сценарій дотнового року про снігову королеву для старшокласників

королеву для про дотнового сценарій снігову старшокласників року.

. Звучать позивні «У лісі народилася»До зали вбігають двоє Скоморохів1 -й Скоморох: Гей, панове, поспішайте, Цієї зали не минайтеВсіх запрошую на бал — Новорічний карнавал! 2 -й Скоморох: Будуть ігри, будуть танці, Подарунки для дітейСтаньмо зараз круг ялинки — Привітаємо гостейХоровод Ведуча Відходить у минулий час Славетний рік старийАле печалі — не для нас, Бо рік іде Новий1-а дитина: Він стукає до нас в шибки, Хурделицею стелитьсяДарує всім нові сніги Його сестра МетелицяГодинник б’є 12Вбігає хлопчик Новий рікНовий рік: За роком рік, мов річка, плинеСьогодні в мене імениниІ вже отримав я ізрання Від багатьох дітей вітанняХай гучно музика лунає, Радіє весь дитячий сад, Ялинка барвами заграє Для всіх: дорослих і малятЩоб були в своїй оселі І щасливі, і веселіЩоб співалися пісні В новорічні світлі дні«Новорічна» До зали заходить СнігурочкаДобрий день, мої малята! Всіх вітаю я із святом! Щоб росли слухняними, Здоровими і гарними! ВедучаДобрий день, Снігуронько! А чому ти одна, без Діда Мороза? СнігурочкаДідусь затримався у лісі, роздає звірятам подарунки, а мене прислав до вас, щоб ви не сумували і його чекалиІ зараз мої подружки-сніжинки трішки вас розважатьЗима — це наша мати, А хмара — наша хатаУсі ми сестри рівні, Сніжиночки чарівніНаш коник, скорий вітер, Розносить нас по світуЛанам осиротілим Тчемо тепленький килимМи бідному садочку тепленьку тчем сорочкуІ навіть кожну стежку вдягаємо в одежкуМи любим танцювати, Літати і кружляти, А як затихне вітер — Лягти і відпочитиТанок сніжинок ВедучаДуже гарно танцюють твої сніжинкиАле, що ж ми будемо робити, поки прийде Дід МорозСнігурочкаУ мене є чарівна книга казокЗараз я вам прочитаю дуже гарну зимову казочкуВ одному місті жили двоє бідних дітей, Кай і ГердаВони бавились, як і всі діти, а довгими зимовими вечорами слухали бабусині казкиТа ось трапилось лихоДо їх міста завітала Снігова Королева, підхопила хлопчика і понесла невідомо кудиДовго плакала Герда, а потім вирішила йти шукати Кая, щоб визволити його з бідиГердаВиходить з-за ялинкиТа куди ж полетіла та зла Королева? Де шукати чарівний палац кришталевий? Я знайду свого Кая, натраплю на слід, Якщо навіть для цього пройду цілий світ! Іде за ялинкуСнігурочкаДовго чи коротко йшла Герда у пошуках Кая, аж ось опинилася біля старовинного палацуМісцевий Ворон їй сказав, що не так давно у палаці з’явився хлопчик по опису схожий на КаяГерда пробралася у палац і потрапила на балМенуетПринцесаХто Ви, дівчинко, і звідки? В чім Ваша печаль? І чому у Вас сльозинки на очах блищать? ПринцМоже хтось образив Вас? Покараю в той же час! І примушу попросити їх пробачення у Вас!

ГердаЯ по світі шукаю свого милого Кая, Що забрала в полон свій Королева лихая! ПринцЩо ж, чим зможем – допоможем! Ось карета з кіньми Вам! ПринцесаШубку від лихих морозів, Шапку й муфточку Вам дам! Всі уходять за ялинкуНа фоні цокоту копит Снігурочка читає даліСнігурочкаПодякувала Герда за подарунки і відправилася далі в путьЇхала вона через міста і села, поля і діброви, поки дорога її не пролягла через ліс(лунає свист, вискакують розбійники) Танок розбійниківПісля танка Розбійниця стає збоку ялинки і кричить за ялинку (наче там їде карета) РозбійницяСтій, карета, стійте коні! Не втечете від погоні! Вже багатство це моє! Сім коней вже в мене є! Каже розбійникам І дівчисько забирайте, Шубку й шапку вмить знімайте! Розбійники виводять з-за ялинки ГердуПісля праці нелегкої буду гратися з тобою!

Уходять за ялинкуСнігурочкаУвечері Розбійниця примусила Герду розповідати казки, і Герда розповіла їй свою сумну історію про Кая і Снігову КоролевуГерда і Розбійниця виходять з-за ялинкиРозбійницяЩо ж, тебе я відпускаю, Йди, розшукуй свого Кая! Олень мій тебе умить У Лапландію домчить! Уходять за ялинкуСнігурочкаГерда подякувала розбійниці і, не гаючи часу, помчалась упередДовгою і тяжкою була дорога, але дівчинка все ж дісталася до палацу Снігової КоролевиУ великій залі палацу на троні сиділа Снігова Королева, а біля її ніг Кай з льодинок викладав якесь словоГерда підбігла до хлопчикаГердаКай, мій милий, любий Кай, Свою Герду пригадайЯк ми бавились всі дні, І троянди на вікніКай«замороженим» голосом Дівчинко, ти заважаєш, Візерунок поламаєш, Завдання отримав я, Виконать – судьба моя! ГердаПідійшла ближче до КаяКай, мій милий, любий Кай, Свою Герду пригадайЯк ми бавились всі дні, І троянди на вікніПоцілувала Кая в щічкуКайНаче прокинувсяГерда!? Звідки ти взялася? Де ми? В чарівнім палаці?

Скільки ж ти доріг пройшла? Як же ти мене знайшла? ГердаЯ пройшла доріг немало, І тебе я відшукалаЗнай же, Королево злая, Свого Кая забираю! СнігурочкаНічого не відповіла Снігова Королева, бо перемогла її дівчинка своєю щирою любов’ювона розстанула у повітрі разом із своїм палацомА дітвора у путь пустилась, тільки казка залишилась!

ВедучаЯка гарна казочкаАле Діда Мороза все ще немаМоже він заблукав? Давайте заспіваємо пісеньку, щоб він швидше знайшов дорогу до нас! ______________________________________________ Заходить Дід Мороз Запорошила землю пороша, Я вертаюся в рідні країВ дитсадочку ялинка хорошаЗ Новим роком, малята мої! Скільки радості, теплого снігу! На ялинці святкові вогніЯ вам зичу веселого сміху! Виростайте на втіху мені! ВедучаДобрий день, Дідусю! Ми дуже чекали тебе в гості на наше свято!.МхитроЧекали, кажете? А хіба ці діти не бояться морозу? ВедучаНі, Дідусю, наші дітки морозу не боятьсяМА от я зараз це перевірю! А ну, виходьте сюди! Діти виходять до Діда МорозаГра «Дід Мороз і діти» Дід Мороз: На дворі метелиця грається, Білим снігом сосни вквітчаютьсяДіти: А малятам хочеться рано встать, В білі сніжки весело погулятьДід Мороз: А я вітром з півночі засвищу, Вас гулять на вулицю не пущуДіти: Дід Мороз за нас хай не журиться, В теплих шубках вийдем на вулицюДід Мороз: А я снігу сипатись накажу, Снігом вашу вулицю затрушу! Діти: А ми сніг лопатами розгребем І доріжки мітлами розметем! Дід Мороз: Я зустріну вас край доріженьки, Заморожу ручки і ніженьки! Діти: А ми тупотіти будем ніжками, Та зігрієм рученьки сніжкамиСнігурочка висипає сніжки і діти грають з Дідом Морозом ММолодці, малята, спритні, веселі, і мене не бояться! Раз так, мої любі, то давайте заведемо круг ялиночки хоровод! СнігурочкаДідусю, спочатку треба вогники на ялиночці запалитиМІ справді, як це я забув! Давайте усі разом скажемо : «Один, два, три, ялиночко, гори!»Запалюються вогники на ялиночціХоровод____________________________________ДМНу що ж, малята, прийшов час отримати подарунки МБувайте здорові Й веселі малята, Вам щастя бажає Мороз бородатий! СнігурочкаРадійте життю, не хворійте ніколи, Готуйтесь старанно і гарно навчайтеся в школі! До побачення! ВедучаІ нам уже час прощатисяЗ Новим роком!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

самостійна робота паралельність прямих і площин у просторі

правила безпеки під час проведення дослідів з природознавства у початкових класах

географія 7 клас практикум кобернік гдз