німецьку клавіатуру

клавіатуру німецьку.

Як писати німецькі літери. У німецькій мові існують спеціальні символи, які не нанесені на клавіатуру і не використовуються системою за стандартом. Часто це стає перешкодою для вивчають німецьку мову, однак німецьку розкладку можна легко налаштувати засобами операційної системи, або скориставшись спеціальним набором символів латинської клавіатури. Інструкція. Якщо не хочеться проводити будь-які настройки в самій системі, то можна скористатися відповідними наборами символів. Для цього перейдіть на англійську розкладку клавіатури і затисніть кнопку «ALT». Утримуючи її вводите відповідні цифри. Для отримання символу «ß» натисніть послідовно цифри 0, 2, 2, 3. Щоб отримати більшу «Ä» наберіть 0, 1, 9, 6, а для «ä» введіть 0, 2, 2, 8. U з умлаут вводиться за допомогою комбінації 0, 2, 2, 0 (маленька буква 0, 2, 5, 2 відповідно). Ö це 0214, а ö — 0, 2, 4, 6. Щоб не запам’ятовувати ці сполучення клавіш можна налаштувати німецьку розкладку клавіатури. Перейдіть в «Пуск» — «Панель управління». Виберіть пункт «Клавіатура».

Виберіть вкладку «Мова набору». Натисніть кнопку «Додати» і запропонованому меню оберіть «Німецька розкладка». Клацніть на іконку з назвою мови (на панелі Windows) і оберіть «DE». Німецька розкладка трохи відрізняється від англійської, тому слід вивчити відповідний набір символів. Буква «ü» знаходиться на місці російської «х». Символ «ö» на букві «ж», а «ä» відповідає російської «е». Буква «Z» буде знаходиться на місці латинської «Y». Щоб побачити те, як розташовані букви на клавіатурі, перейдіть в «Пуск» — «Всі програми» — «Стандартні» — «Доп.

можливості »-« Екранна клавіатура ». Можна також скористатися різними онлайн сервісами «екранної клавіатури», за допомогою якої можна надрукувати певний текст, виділити, і вставити його куди потрібно.

Для набору символу досить зробити клік мишею на потрібній кнопці представленої клавіатури. Корисні поради. Умлаут інколи прийнято позначати простим поєднанням латинських букв.

Так, поєднання букв «a» і «e» будуть позначати а з умлаут, «oe» — о-умлаут, а «ue» — u-умлаут. Есцет позначається подвоєною приголосної «s». Проте, багато електронні словники не розуміють такого набору, і доводиться вдаватися до інших методів. Чому кнопки на клавіатурі розташовані в такому порядку? Відповідей: 7. Я читала колись про те, що на перших друкарських машинках букви були розташовані набагато зручніше, але через це друкарки розвивали дуже велику швидкість друку, що викликало поломку, тому було вирішено переставити клавіші в такому порядку, щоб швидкість друку була нижче. З тих пір таке розташування стало загальноприйнятим і незмінним. Так що ми могли б друкувати ще швидше)) Комп’ютерну клавіатуру з існуючим розташуванням букв просто запозичили з клавіатури друкарських машинок. Інакше довелося б перенавчатися всім секретарям і стенографістка. Перші друкарські машинки, які винайшов Крістофер Шоулс, літери взагалі розташовувалися в алфавітному порядку, що при високій швидкості друку викликало зачеплення важелів часто зустрічаються букв один за одного. При ній швидкість друку вище, але всі виробники так і випускають клавіатури зі звичним розташуванням букв, ніхто не хоче переучуватися. Раксладку літер на клавішах друкарської машинки розробляли з таким розрахунком, щоб літери, що вживаються найчастіше, друкувалися вказівними і середніми пальцями. Варіанти були різні, але — в один прекрасний день американець Шоулз оформив патент на ту розкладку, яку називають «QWERTY». І тепер ми маємо те, що маємо. Німецькі виробники (наприклад, Continental) випускали друкарські машинки з двома розкладками: для внутрішнього ринку і на експорт.

Можете виконати експеримент: додайте в своїх кватирки німецьку мову і німецьку розкладку клавіатури. Ви отримаєте ту ж картинку, що і на нижньому знімку: А що стосується легенди про те, що розкладку клавіатури розробили спецом для зменшення швидкості друкування — вибачте, все з точністю до навпаки. Інженери весь час прагнули до того, щоб швидкість друкування якомога більше збільшити. Але початкові варіанти розкладок при деяких сполученнях символів викликали заклинювання літерних важелів — через близьке їх розташування в т. Зв. кошику друкарської машинки. Деякі частоупотребляемие літери переставили місцями, в результаті чого домоглися «безаварійної» роботи на швидкостях 200-250 символів на хвилину (норматив професіоналів при застосуванні сліпий десятипальцевий методу на механічній машинці). А рекорд швидкості друкування, який встановила американська бабуся-секретарка в 2005-му році — 750 символів — поки нікому не вдалося побити. (Правда, бабуся працювала не так на механічної або електричної друкарській машинці, а на еппловскій клаві, плюс — з розкладкою Дворака) Як на комп’ютері переключити мову клавіатури. Перемикання мови вводу клавіатури комп’ютера у більшості випадків не викликає проблем в користувачів, оскільки для цього не потрібны особливы знання чи вміння. Водночас, користувачі-початківці, вперше зіткнувшись з подібним завданням, не вирішать його самостійно.

Ну а в ситуаціях, що потребують зміни параметрів комп’ютера, в складному становищі можуть опинитися й досвідченіші користувачі. Саме в таких випадках буде корисною ця стаття, у якій автор узагальнив відомості про шляхи вирішення найбільш поширених завдань, пов’язаних з мовними налаштуваннями комп’ютера. Зміст статті. Нагадаю, що мова вводу — це режим роботи клавіатури комп’ютера, в якому кожній клавіші відповідає певний символ цієї мови. При зміні мови вводу змінюються символи, що відповідають кожній конкретній клавіші. Тобто, в різних мовах при натисканні однієї і тієї ж клавіші клавіатури будуть вводитися різні символи. Наприклад, можна активувати українську, російську, англійську, німецьку, французьку чи будь-яку іншу мову. У кожній з них клавішам клавіатури буде відповідати набір символів цієї мови. Способи перемикання мови клавіатури. Можна налаштувати автоматичне перемикання мови клавіатури, що дуже зручно (див. спосіб 1), або ж щоразу перемикати мову вручну (способи 2 та 3). Спосіб 1. Існують спеціальні програми, які автоматично перемикають мову вводу клавіатури залежно від того, який текст вводиться користувачем. Програми ці працюють досить надійно, але іноді вони все-таки помиляються і активують непідходящу мову. Однак, це буває не дуже часто і тому їх використання цілком виправдане.

Ось деякі з таких програм: Спосіб 2. Необхідно клацнути лівою кнопкою мишки по мовній панелі і в списку, що відкрився, обрати потрібну мову (клацнувши по ній лівою кнопкою мишки). Мовна панель — це невелика панель, що знаходиться в правому нижньому куті екрану комп’ютера. На ній відображається мова вводу, активна в даний момент (див. зображення праворуч). На деяких комп’ютерах мовна панель у правому нижньому куті екрана може не відображатися. В такому разі залишається тільки другий спосіб перемикання. Спосіб 3. Найчастіше для перемикання мови клавіатури служить комбінація «гарячих» клавіш «Alt + Shift», що знаходяться у лівій частині клавіатури. Для перемикання мови потрібно натиснути клавішу Alt і, не відпускаючи її, натиснути клавішу Shift.

Після натискання цих клавіш відбувається активація мови, наступноъ у списку доступних мов після мови, що використовується в даний момент. Так, якщо на комп’ютері доступні 3 мови вводу, як, наприклад, видно на зображенні вище (англійська, російська, українська), то після натискання комбінації клавіш активним стане наступна після активноъ в даний момент мови. У прикладі, зображеному на малюнку вище, російська мова зміниться на українську. Щоб активувати англійську мову, потрібно буде ще раз натиснути комбінацію гарячих клавіш. При наступному натисненні цих клавіш активним знову стане російська мова вводу і т Що робити, якщо потрібної мови немає серед доступних. Якщо, перемикаючи мову клавіатури одним із зазначених вище способів, ви виявили, що у списку доступних варіантів відсутня потрібна вам мова, її потрібно додати в цей список.

Порядок дій при цьому залежить від версії Windows. а) якщо у правому нижньому куті екрана відображається мовна панель (що таке мовна панель див. вище) — клацнути по ній правою кнопкою мишки і в контекстному меню обрати пункт «Параметри» (див. малюнок, для збільшення клацніть по ньому мишкою); б) якщо мовна панель у правому нижньому куті екрана не відображається — відкрити меню налаштування мов через панель керування. Для цього: • в Windows XP — зайти в меню «Пуск» (натиснути кнопку в лівому нижньому куті екрану), далі відкрити пункт «Панель управління», в ньому вибрати розділ «Мова і регіональні стандарти». Відкриється вікно, в якому потрібно перейти на вкладку «Мови» і натиснути кнопку «Детальніше» (див. малюнок 1 праворуч, для збільшення клацніть по ньому мишкою); • в Windows Vista, Windows 7 — зайти в меню «Пуск» (натиснути кнопку в лівому нижньому куті екрану), перейти в «Панель управління» і там, у розділі «Годинник, мова та регіон», клацнути мишкою по пункту «Зміна розкладок клавіатури та інших методів вводу». Відкриється вікно «Мова і регіональні стандарти», в якому на вкладці «Мови і клавіатури» потрібно натиснути кнопку «Змінити клавіатуру. » (див. малюнок 2 праворуч, для збільшення клацніть по ньому мишкою). Результатом виконання перелічених дій має стати відкриття вікна з назвою «Мови та служби текстового вводу». У ньому на вкладці «Загальні» будуть відображатися доступні на комп’ютері мови вводу (див. малюнок нижче). 2. Натиснути кнопку «Додати», що знаходиться праворуч від списку доступних мов. Відкриється додаткове вікно, в якому потрібно буде знайти і виділити потрібну мову, після чого натиснути кнопку «ОК». Вікно вибору додаткових мов в Windows XP має вигляд випадаючого списку, в новіших версіях Windows — розкривного списку. У розкривному списку перед натисканням кнопки «ОК» потрібно знайти пункт з потрібною мовою, розгорнути його, обрати і виділити підходящий варіант (див.

Налаштування «гарячих» клавіш перемикання мови клавіатури. у цій статті вже згадувалося, що перемикати мову клавіатури можна за допомогою «гарячих» клавіш. При цьому, операційна система Windows надає можливість обрати один з наступних варіантів комбінацій таких клавіш: — Windows Vista, Windows 7, Windows 8 — у вікні «Мови і служби текстового введення» перейти на вкладку «Перемикання клавіатури» і там натиснути кнопку «Зміна поєднання клавіш». Результатом виконання зазначених вище дій стане відкриття вікна «Зміна поєднання клавішУ цьому вікні в розділі «Зміна мови введення» потрібно обрати відповідний варіант і натиснути кнопку «ОК». Потім у вікні «Мови і служби текстового введення» натиснути кнопку «Застосувати», після чого кнопку «ОК». Закрити інші відкриті вікна. Хочу звернути увагу користувачів на те, що за допомогою «гарячих» клавіш на комп’ютері можна не тільки перемикати мови введення, а також виконувати багато інших дій. Це дуже зручно. Детальніше про «гарячі» клавіші читайте в статті»Гарячі клавіші Windows». Як я можу видалити розкладку клавіатури, якої немає в списку на панелі керування? На моєму робочому комп’ютері встановлено корпоративний образ диска, який попередньо налаштовано на Німецька розкладка клавіатури «QWERTZ». За допомогою панелі керування Я додав бажаний макет QWERTY так що я міг друкувати, не зводячи горіхів над заміненими клавішами Y та Z (і багатьох спеціальних символів, таких як ‘ ^ #, яких я часто використовую). Windows ніколи не вміла працювати з декількома розкладками клавіатури, і вона постійно переходила назад до німецької. Так Я видалив взагалі.

ПРОБЛЕМА: Мій комп’ютер все ще час від часу повертається до німецької мови, і від цього нікуди не дітися. Я бачу селектор мови (див. Знімок екрана), і я можу вибрати ненімецький елемент, але як тільки я клацну всередині іншого вікна, індикатор повертається до німецької. Допомагає лише перезавантаження. на деякий час. Я спробував встановити німецьку мову, а потім знову видалити її, але вона все одно залишилася. Я також спробував встановити німецьку мову з декількома макетами, включаючи американську англійську, а потім містив список три мови: англійська була вказана як мова, хоча вона була лише встановлена як макет. Перезавантажився, а потім знову видалив німецьку та всі її макети. -> Зараз у мене є датська + Англійська замість данської + німецької. Windows все ще зламана, але в кращому сенсі, бо принаймні я позбувся поміняних ключів Y & Z. Знімок екрана: Індикатор показує, що німецька клавіатура активна — але він навіть не встановлений. Що це за чаклунство? Як я можу позбутися цього німецького макета? Макет, здається, походить від мовної панелі — ви перевіряли цю вкладку? @Sathya Я додав ще один знімок екрана — нічого особливого там, як ви не бачите. 2 Чи можете ви зробити знімок екрана для кожного з наступних ключів реєстру? HKEY_CURRENT_USER\Keyboard Layout\Preload ; HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\CTF\Assemblies ; HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\CTF\SortOrder\AssemblyItem ; HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\CTF\SortOrder\Language. . Редагувати: Відповідно до списку сполучень клавіш на YouTube Shift +, і Shift +. також повинен збільшувати зменшувати швидкість відтворення. Обидві комбінації теж не працюють. Чи робить ключ інакше працювати скрізь деінде? і > чудово працюю для змін швидкості YouTube на моєму iMac під управлінням Mojave з Chrome, Firefox та Safari. Вам слід перевірити, чи є клавіша була зіставлена ​​з деяким комбінованим ключем у розділі Системні налаштування> Клавіатура> Ярлики. Обидві клавіші працюють скрізь. Зараз я спробував із 2 моделями Unibody, 3 Retina та 1 TouchBar. Всі вони мають , і всі демонструють однакову поведінку. @johnson ви перевіряли у Firefox? У мене така ж проблема. ⇪ +,, ⇪ +. працює у Firefox, але не в Chrome. Деякий час у мене також виникла проблема з Firefox, де вищезазначене не працювало, але це могло б: і ⇪ +. Але я не знаю, як змінювати між наборами у firefox, або чому лише один із них працює на Chromium.

До переходу на Firefox я використовував розширення, яке дозволяло мені використовувати будь-які комбінації клавіш для збільшення або зменшення швидкості, але це має проблему, що швидкість збільшується лише з інтервалами 0,05, тому вам потрібно більше часу, щоб змінити швидкість, яку ви хочуть. За вашою пропозицією я зараз використовую таке розширення: chrome.google.com/webstore/detail/youtube-playback-speed-co/… Йти до Preferences > Keyboards > Input Sources (Systemeinstellungen > Tastatur > Eingabequellen) та додайте іншу розкладку клавіатури, напр. «Англійська». Активуйте введення з клавіатури в рядку меню (прапорець нижче називається «Eingabequellen in der Menüleiste anzeigen» німецькою мовою). Тепер ви можете переключити розкладку клавіатури на англійську, а потім натиснути Shift і натиснути «,» або «.» на YouTube, щоб уповільнити або пришвидшити. Довідкова інформація: На американських британських клавіатурах і > символи знаходяться на двох різних фізичних клавішах поруч із m клавішу, і обидва з них повинні бути натиснуті. На німецькій клавіатурі і > обидва символи знаходяться на одній фізичній (!) клавіші (безпосередньо біля лівої клавіші Shift). Можливо, це причина проблеми, тому не виявляється, оскільки YouTube вважає, що обидві функції (прискорення, зменшення швидкості) потребують одночасного натискання кваліфікатора перемикання. Завантажити Андроїд На Комп’Ютер. Діамантові SMS-клавіатури АПК на комп’ютері.

Опис Diamond SMS клавіатури. Хочете клавіатури, яка є веселою, яскравою, дівчаткою та блискучою? Діамантові SMS-клавіатури наповнені дивовижними теми клавіатури! Ось найкращі програми для дівчат, прекрасна віртуальна клавіатура, яка зробить ваш текстовий зв’язок ще цікавішим! Хіба ти не набридне, коли використовує таку ж просту клавіатуру Android ™? Тепер ви можете налаштувати клавіатури безкоштовно! Завантажте цю програму для роботи з клавіатурою qwerty зараз, і ваш чат буде більш захоплюючим, а ваші повідомлення електронної пошти — більш натхненними! Виберіть свою алмазну клавіатуру та насолоджуйтеся текстом, надсилайте SMS-повідомлення з усмішкою на обличчі! Завантажте цю кольорову клавіатуру, і ви можете відправити SMS на інші мови, оскільки є простий варіант вибору між деякими мовами — французька клавіатура, італійська клавіатура, німецька клавіатура та іспанська клавіатура. 3.

Тепер ви можете «налаштовувати клавіатуру» (виберіть теми клавіатури, мови клавіатури — французька клавіатура, італійська клавіатура, німецька клавіатура та іспанська клавіатура — та слова для цифр) Завдяки цьому найкращому додатку для дівчаток з дивовижними тем для клавіатури за допомогою лише декількох клацань ви матимете нову клавіатуру qWERTY, прекрасну віртуальну клавіатуру та кольорову клавіатуру, що дасть ваш чат нове вимірювання! Текстування ніколи не було такою веселою! Налаштуйте клавіатури, відправте смс, будь дівчаткою та солодким і веселіше! Завантажити Diamond SMS клавіатури, вибрати свою віртуальну клавіатуру та почати спілкуватися та спілкуватися текстовими повідомленнями з друзями! Налаштуйте клавіатури, вибирайте тему клавіатури та надсилайте SMS-повідомлення з більшим ентузіазмом за допомогою красивої клавіатури кольорів! Отримайте трохи божевільних і виберіть серед інших віртуальних клавіатур — французьку клавіатуру, італійську клавіатуру, та іспанську клавіатуру — і почніть текстові повідомлення та спілкування на інших мовах. Зробіть друзям сміх! Отримайте новий досвід спілкування в чаті та текстові повідомлення, завантажте цей дивовижний найкращий додаток для дівчаток та оберіть нову віртуальну клавіатуру! Відправте SMS-повідомлення зі стилем! Текстові повідомлення, безумовно, виглядатимуть краще, коли введено на алмазну клавіатуру! Виберіть нову тему клавіатури, налаштуйте клавіатури та замініть звичайну клавіатуру Android ™ за допомогою qwerty! Клавіатури Diamond SMS — це найкращі програми для дівчаток з дивовижними клавіатурами qwerty! Налаштуйте клавіатури, надсилайте SMS-повідомлення з використанням унікальних та блискучих віртуальних клавіатур і починайте спілкуватися як божевільні! Насолоджуйтесь кожним краном за допомогою нової алмазної клавіатури! Якщо ви шукаєте текстовий натхнення, не шукайте більше! Завантажте це дивовижне програму, вибирайте свою кольорову клавіатуру та надсилайте SMS-повідомлення легко та весело! Кращі програми для дівчат, дивовижна діамантова клавіатура для спілкування зі стилем! Як Завантажити І Встановити Діамантові SMS-клавіатури АПК на комп’ютері — Windows XP/7/8/10, Mac Os: Вам Потрібно Завантажити Та Встановити Андроїд Емулятор PC Запустити Андроїд Емулятор PC Зайти В Гугл Плей Маркет І Вибрати Потрібну Вам Додаток Для Запуску На Комп’Ютері.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

самостійна робота паралельність прямих і площин у просторі

правила безпеки під час проведення дослідів з природознавства у початкових класах

географія 7 клас практикум кобернік гдз