Драгункина. Популярна в нашій країні методика навчання англійської мови, я ку розробив відомий філолог Олександр Драгункин. Свою систему він побудував на так званій русифікованої транскрипції. Крім того, він вивів «51 правило» англійської граматики. Вивчивши які можна освоїти Цю мову. Наведень перелік методик вивчення англійської мови можна продовжувати ще довго. Перераховані вище системи добро підходять самє для самостійного освоєння цієї мови. Вивчає англійську за цією методикою, даються два тексти. Спочатку йде адаптований уривок.

Зазвичай це дослівний переклад, часто забезпечений лексико-граматичними коментарями. Після прочитання такого уривка, представляється текст англійською. Методика очень хороша, цікава, но має один істотний мінус – вправити більше підходить для того, щоб навчитися читати англійською, а НЕ розмовляти нею. Як швидко вивчити слова з англійської мови? Існує безліч методів запам’ятовування слів іноземною мовою. Найпростішим з них є традиційний метод. У зошиті необхідно записати кілька слів англійською (з лівого боці аркуша) і їх переклад на російську Бажано зошит завжди тримати відкритою і на видному місці. Прочитайте слова і повторіть з. Спробуйте запам’ятати і вирушайте займатися своєю справою. Звертайтеся до своєму зошиті кілька разів на день. Через деякий година можна записати ще кілька слів. Бажано це робити на іншому аркуші. Так, щоб залишити її на видному місці і при будь-якому моменті кидати на лист зі словами свій погляд Чи НЕ хочете зошит, можна використовувати метод карток. Для цього потрібно нарізати аркуші картону на невеликі картки. З одного боці, необхідно написати слово англійською мовою А на другий, його переклад на російську мову.

Переверніть картки англійської або російської стороною до собі і спробуйте перевести слова, які там написані. Розвертайте картку і звіряйтеся з правильною відповіддю.

в інтернеті можна знайти онлайн сервіси, де представлені такі картки в електронному вигляді. Завдяки популярності цього методу, сьогодні НЕ складі труднощів купити Вже готові картки. Но, Усе ж їх краще зробити самостійно. Адже записуючи Щось на папері, ми записуємо це в свою підсвідомість. НЕ варто відразу намагатися запам’ятати много слів. У довгій перспективі це НЕ очень ефективно. Вивчені швидко слова, як правило і швидко забуваються. Як вивчити дієслова англійської мови? В принципі, вищеназвані методи запам’ятовування англійських слів підійдуть як для іменників, так і для дієслів. Но, серед цієї категорії англійських слів є і так звані «неправильні дієслова». Як і правильні, смороду позначають: В школі такі дієслова вчать наступним чином. Учням дається їх перелік, і вчитель просити вивчити з нього до наступного уроку якомога більше.

Ніякої структури, что полегшує вивчення таких дієслів, цей перелік НЕ має. Тому, мало хто з нас зміг подужати англійську мову в школі. Як швидко вивчити неправильні дієслова англійської мови? Як Вже було сказано вище, для заучування таких дієслів можна застосовувати «метод карток». Но, на відміну від «простих» слів, неправильні дієслова мають три форми. Что власне і Робить їх неправильними Для виготовлення карток з неправильними дієсловами потрібно на одній стороні записати першу форму, а на другій стороні дві інші.

Причому, першу форму НЕ потрібно постачати перекладом. А на зворотному боці потрібно НЕ тільки написати дві форми дієслова з перекладом, но і забезпечити підказкою. Наприклад, «чергування неправильні дієслова гласною в корені з [i:] на [e]» Перевага такого методу в тому, что його легко використовувати. Картки можна перебирати руками, запам’ятовуючи спочатку основну форму, а потім перевернути і зробити ті ж самє з іншими формами.

Такі тренування можна проводити як вдома, так і на роботі. Студенти можуть брати такі картки з собою в інститут і повторювати дієслова під година зміни. способу утворення другої і третьої форми повторюваності або НЕ повторюваності форм чергуванню кореневих голосних схожості звучання особливостям правопису. Як вивчити часи в англійській мові. Ще один підводний камінь для всіх, хто хоче вивчити англійську мову – це часи. Розібравшись в їх вживанні, можна зробити великий крок вперед у вивченні цієї мови. Такоже є ще один вид часів, який про’єднує в собі всі попередні Perfect Continuous (абсолютно-продовжений). Відповідно і часи можуть бути: ВАЖЛИВО: В спеціальній літературі з англійської мови Simple можуть називати Indefinite, а Continuous – Progressive. НЕ варто лякатися, це одне і теж. Для того, щоб використовувати англійські часи в пропозиціях, необхідно зрозуміти, який вплив відбувається? Воно регулярне, було вчора, відбувається в даний момент і т.п. Часи Simple позначають дію, яке відбувається регулярно, но його точний момент НЕ відомий. on Sundays – по неділях (конкретний година невідомо) Якщо в реченні вказано конкретний година (в даний момент, з 4 до 6 годин і т.п.), то вживається Continuous – тривалий година. Тобто година, яке позначає конкретний момент або конкретний проміжок годині. Якщо дію закінчено, використовується Perfect. Це година застосовується тоді, коли Вже відомий результат дії або можна точно дізнатися, коли воно закінчиться (но может ще йти) Найрідше в англійській мові застосовується конструкція Perfect Continuous. Її застосовують для того, щоб позначити процес, дія якого НЕ закінчено, но про нього потрібно сказати в даний момент. Наприклад, «У травні буде 6 місяців, як я вивчаю англійську» Для вивчення часів англійської мови можна такоже скласти таблиці, як для неправильних дієслів. Тільки замість них вписати лінгвістичні формули. Можна, можливо скористатися спеціальної літературою. Краще відразу декількох авторів. Як вивчити текст на англійською мовою? Якщо потрібно за невеликий проміжок часу вивчити текст на англійською, то можна, можливо використовувати для цієї мети кілька методик Перш, ніж вчити текст на іноземною мовою, необхідно підготуватися. А саме перевести його. З однією боку, вивчити текст на англійською без знання того, що там написано, НЕ вийти. А з інший, Бувай ми будемо переводити, що- то вже запишеться на «підкірку» У час перекладу тексту, потрібно перечитати його кілька раз. Якщо ви цим займаєтеся вдень, то і перед сном повторіть цю процедуру. Ми будемо спати, а мозок працювати На ранок, текст потрібно роздрукувати і розвісити на видних місцях. Готуємо їжу, текст повинен бути на кухні на видному місці. Пилососимо в вітальні, він повинен бути також видно. Пішли в магазин, навушники в вуха і слухайте, повторюючи про себе кожне слово. В тренажерному залі, замість важкого рока потрібно знову ж слухати цей текст. Якщо текст великий, то його краще розбити на кілька невеликих уривків, і запам’ятовувати по черзі кожен з них. НЕ варто боятися, вивчити текст на англійською НЕ так складно, як здається. Як вивчити англійська мова у сні? На заході радянської епохи, в нашу країну хлинуло безліч «унікальних» методик самоосвіти. Одна з них полягала в вивченні іноземних мов в час сну. Перед сном, в плейер ставилася касета з уроками, одягалися навушники і людина засипав.

Кажуть, деяким такий спосіб допоміг. Про тому, що сон дуже корисний, знаю Усе. По думку дослідників, зайнятих цієї проблемою, з допомогою сну можна, можливо поліпшити розумові здатності.

Але, чому-то вбирає він її після сну. Англійські слова з плеєра можуть тільки зіпсувати сон. А значить, погіршити сприйняття інформації на наступного день Але, сон дійсно може допомогти. Але, тільки в тому випадку, якщо відвести на вивчення англійського мови час безпосередньо перед ним Після такого уроку можна, можливо виспатися, а мозок за це час «обробить» інформацію і розставить її по «поличках».

Такий спосіб вивчення іноземних мов довів свою ефективність і застосовується багатьма людьми А поліпшити цю методику можна, можливо, якщо відразу після сну закріплювати то, що було вивчено перед сном. Вивчення англійського: відгуки. Катя. Щоб вивчити іноземний мова потрібно йому приділяти в день мінімум 30 хвилин.

Кожен день по півгодини. Навіть один пропущений день дуже негативно позначиться. Я в обов’язковому порядку приділяю 30 хвилин англійської в день. Плюс якщо ще є час, то обов’язково займають бонусом. Кирило. Зараз в інтернеті дуже багато сайтів, де в ігровий формі подається матеріал. Я вивчаю англійська з допомогою серіалів. Дивлюся серіали на цьому мовою з росіянами субтитрами. Раніше Усе час читав субтитри. А зараз вже сам намагаюся розуміти. Блискучий поліглот — ким був Еміль Кребс? Биография. Сын плотника Готтлоба Кребса (нем. Gottlob Krebs) и его жены Паулины Шольц (нем. Pauline Scholz). В 1870 году семья переехала в Эсдорф (ныне Опочка (польск.)русск.), где Эмиль поступил в начальную школу. Когда ему было 7 лет, он нашёл газету, написанную на неизвестном для него языке. Школьный учитель сказал, что газета написана на французском языке. Ради шутки учитель дал Эмилю французско-немецкий словарь, который Кребс смог выучить за несколько месяцев.

С 1878 по 1880 год учился во фрайбургском реальном училище, а с 1880 по 1887 год — в гимназии в Швейднице. Учебный план подразумевал возможность выбора для изучения одного из языков: французского, древнегреческого, латинского или иврита, но Эмиль выбрал все четыре, а в дополнение к ним смог выучить английский, арабский, испанский, итальянский, новогреческий, польский, русский и турецкий. К моменту окончания школы в 1887 году он знал уже 12 языков. По окончании гимназии Эмиль поступил на юридический факультет Берлинского университета и окончил его всего через 6 семестров, попутно успев выучить китайский язык. Недолго проработав в качестве клерка, Эмиль Кребс смог устроиться на работу в Министерство иностранных дел и в 1893 году отправился в качестве переводчика в посольство Германии в Пекине. Во время пребывания в Китае Кребс продолжал изучать иностранные языки. Местные жители его называли «ходячим словарём». К 1912 году Кребс подтвердил, что знает на очень хорошем уровне 32 языка. Знание, помимо китайского, других восточных языков (маньчжурского, монгольского и тибетского) позволило ему получить должность старшего переводчика при посольстве. Работавший вместе с ним в посольстве в Пекине Отто фон Хентиг писал впоследствии об Эмиле Кребсе в своей книге Моя жизнь — это миссия как о «феномене» и «знаменитом полиглоте». В 1917 году, после вступления Китая в Первую мировую войну на стороне Антанты и его разрыва дипломатических отношений с Германией, Кребс вернулся в Берлин и вплоть до своей смерти в 1930 году проработал в языковой службе Министерства иностранных дел. Все работники Министерства иностранных дел получали надбавку к зарплате за каждый язык, на котором они могли говорить. Кребсу отказались платить эти надбавки, так как такое количество языков, которыми он владел, сделало бы его миллионером, и это слишком дорого обходилось бы государству. Руководитель службы однажды сказал, что Кребс заменяет им 30 дополнительных работников.

Эмиль Кребс умер 31 марта 1930 года из-за инсульта. За всю свою жизнь он сумел выучить 68 языков на разговорном уровне, а также имел базовые знания ещё около 50 языков. Похоронен на кладбище Зюдвест-Фридхоф в Берлине. Наследие. Опись личной библиотеки Кребса, хранящейся в Библиотеке Конгресса в США, состоит из 3013 единиц хранения, включая 5700 газет и книг из примерно 1,1 млн страниц на 120 языках. Исследование литературы и заметок самого Кребса показывает, что он владел практически всеми языками современного Европейского Союза и многими другими. Список языков, которыми владел Эмиль Кребс, примерно таков: айнский, азербайджанский, албанский, английский, арабский, арамейский, армянский, «афганский» (вероятно, пушту или дари), баскский (включая бискайский, гипузкоанский, лабурдийский и наваррский диалекты), бирманский, болгарский, бурятский, вавилонский, венгерский, голландский, грузинский, гуджарати, датский, древнегреческий, древнеегипетский, иврит, ирландский, испанский, итальянский, каталонский, китайский, коптский, корейский, латинский, литовский, малайский, маньчжурский, монгольский, немецкий, нивхский, новогреческий, норвежский, персидский, польский, португальский, румынский, русский, санскрит, сербский, сингальский, сирийский, суахили, тайский, татарский, тибетский, турецкий, узбекский, украинский, урду, финский, французский, хинди, хорватский, чешский, шведский, клинописный шумерский, эстонский, яванский и японский языки[2]. Его записи и учебники показывают, что часть языков Кребс учил через свой родной немецкий, но часть через выученные ранее иностранные языки. Например, «афганский», бирманский, гуджарати, ирландский, сингальский, урду и хинди он выучил через английский, бурятский, татарский, украинский и финский — через русский, баскский — через испанский.

В качестве «второго» при изучении новых языков, помимо своего родного немецкого, Эмиль Кребс пользовался английским, арабским, испанским, итальянским, китайским, латинским, русским, турецким и французским[2]. Также ему помогал Новый завет в переводе на 61 язык[1]. Як вивчити англійську самостійно — 4 принципу вивчення англійської мови своїми силами. Які способи самостійного вивчення англійської існують? Спробуємо систематизувати інформацію не просто про те, як вивчити англійську самостійно, а як зробити це швидко і ефективно. Самостійне вивчення іноземної мови: основні труднощі. Навряд чи потрібно говорити про те, що люди, які хочуть вивчити мову самостійно, повинні володіти просто неймовірним прагненням до перемоги і надзвичайним терпінням. Ні, ми зовсім не хочемо вас налякати або збентежити, але самодисципліна точно має бути відмінною. Отже, які способи самостійного вивчення англійської існують? Розглянемо основні причини невдач всіх самоуків. Їх декілька: Низький рівень мотивації (до речі, саме ця причина – основа основ усіх невдалих спроб, решта просто випливають з неї) Мала кількість джерел інформації (або небажання їх знаходити, див. пункт 1). Якщо ви вирішили вивчати англійську самостійно, отже вам не обійтися одним підручником з граматики, нехай навіть і найбільш рекомендованим та якісним. Необхідно слухати, бачити, повторювати, писати, а для цього ви маєте дивитися відео, знаходити цікаві аудіоматеріали, спілкуватися з іноземцями, шукати співрозмовників.

Непродумана програма навчання. Погодьтеся, ви ж – не професійний викладач. Звідки вам знати, як краще вивчати мову, на що звертати увагу, а що можна упустити, скільки часу приділяти вивченню тієї чи іншої граматичної категорії тощо. Як вивчити англійську мову самостійно, подолавши всі перешкоди? Пропонуємо вам чотири основних принципів вивчення іноземної мови, дотримуючись яких, ви в кілька разів зможете підвищити свої шанси на успіх. Принцип доцільності. Пам’ятайте головну причину всіх невдач? Так ось цей принцип допоможе вам подолати її.

Просто дайте відповідь на питання, наскільки потрібна вам англійська. «Всі знають, а я ні» або «зможу дивитися фільми без перекладу» — причини, які не змусять вас приділяти увагу заняттям щодня. Подумайте про те, що дасть вам вивчення англійської, наскільки доцільно її вивчати? Самостійне вивчення мови може бути успішним тільки за умови високого рівня мотивації. Від цього буде залежати ваша кар’єра, освіта, підсумки важливої ​​ділової зустрічі? Ось це – відмінна мета, яка змусить будь-кого засісти за підручники. Принцип систематичності. Приділяти увагу вивченню мови потрібно щодня. Систематичні заняття принесуть результат, навіть якщо ви будете займатися по 20-30 хвилин в день. По-перше, сформуєте звичку, і не найгіршу, погодьтеся. По-друге, часте повторення сприяє кращому запам’ятовуванню. Якщо ви сьогодні вивчите 50 слів і тиждень не будете згадувати про англійську, то з цих 50 слів в пам’яті, в кращому випадку, залишаться одне-два.

А якщо будете вчити щодня по 5 слів, повторюючи ті, які запам’ятовував раніше, то через 10 днів, ваш лексичний запас буде багатшим на 50 слів. Вивчати нові слова можна за допомогою гри Spell Up від Google. Принцип спіралі. Вивчення англійської мови за допомогою самовчителя або за програмою відеокурсу передбачає поступову відпрацювання мовних навичок та вивчення тем.

Не варто відразу вивчати всі часи або зазубрювати словник, не згадуючи про граматику. Вивчати англійську потрібно поступово: найпростіші граматичні категорії, поширені слова, основні правила вимови.

Осягнув основи –можна повертатися по спіралі: вивчати складніші часи, знання про які базуватимуться на раніше пройденому матеріалі, форми слів, виключення з правил вимови і т.д. Принцип занурення. Мабуть, один з найскладніших принципів з точки зору впровадження в процес самостійного вивчення мови. Тому що занурення передбачає створення певного мовного середовища. Без цього принципу ви дуже знизите свої шанс оволодіти англійською хоча б на середньому рівні самостійно. Мовне середовище можна створити завдяки переглядами фільмів або серіалів англійською, прослуховуванню аудіоматеріалів. Вивчення англійської за допомогою фільмів – не найгірший спосіб, так як з екранів звучить правильна жива розмовна сучасна англійська. Для мовної практики та розвитку вміння сприймати англійську слух – підходить ідеально. А от вивчати англійську за допомогою пісень варто обережно: не завжди автори і виконавці дотримуються всіх граматичних норм мови. Крім того, ви також можете вивчати англійську за допомогою коротких відеоматеріалів від BBC.

Мовне середовище можна знайти: розмовні клуби створюються на базі чи не кожної мовної школи. Поспілкуватися з носіями мови можна, навіть якщо ви не студент цієї школі –в такому випадку відвідування розмовного клубу буде коштувати трохи дорожче. Крім того, знайти носіїв мови можна в онлайн курсах англійської. Шлях подолання мовного бар’єру тільки один – живе спілкування. Немає можливості зануритися в мовне середовище у нгломовних країнах, шукайте острівці англомовного середовища в рідному місті. Портал Livemocha допоможе знайти співрозмовника-носія мови. Ресурс є чимось на зразок аналога соціальної мережі для спілкування на тій мові, яку вивчаєте. Так що розмовної практики буде більш, ніж достатньо. Самовчитель з англійської. Якщо вирішили вивчати англійську мову самостійно, перевірте запаси терпіння. У чому переваги самовчителів з ​​англійської і чому їх варто використовувати: самовчитель з англійської подає інформацію систематизовано інформація подається стисло – тільки найголовніше, основи. Решту ви зможете вивчити в процесі комунікації вивчення англійської по самовчителю дозволяє визначити напрямки пошуку необхідної інформації. Вивчаєте мовну тему по самовчителю, а якщо раптом вважаєте матеріал занадто обмеженим – можна знайти додаткові відомості самостійно. Пропонуємо також невеликий перелік ресурсів, які допоможуть зрозуміти, як вивчити англійську самостійно і забезпечать вас необхідними навчальними матеріалами. Наприклад, портал Liuro, про який ми вже писали, допоможе вам вивчити граматику, запропонує різні вправи для закріплення правил. Useful English – ресурс, який пропонує матеріали не тільки для повторення граматики, а й для постановки вимови, вивчення нової лексики і т.д. Британська Рада в Україні також представляє непогані програми для самостійного вивчення англійської мови, на які варто звернути увагу. Правильно організуйте свої заняття, виберіть відповідну методику, знайдить гарні підручники та словники — і навчання може навіть перетворитися на хобі. Звичка займатися регулярно дозволить вам з часом підняти рівень знань вище рівня багатьох випускників університетів, які не займаються мовою після закінчення ВУЗу. Спілкуючись з іноземцями, розширите коло спілкування. А коли досягнете поставлених цілей — зможете по праву пишатися собою. Перша проблема — відсутність контролю. Іноді, щоб не пропустити заняття, знадобиться навіть сила волі. Відволікти може що завгодно, від цікавого фільму до запрошення провести час з друзями. Складіть собі чіткий розклад і неухильно дотримуйтесь його. Наступна проблема — помилки.

Вивчаючи мову самостійно, потрібно бути дуже уважним, іноді навіть педантичним. Якщо ви допустите помилку (нехай і незначну), займаючись з викладачем, він виправить вас. Коли ви вчитеся самі, вас нема кому поправити, а неправильно вивчена конструкція «приживеться» в мові або письмі. Переучуватися важче, ніж вчитися. Складіть такий графік занять, якого вам буде неважко дотримуватися. Бажано займатися щоденно, по годині — півтори з перервою на 5-10 хвилин. Ваш розклад, швидше за все, буде змінюватися, але дотримуйтеся принципу «краще займатися часто потроху, ніж рідко і багато». Щоденні заняття по 20 хвилин протягом двох тижнів принесуть більше користі, ніж один п’ятигодинний «штурм».

Графік занять розмістить вдома на видному місці. Визначте мету — і направте всі зусилля на її досягнення. Навіщо вам потрібна англійська мова? Вести листування з діловими партнерами? Бажання читати улюблені книги в оригіналі? Спілкуватися через Інтернет? Може відрядження або подорож за кордон? На заняттях комбінуйте вправи з читання, письма, граматики і розвивайте вміння висловлювати свої думки. Зосереджуйтеся на тому, що вам потрібно і що подобається. Хочете навчитися говорити — більше говоріть і т.д. Тоді результати вашої праці — навички і знання будуть надихати вас підкорювати нові вершини. Для того щоб скласти для себе оптимальну програму занять, вам доведеться ненадовго стати викладачем і познайомитися з методологією. Якщо в школі ви вивчали якусь іноземну мову, то «знаєте в обличчя» граматико-перекладний метод. Вправи з граматики, переказ текстів (а іноді навіть заучування напам’ять), розширення словникового запасу за допомогою списків слів, і переклади, переклади, переклади. Безумовно, талановиті викладачі які розширювали перелік видів діяльності на уроках, могли зацікавити учнів. Але це — одиниці. У більшості випадків метод не виправдовував витрачених зусиль. Аудіолінгвальний метод вивчення англійської мови набагато ефективніший за попередній. Він повністю реалізовувався в лінгафонних кабінетах — а сьогодні ви можете придбати диски із записами вправ. Навчання полягає в прослуховуванні і відтворенні діалогів — на їх основі вивчається граматика. Якщо ви хочете навчитися говорити якомога швидше — пошукайте цікаві курси англійської мови на CD.

Комунікативний підхід поєднує методики, в яких використовують незвичні для випускників радянських шкіл вправи: ігри, дебати, завдання на пошук помилок, на порівняння, аналіз ситуацій.

Цей підхід — один з найефективніших сьогодні. Він не просто вчить мови — він вчить користуватися мовою. Вибирайте підручник, розроблений на основі комунікативного методу. Якщо ви вже колись вчили англійську мову, перше, що вам необхідно зробити — оцінити свій рівень знань за допомогою тестів. Не завищуйте його — краще повторити ще раз відоме, ніж застрягти на третій сторінці неправильно підібраного самовчителя.

Вибирайте підручник, в якому є не тільки стандартні вправи, а й творчі, незвичні завдання, які реалізують комунікативний підхід до навчання.

Чим цікавіше буде підручник, тим менше шансів зіткнутися з першою проблемою самостійного навчання: «попрацюю, але не сьогодні, а завтра». «Завтра» рідко наступає на наступний день. Сміливо проходьте повз книжок, дисків та касет із заголовками на кшталт «Англійська мова за місяць!». Якби все було так просто, всі вже давно б знали англійську мову. Які цілі ви б не переслідували, вивчаючи англійську мову, вам знадобиться дуже гарний словник. Тут Інтернет не допоможе — словникового запасу онлайн-ресурсів вам не вистачить. З товстим словником невеликого формату працювати зручно, чого не скажеш про видання форматом більше альбомного. Радимо купувати словник загальної лексики на п’ятдесят тисяч слів, не менше (більше — краще). Зверніть увагу: у хорошому виданні завжди є приклади вживання слів. Намагайтеся вибирати як можна більш свіже видання, щоб не витрачати час і сили на запам’ятовування застарілих слів, що вийшли з ужитку.

Ще один аргумент за «свіжий словник»: у виданнях, складених у першій половині минулого століття, ви не знайдете багатьох слів, які вже давно стали частиною мови.

Словником з дрібним шрифтом користуватися зручно — нехай цей момент не бентежить вас при виборі. Словник — ваш незмінний помічник у вивченні англійської мови, не шкодуйте грошей на нього. Обов’язково використовуйте аудіоматеріали, курси на CD: як ми вже говорили, вони допоможуть вам поставити вимову, розширити словниковий запас і навчитися розмовляти англійською. Навіть якщо це не першочергові завдання, прослуховування діалогів урізноманітнює процес навчання.

А чим цікавіше будуть заняття, тим кращі результати. Один з варіантів самостійного вивчення англійської мови — використовувати матеріали з програми онлайн-курсів. Під час дистанційного навчання вам будуть надсилати завдання на електронну поштову скриньку, ви їх будете виконувати, відправляти викладачеві, після перевірки він вкаже на помилки. Проходження таких курсів допоможе вам дисциплінувати себе і навчитися не пропускати заняття. Це непоганий варіант для початківців. У великих книжкових магазинах зараз з’явилися книги англійською мовою, адаптовані для читачів різного рівня. Необхідний рівень знань часто позначений прямо на обкладинці. Читаючи книги, ви розширите словниковий запас, навчитеся будувати речення, виробите грамотність та відчуття мови. Дивитися фільми в оригіналі — справжнє задоволення. Купуйте фільми, на яких прописана аудіодоріжка англійською і є субтитри. Якщо ваш рівень ще не дозволяє розуміти складні діалоги, почніть з мультфільмів. У них звичайно використовується проста лексика. Дивіться спочатку кілька разів з субтитрами, ставте на паузу, якщо зустрічаєте незнайоме слово. Для кожного фільму складіть невеликий словничок, записуючи в нього незнайомі слова під час перегляду фільму. Зверніть увагу: є фільми, де герої говорять досить чітко (наприклад, «The Hot Chick», «Ципочка») і такі, де мова розібрати важко («Back to the Future», «Назад у майбутнє»).

Використовуйте Інтернет під час вивчення англійської мови — він дає просто надзвичайні можливості. За допомогою програми Skype ви зможете розмовляти з носіями мови. Соціальні мережі, форуми, чати — користуйтеся і отримуйте максимум користі. Любите готувати? Шукайте рецепти англійською, пробуйте готувати по них. Мова повинна бути корисна вам — інакше, навіщо її вчити? Знайдіть тексти улюблених пісень англійською, перекладіть, вивчіть і наспівуйте разом з виконавцем. Проведіть відпустку в країні, де говорять англійською: поєднайте корисну мовну практику з приємним відпочинком. Спробуйте почати думати англійською, коментуйте про себе дії, події, новини. Вивчайте культуру: це буде корисно, якщо ви хочете поїхати в країну, де говорять англійською мовою. Дізнайтеся про те, що є цінним для людей, з якими ви будете спілкуватися. Наприклад, знайдіть як можна більш детальну біографію Вінстона Черчілля — вона схожа на сюжет захоплюючої книжки. Почитайте про нього (ідеально — англійською, але тут все залежить від вашого рівня володіння мовою).

Не цікавить політика? Читайте, дивіться фільми про ключові моменти історії, видатних діячів мистецтва, науки, про розвиток моди, автомобілебудування, про соціальні явища і звичаї країн. Самостійне вивчення англійської мови: власний досвід і корисні посилання. В сучасному світі не знати англійської мови якось вже зовсім не годиться.

Особливо людям, які працюють в мережі, вона просто необхідна. В тій чи іншій мірі знають англійську багато людей, але от коли потрібно вписати кудись «рівень знання англійської», то я щоразу вагаюсь що там писати. Мої знання ніби непогані, я можу без словника читати статті на Engadget, дивитися їх відео і вести дискусію в коментах і форумах на англомовних блогах. Так склалось, що вчився в школі у класі де англійська була щодня і початкові знання, можна сказати, непогані. Але от дивитися фільми/серіали в оригіналі поки некомфортно: не можу зрозуміти все і розмовна мова дається важче. Влітку в нашому місті (Львів) був Чемпіонат ЄВРО2012 і довелось попити пива і побесідувати з багатьма іноземцями, люди в цей час були відкриті і комунікабельні.

Але от спілкування без мови жестів не получалось). Якось сиділи за пивом із трьома німецькими студентами і вони всі вільно лялякали англійською. Вони казали, що в них не знають англійської лише темні люди, які після школи йдуть підмітати вулиці і на подібні роботи.

Молодь німецька (більше 90% за їх словами) нормально говорить англійською. Отож, після того я почав пробувати вдосконалювати свою англійську мову. Мета основна — дійти рівня такого як і в російській мові. Тобто навчитися все розуміти, говорити, писати, думати.

За рік не дуже інтенсивного вивчення різниця дуже замітна. Думаю за років 5 буде все perfectly. Отже, розповім про свій власний experience + багато посилань, яких в мене назбиралось на всякі курси англійської мови, сайти, інструменти, тощо. Частково сам вертатимуся до цих посилань в цьому пості + раджу вам кинути це в закладки і мати все в одному місці. Вивчення англійської мови – власний досвід. Маючи шкільні знання, я міг читати англомовні статті, а ще й Гуглотранслейт завжди під рукою. Знайти інформацію по різних шаблонах, верстці сайтів. Знайти плагіни потрібні та кучу іншої інформації по справах вебмайстерських значно простіше ніж в рунеті, а тим паче в уанеті. Тут власне і почалося повторне після школи штудіювання англійської мови. Наступним етапом певно стало то, що в мене є ряд сайтів на які постійно потрібно брати інформацію. А знайти цю інформацію звичайно найпростіше в англомовному неті і перекласти на українську мову чи на російську.

Можливо, не зовсім перекласти, іноді, просто почитати і написати теж саме своїми словами вже на іншій мові. Таким алгоритмом працюють маса сайтів в СНД, так як в нас мало що відбувається в світі IT технологій, то всі погляди направлені туди. Далі, після статей, апетит зростає і появляється потреба переглядати якісь відео, презентації, огляди. Адже все спочатку відбувається там, а вже потім транслейтиться тут. В мене в Ютубі маса підписок на канали заокеанськи. Люблю дивитися ролики National Geographic, Engadget, чи просто щось забити в пошук на Youtube. Непогана зубрілка нових слів і взагалі шліфування в загальному є російський сервіс Лінгволео. На сайті є багато інформації в відео, аудіо, текстовому форматі. Функціонал сайту дозволяє добавляти слова на вивчення, інтерактивні відео особливо мені там сподобались. Також є додатки для планшетів та телефонів і на айфони і на андроїди.

Вечером перед сном можна кільканадцять хвилин повчити слова. Говорять, що вивчення мов це насамперед систематичність, а не сів і за день намагаюсь все вивчити.

Американське телебачення досить цікаво переглядати, можна поєднувати приємне з корисним. Для цього я купив собі додаток для Андроїда US TV & Radio. Досить багато часу життя ми проводим в транспорті, чергах, очікуваннях, є види діяльності, коли мозок не задіяний. Для таких моментів у мене в навушниках звучить A.J. Hoge зі своїми аудіо подкастами з вивчення англійської мови.

Це вчитель англійської із Сан-Франциско, носій мови із 25-річним стажем її викладання для іноземців. Найвідомішим його курсом є «Effortless English», але є і інші. Курси англійської цього дядька платні, але всі ж ми знаєм, що існують торенти, а кого мучитиме совість то можуть придбати курси і додатково отримати підтримку по пошті і систематичність у вивченні з додатковими плюшками.

Сцилко – www.effortlessenglishclub.com. Також хочу сказати, що класно переглядати фільми і серіали англійською на компі з телефоном в руках. Коли проскочило невідоме слово чи фраза, то ставити фільм на паузу і сказати невідоме слово телефону і він відразу ж видасть переклад у Google Translate. Корисні посилання на самостійне вивчення англійської мови. В цій частині я хочу накидати посилань, які, можливо, стануть вам у пригоді щоб вивчити англійську самостійно. Все це знайдено мною в мережі та рекомендовано людьми, які власне вчать англійську, а не рекламно-маркетинговими полудурками. Дмитро Петров провів на російському телебаченні досить популярне реаліті шоу по швидкому вивченню англійської «Поліглот». Є кільканадцять передач-уроків, всі вони легко знаходяться на Ютубі або ось. Ведучий систематизує знання в досить короткі терміни. Ці курси англійської підійдуть для людей з шкільним рівнем знання мови. Тут лежать багато російських субтитрів. Берете фільм, який вам подобається англійською, закидуєте у відеоплеєр субтитри до нього і дивитесь.

Відеоплеєр, наприклад, bsplayer. Фонетика – rosetta stone Уроки (канадці) engvid.com потім всередині після кожного ролика виконуйте quiz і фіксуйте помилки, слухайте різних вчителів. definr.com – це, як стверджують, найшвидший словник. Він запропонує вам близькі за значенням слова, як тільки ви почнете вводити слово у пошуковик. Наберіть перші три-чотири літери, а потім виберіть потрібне слово із списку. Definr також надає безліч інструментів, які роблять цей сервіс ще кориснішим. www.visuwords.com – це чудовий графічний засіб для пошуку нових слів. Введіть слово і перед вами з’явиться графік, який на основі різних зв’язків з’єднує це слово з іншими словами. Ви можете подивитися визначення кожного з цих слів. www.merriam-webster.com – це величезний ресурс в інтернеті, який може допомогти вам у навчанні та вдосконаленні вашої англійської мови. Ви легко зможете не тільки знайти потрібні слова, але й прослухати їх вимову. Також ви можете знайти тут кросворди та різні ігри слів.

Також цей сервіс містить візуальний словник, який поєднує в собі слова з картинками. MetaGlossary.com має інший підхід до задачі пошуку того чи іншого словf. Цей сервіс збирає по інтеренету різні посилання, які можуть забезпечити пояснення терміну. Отже, він працює, збираючи інформацію з усього інтернету. www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish – ще один всеосяжний ресурс, що включає в себе не тільки граматику і лексику, але й інші аспекти, які можуть допомогти у вивчення англійської мови. Він включає в себе розповіді, фотографії, тести та багато іншого.

www.englishclub.com/esl-quizzes/vocabulary-qui є частиною englishclub.co, цей сайт популярний серед тих, хто тільки починає вивчати англійську. Вікторини, перевіряючі словниковий запас, чергуються з вікторинами, що допомагають дізнатися нові слова і вирази.

ninjawords.com – дуже швидкий у використання словник. Він не показує слова при введенні, як Definr, зате він дуже швидко відображає значення та синоніми слів, після натискання кнопки Enter. esl.about.com/blquiz.htm – відмінний помічник у пошуку різних вікторин, пов’язаних з граматикою і лексикою. Цей сервіс передбачає також прослуховування вікторини в реальному часі. www.visualthesaurus.com – це безкоштовний графічний інструмент, який показує слова, зв’язаними на інтерактивній карті і дозволяє легко знаходити їх значення та прослуховувати їх вимову. oxforddictionaries.com/?view=uk – це онлайн версія знаменитого словника Oxford University Press. Цей сервіс всеосяжний і включає в себе найрізноманітніші ресурси, у тому числі словник цитат. www.urbandictionary.com – виділяється із загальної маси. Це сленговий словник, який допоможе не відставати від живої мови, яка звучить на вулиці. Використовуючи цей словник, ви не пропустите повз себе жодного вуличного словечка.

www.alphadictionary.com/index.shtml не дасть вам прямого визначення слова, цей сервіс виконує пошук всіх доступних онлайнових словників і відображає результати у вигляді посилань на значення слова в них. Тому ви можете вибрати найбільш зручний для вас словник і натиснути відповідне посилання. www.better-english.com/exerciselist.htm 250 вправ на найрізноманітніші аспекти знання англійської мови: від розширення словникового запасу, використання пунктуації і до вживання дієслів. Кросворди. Дякую за увагу і надіюсь що викладена інформація вам допоможе. Буду вдячний за коментарі із вашим досвідом і посиланнями на корисні матеріали. Як швидко вивчити англійську мову самостійно. Якщо ви не відчуваєте в собі ознак геніальності і не розумієте під володінням іноземною мовою знання кількох необхідних фраз, на кшталт: «Добрий день, мене звати Петро Бубліков». Можна запропонувати полегшений варіант – дивіться фільми англійською мовою, читайте тільки англомовні газети та книги, заведіть собі англомовних приятелів і спілкуйтеся з ними якомога частіше. Приблизно через рік ви зможете розуміти все, що вам говорять і досить пристойно розмовляти по-англійськи. Багато хто воліють «накатаний» шлях – курси іноземних мов. Не тіштеся надією, що вам достатньо оплатити шестимісячний курс і не пропускати занять, щоб англійська став вашим другим мовою. Після курсів ви зможете читати англійські тексти і розуміти мова, за умови, що говорять членороздільно, використовуючи прості фрази. Хоча скидати цей спосіб з рахунків зовсім не варто – на курсах можна збагатити словниковий запас і зрозуміти структуру мови. Головна умова – вивчення мови повинно доставляти вам задоволення. Це, уявіть собі, цілком можливо, хоча і здається малоймовірним після вивчення іноземної мови в школі і вузі. Знайдіть мотивації, щоб розуміти, для чого саме вам потрібний англійська і ні на хвилину не замислюйтесь про те, як буде складно. До речі, це відноситься не тільки до вивчення іноземної мови. Ми пропонуємо вам кілька перевірених на особистому досвіді способів вдосконалити свою англійську.

Читайте книги. Це дуже дієвий метод і підходить він і новачкам, які починають вивчати англійську з нуля, і тим, хто вже володіє певними знаннями після школи або інституту.

Якщо ви робите перші кроки, виберіть яку-небудь просту і знайому книгу англійською мовою, наприклад, «Алісу в країні чудес» або «Вінні Пуха». Спочатку буде непросто, але сторінок через 50 ви з подивом виявите, що все рідше користуєтеся словником. Дуже зручно читати англійські книжки з надолонника з електронним словником, щоб не потрібно було шукати в паперовому словнику кожне незнайоме слово. Поки вивчаєте англійську мову, припиніть читати книги українською. Дивіться фільми. Багато мульт-серіали втрачають від перекладу на українську мову, коли ви почнете правильно розуміти англійські жарти і побачите, наскільки вони спотворені в перекладі, ви випробуєте відчуття гордості собою. Почніть з Сімпсонів або Гріффінів (Family Guy – в англійському варіанті). Теленовини. Візьміть за правило дивитися новини тільки англійською мовою. Знайдіть телеканал начебто BBC, і нехай він буде включений постійно, навіть коли ви не дивіться телевізор. Свідомість поступово буде вбирати англійську мову, ви непомітно для самого себе засвоїте інтонації, прийняті в англомовному середовищі.

І, крім усього іншого, досить цікаво дізнатися, що думають про нас і про світ взагалі люди в інших країнах. Інтернет. Курси. Обираючи курси, віддавайте перевагу тим, які проводять англомовні викладачі. Якщо український викладач може зрозуміти ваші потуги висловлюватися на чужій мові і підказувати правильне рішення, з англійцем або американцем цей номер не пройде. Вам доведеться сформулювати свою думку так, щоб вас зрозумів людина, що не звикла до українских «заворотів». У всякому разі, після закінчення базового курсу, обов’язково шукайте для навчання справжнього англійця. Спілкування. Знайдіть можливість спілкуватися з тими, для кого англійська мова – рідна. Ви можете вивчити дуже багато слів, прочитати десяток англійських книг і чудово сприймати мову на слух, але при цьому, не володіти розмовною англійською мовою. Якщо ви захоплюєтеся онлайн-іграми, спілкуйтеся з англомовними супротивниками, листуйтеся по електронній пошті, розмовляйте по скайпу і т. п. Якщо жоден із запропонованих способів не здався вам цікавим, і ви не знаєте, що вам огидніша – читати книги, дивитися телепередачі або спілкуватися наживо, можливо, ваша проблема не в незнанні іноземних мов? 5 ефективних способів швидко вивчити англійську мову. Англійська мова стала невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Кожен ресурс раз у раз обіцяє швидкі результати за короткий термін.

Але чи так це реально – швидко вивчити англійську мову? І як заговорити з носієм мови, не відчуваючи дискомфорту? Ці та інші питання ми розглянемо сьогодні, а також дамо 5 перевірених способів, як швидко вивчити англійську мову. Те, що допоможе поліпшити ваш рівень у найкоротші терміни. Як легко і швидко вивчити англійську мову. Наші 5 ефективних способів. Вивчайте англійську мову щодня. Швидке вивчення англійської мови не можливе без повсякденної роботи і повторення пройденого матеріалу. Постійність – це і є запорука успіху. Чому щодня, запитаєте ви? І ось три причини: це те, що потрібно для швидкого вивчення англійської мови; це створює звичку, необхідну в подальшому, щоб швидко вивчити англійську мову; щоденне повторення допомагає краще запам’ятовувати матеріал. І давайте будемо чесними, ви не зможете швидко вивчити англійську мову, якщо будете відвідувати заняття на курсах двічі на тиждень. На сьогоднішній день є незліченна кількість безкоштовних ресурсів для швидкого вивчення англійської мови.

Так чому б не скористатися цим?

Відвідування курсів два-три рази на тиждень дає прекрасний фундамент, щоб швидко вивчити англійську мову, а особистий викладач зможе приділити більше уваги граматиці та вказати на ваші помилки. Але всього цього недостатньо, щоб швидко вивчити англійську мову. Поставте реальну мету і створіть план навчання. Уявімо, що на сьогоднішній день рівень вашого англійської мови A2. Чудово! І, припустимо, ви б хотіли підвищити свій рівень до C1 за 7-9 місяців. Це реальна мета і вона має дедлайн.

Пам’ятайте: мета має бути досяжна, але й амбітна водночас. Якщо ви поставите недосяжну мету, незабаром ви закинете все навчання, але якщо мета буде занадто легкою, ви не побачите прогресу в швидкому вивченні англійської мови, а це не мотивує для подальших занять. Це дасть вам більш точне уявлення про ваше навчання і допоможе відстежити прогрес. У той же час пам’ятайте, що вивчення будь-якої мови – це довгі роки практики. Немає кінцевої точки, є тривалий процес. Знайдіть те навчання, що вам до душі, і дотримуйтесь його протягом довгого часу. Ви зможете дуже швидко вивчити англійську мову, але для досягнення досконалості потрібно багато часу. Використовуйте ефективні методики навчання, щоб швидко вивчити англійську мову. Тепер, коли у вас є мета, точна стратегія і ви готові щодня приділяти англійській мові час, треба визначитися з методами. Існує безліч методик, щоб швидко вивчити англійську мову. Кожна методика унікальна і в залежності від ваших особливостей і переваг, буде ефективна тільки для вас.

Методика Драгункіна. Для багатьох цей метод є простим і зрозумілим для сприйняття. Автор заявляє, що англійська – «це не просто, а дуже просто». Автор винайшов схеми, які допомагають зрозуміти граматику, часи й артиклі. Основною перевагою цієї методики для україномовних людей є те, що Олександр Драгункін проводить асоціацію між українськими словами при вивченні англійських. Тобто учень зможе провести аналогії з рідною мовою, що дуже спрощує і прискорює навчання. Олександр Драгункін виділив дві групи слів: змінювані та незмінні.

Причому в групу незмінних автор вніс 27 слів, на основі яких у подальшому будує речення. Перший етап цієї методики є побудова речень за допомогою цих 27 слів, що допомагає учневі уникнути складнощів і зрозуміти структуру мови. Метод дає прекрасну базу для подальшого вивчення мови і розширення свого словникового запасу. Адже методика дає систему, на основі якої можна швидко вивчити англійську мову. Метод Пімслера. Система Пімслера заснована головним чином на аудіювання.

Аудіозапис відтворює фрази і речення англійською, а потім повторює їх українською. Метод не передбачає використання книг, тільки аудіозаписи.

Тим самим автор підкреслює, що ви зможете швидко вивчити англійську мову без особливих зусиль. Ви можете слухати аудіоуроки в авто, дорогою на роботу, ввечері перед сном або ж у будь-який зручний для вас час. Цей метод був побудований на особистих дослідженнях лінгвіста Пола Пімслера. Автор стверджує, що щоденні уроки за його методикою дають потрібний результат для швидкого вивчення англійської мови. Головне в методі – це повторення. 30-хвилинні уроки бажано виконувати щодня. Кожен аудіозапис містить речення з перекладом і дає вам час на повторення. Тобто ви не просто бездумно слухаєте аудіо, як слухали б музику під час пробіжки, ви включаєтеся в роботу і відчуваєте деякий тиск, адже вам потрібно відповідати на запитання і повторювати речення. Це якась психологічна маніпуляція, адже якщо ви не відповідаєте, то відчуваєте якесь розчарування, яке стимулює вас зосередитися. Також в курсі є повторення пройденого матеріалу, ви повертаєтеся до деяких тем, які ви вже проходили. Це важливо для закріплення інформації і швидкого вивчення англійської мови. Всі аудіозаписи виконані носіями мови. Це дає можливість практикувати акцент і переймати правильну вимову. Адже найважливіше в мові і в подальшому її вживанні в спілкуванні з іншими – це розуміння ритміки. Кожен запис містить правильні відповіді, слухаючи які, ви будете краще вловлювати інтонацію та вимову. На відміну від інших методик, методика Пімслера відрізняється оригінальністю мови в аудіозаписах. Усе аудіодорожки записані максимально натурально і наближено до реальності. Автори ніби створюють міні-історії для кожної фрази. Якщо ви будете сумлінно підходити до виконання кожного завдання і відстежувати свої відповіді, то будьте впевнені, що в кінці кожного уроку ви будете розуміти значення майже всіх фраз із аудіозапису, а це ж так необхідно, щоб швидко вивчити англійську мову. «Поліглот» Дмитра Петрова. Дмитро Петров – у минулому синхронний перекладач, знайомий більш ніж з 30 мовами, телеведучий реаліті-шоу «Поліглот», де 8 осіб з нуля за 16 уроків покроково опановують мову, щоб швидко вивчити англійську мову.

Головною вимогою і умовою є обов’язкове спілкування англійською. Головне завдання всіх учасників – швидко вивчити англійську мову, попутно вивчати граматику. На кожній наступній лекції додаються нові найуживаніші слова і вирази, таблиці часів і прикметників та інших граматичних категорій. До кінця 16 уроків автор проекту стверджує, що кожен учасник зможе швидко вивчити англійську мову, порозумітися на побутовому рівні, використовуючи складні словосполучення правильно. Читайте, читайте і ще раз читайте. Найпростіший спосіб швидко вивчити англійську мову – це читати. Так, ви, напевно, чули це з багатьох джерел і звучить це вкрай банально. Але задумайтеся, якби це було неефективно, хіба стали б люди застосовувати читання для швидкого вивчення англійської мови?

Не думаю! Читання допоможе вам не тільки розширити ваш словниковий запас і швидко вивчити англійську, зрозуміти сленг і розвинути зорову пам’ять, але і в рази прискорить вивчення англійської мови. Читайте новинні стрічки англійською мовою.

Новини – кращий ресурс для експрес-вивчення англійської мови. Більшість новинних статей написано простою і зрозумілою мовою, з правильною граматикою і зрозумілим для сприйняття текстом. В інтернеті багато ресурсів для читання і кожен може вибрати тематику до душі. Перечитайте книги, які ви вже читали (але тепер англійською). Почніть із коротких оповідань. Щоб швидко вивчити англійську, не варто вибирати довгі романи. Чим коротше текст, тим легше його запам’ятати і отримати користь. Комікси і дитячі книги можуть стати прекрасною альтернативою, якщо ваш рівень англійської мови не дозволяє читати складні романи. Завдяки коротким, простим текстам і зрозумілим словам дитячі книги – прекрасний варіант для щоденного читання. Подорожуйте. Подорожуючи, ви не тільки поєднуєте приємне з корисним, але і повністю занурюєтеся в мовне середовище. Це допоможе вам вивчити англійську й ознайомитися з новою культурою. Оскільки англійською говорять не тільки в англомовних країнах, але і практично у всіх країнах Європи, спілкування з місцевими жителями значно поліпшить вашу розмовну англійську. Тому збирайте валізи і вирушайте в поїздку! Адже подорожуючи, ми спілкуємося, а в таких умовах вивчення мови починається з практичного її застосування. А вихід із зони комфорту в подальшому для багатьох може виявитися рушійною силою і мотивацією для вивчення мови. До того ж на сьогоднішній день існує безліч мовних турів. Компанії влаштовують поїздки спеціально для тих, хто прагне вдосконалити свою мову. На крайній випадок беріть з собою кишеньковий словник або путівник з розмовником і пробуйте спілкуватися. Основні помилки при вивченні англійської мови. Тепер, коли ви знаєте 5 перевірених способів для швидкого вивчення англійської, час поговорити про 5 помилок, які не варто робити, намагаючись отримати максимум результату. Не запам’ятовуйте велику кількість слів. Згідно з дослідженнями, навіть носії мови використовують у своїй мові максимум дві-три тисячі слів. Для прикладу, дорослий носій англійської мови знає десятки тисяч слів, але потребує тільки три тисячі з них для вільного спілкування та читання більшості літератури англійською мовою. Так і з будь-якою іноземною мовою: для вільного спілкування та читання будь-якої сучасної літератури нам необхідна всього лише пара тисяч слів. Звичайно, якщо ми говоримо про спеціалізовану літературу й особливу тематику, вам знадобитися особливий словниковий запас. Також якщо ви прагнете до написання дисертацій або наукових робіт, ваш словниковий запас буде відрізняться від лексики того, хто вивчає англійську тільки для подорожей або ж для можливості підтримати бесіду на побутовому рівні. Але нам усім потрібно десь починати, адже так? Ми всі живемо в світі сучасних технологій та інтернету. Ви завжди можете завантажити додаток (Memrise, Quizlet, Busuu), який допоможе вам не тільки підібрати найуживаніші слова, але і швидко вивчити англійську. Більшість додатків ґрунтує своє навчання на прослуховуванні, запам’ятовуванні та повторенні слів і пропозицій, а це чудовий спосіб приділяти час мові щодня. Не намагайтеся зубрити граматику.

Ніхто не говорить, що граматика – це не важливо і вчити її не варто. Але подумайте, чи так важливо завчити всі часи і застосовувати герундій, щоб спілкуватися про ваш улюблений фільм або ж розповісти другу про вашу останню поїздку?

Незалежно від мови, граматика завжди була каменем спотикання для багатьох учнів. Усі ці артиклі, винятки, незліченна кількість часів дуже важливі для написання есе, досліджень або листів вашому босу. Але для вільного спілкування вам всього лише варто мати граматичний фундамент.

Тож якщо ваша основна мета – це вивчити англійську швидко, не зациклюйтеся на граматиці. Особливо якщо граматика і запам’ятовування правил не ваш коник, залиште герундій до кращих часів. Багатьом учням не вистачає мотивації для вивчення всіх граматичних правил, внаслідок чого вони відкладають навчання в довгий ящик. Не лінуйтеся! Якщо ви відчуваєте, що граматика вганяє вас в тугу і депресію, порадуйте себе фільмом із субтитрами або прочитайте легку розповідь. Не забувайте про перше правило для швидкого вивчення англійської – приділяйте час мові щодня. Візьміть це за звичку – і більше вам ніколи не доведеться змушувати себе. І не забувайте робити нотатки. Пишіть щодня те, що здалося вам новим, те, що ви б хотіли запам’ятати і використовувати в майбутньому. Як не крути, граматика – це фундамент кожної мови. Не вивчайте англійську тільки на курсах. А це, можливо, одна з найпоширеніших помилок всіх учнів на курсах. Не сподівайтеся, що курси для швидкого вивчення англійської допоможуть вам підвищити ваш рівень мови за два місяці. Коли ми вивчаємо мову, всім нам потрібен учитель, але не думайте, що він або вона зможе виконати вашу роботу за вас.

Учитель спрямовує вас, але навряд чи він здатний вкласти англійську у ваш мозок. Тільки ви відповідальні за ваш успіх і ваші невдачі. Якщо ви відчуваєте, що матеріал, який використовується на мовних курсах, не відповідає вашим потребам, не бійтеся змінити його. Якщо книги, диски і всі роздаткові матеріали не охоплюють ваші інтереси, знайдіть те, що вам до душі. І якщо ж ви відчуваєте, що ви засвоюєте інформацію краще через фільми і читання книг, подбайте про себе і подивіться пару фільмів по поверненню додому. Не обмежуйтеся тільки тією інформацією, що дають вам на курсах. Вивчайте мову самостійно, знайдіть друзів з іншої країни, пишіть тексти англійською та дивіться серіали. А якщо у вас виникають запитання, учитель завжди буде радий вам допомогти. Прийміть факт того, що ваша самостійна робота – це 90% успіху. Ваші невдачі – це результат поганої підготовки. Це ви вчите мову і тільки ви відповідальні за ваш прогрес.

Не забувайте про аудіювання. Більшість учнів приділяє величезну увагу читанню і записуванню англійських слів, тому що наша основна мета – це вміння читати, писати і говорити англійською мовою. І це правильно, але ми часто забуваємо, що прослуховування текстів англійською мовою дає нам можливість сприймати мову на слух. Впевнена, що багато людей, які вивчають будь-яку іноземну мову, переконається в тому, що розуміти мову і говорити нею – не завжди йдуть рука об руку.

Іноді ми можемо зловити себе на думці, що з легкістю говоримо мовою, але ніяк не розуміємо носія мови. Саме тому постійне прослуховування пісень, перегляд фільмів чи серіалів такі необхідні для розуміння усної мови та акцентів. З особистих рекомендацій раджу прослуховувати хоча б один подкаст щодня на будь-яку цікаву для вас тему. На відміну від перегляду фільму, прослуховування подкасту не вимагає великої уваги, але дуже допомагає сприймати мову на слух. Не бійтеся робити помилки. Правда в тому, що всі, хто вивчає іноземну мову, роблять помилки. І це частина процесу. Американський письменник Джексон Браун-молодший одного разу сказав: «Ніколи не смійтеся над людиною, яка говорить ламаною англійською. Це означає, що вона знає й іншу мову». Повірте, ніхто з носіїв мови не посміється з вашої англійської, а навпаки, допоможе і підкаже, як правильно вимовляти ті чи інші слова. Не сприймайте помилки, як щось, чого варто уникати, пам’ятайте – на помилках вчаться. Дуже часто правила в рідній мові можуть перегукуватися з правилами англійської мови, в більшості випадків це і є причина помилок. Якщо ви відстежуєте такі ситуації, в подальшому уникнути таких промахів буде легше. Дозвольте собі помилятися, адже не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Якщо у вашій мові або письмі багато недоліків і ви їх розумієте і коригуєте надалі, це вже шлях до швидкого вивчення англійської мови. Висновок. Зрозумівши основні принципи того, як можна швидко вивчити англійську, і уникаючи основних помилок, ви відкриєте для себе безліч переваг у знанні англійської.

Можливо, англійська – не найпоширеніша мова на планеті, але на сьогоднішній день нею говорять понад 400 мільйонів людей із 53 країн світу. Англійська – найбільш досліджувана іноземна мова, а це значить, що якщо вам потрібно заговорити з кимось не з англомовних країн, то велика ймовірність, що зробите ви це англійською. Британська рада стверджує, що до 2020 року більше 2 мільярдів людей буде вивчати англійську. Англійська дасть вам можливість не тільки спілкуватися з людьми зі всієї планети, а й, можливо, ви зможете отримати роботу в міжнародній компанії.

Адже в більшості міжнародних компаній корпоративна мова – саме англійська, а це значить, що навіть якщо ви хотіли б переїхати в неангломовних країну, англійська завжди буде обов’язковою вимогою з боку будь-якого роботодавця. І на превелике щастя, англійська дуже проста в порівнянні з іншими мовами. Простий алфавіт і нескладна граматика роблять цю мову дуже легкою для вивчення!

А вивчаючи будь-яку іноземну мову, ви розвиваєте всі види пам’яті та покращуєте свої навички мислити аналітично. Креативне мислення розвивається при запам’ятовуванні слів і речень. Ну і наостанок скажу, що вивчення англійської мови – це швидко та весело. Ви відкриваєте так багато різних культур для себе, звичаї іншої країни стануть для вас зрозумілішими, адже будь-яка мова – це відображення культури. Англійська відкриє для вас абсолютно інший світ і допоможе зрозуміти те, що раніше було загадкою.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

самостійна робота паралельність прямих і площин у просторі

правила безпеки під час проведення дослідів з природознавства у початкових класах

географія 7 клас практикум кобернік гдз